Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS Είδα "καφέ" στο εσωρουχο......


Recommended Posts

Πέιτε μου επειδή δεν βρίσκω τον γιατρό, είναι ανυσηχητικό???

 

Είδα την Παρασκευή το βράδυ και σήμερα πριν λίγο....Όχι πολύ ποσότητα...Σαν μεγαλες σταγονίτσες....

 

Είμαι 32 εβδομάδων σχεδόν.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω εβλεπα οσο ήμουν εγκυος περιπου στις βδομαδες σου και ήταν απο οσο μου ειπε επειδη εκανα δουλειες και κουραζομουν, αλλα εγω δεν ειμαι εσυ και δεν ειμαι και γιατρος...

Επεμενε και παρτον....πεστο στη γραμματεα του ή επεμενε στο κινητο.

 

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι....χειροτερα θα νιωθεις, εγω ειχα τα καφετια σαν τα προεορτια της περιοδου μια δυο φορες που ειχα κανει γενικη με την κοιλια τουρλα.... εχεις πονακια ή μονο τα υγρα? στην τελικη παρε την γραμματεα του να τον διακοψει απο την εργασια του ή αν ειναι εφημερια να τον ειδοποιήσουν αμεσα..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κανονικα θα ειχες περιοδο τωρα? Αν ναι θα ειναι απο αυτο. Αλλα παρολα αυτα μεχρι να βρεις τον γιατρο σου να ξαπλωσεις............

 

 

Τελευταια περίοδος ήταν 25/04 και προχθές έκλεισα τον 7ο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα έλεγα, πήγαινε οπωσδήποτε για υπέρηχο σήμερα! Better safe than sorry! Γιατί ξέρω από μένα, δεν θα μπορέσεις να το βγάλεις αλλιώς στιγμή από το μυαλό σου! Και πες μας τι έγινε!

Link to comment
Share on other sites

Μη πανικοβαλεσε, εγω ειχα αιμα , οχι αστεια , στην 25 εβδομαδα.Εμεινα 5 μερες στο κρεβατι, και ολα καλα.Η μπουμπουκα μου τωρα στην 31 εβδομαδα ειναι υγιεστατη, ολα πανε καλα, ειμαστε 1.850 Kg και ολη μερα κλοτσαμε.Κοιτα να ξαπλωσεις και μην κανεις δουλειες κακομοιρα μου, αλοιμονο σου.Το νιωθεις το μωρακι σου ζωηρο ?

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

όχι έχουμε πολύ καιρό!!! Φοβάται!!!!

 

 

τωρα ειδα τα μυνηματα σου, ηρεμησε δεν ηταν τιποτα, χαλαρωσε και πηγαινε στο γιατρο σου σημερα να σου φυγει και απο το μυαλο σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν δεν μου πεί ο γιατρός ότι είμαι ΟΚ εγώ δεν ηρεμώ....Θα πάω οπως δηποτε σήμερα να το δω να μου φύγει το άγχος γιατι δεν προκειτε να ηρεμήσω αλλιώς!!

Link to comment
Share on other sites

Μη πανικοβαλεσε, εγω ειχα αιμα , οχι αστεια , στην 25 εβδομαδα.Εμεινα 5 μερες στο κρεβατι, και ολα καλα.Η μπουμπουκα μου τωρα στην 31 εβδομαδα ειναι υγιεστατη, ολα πανε καλα, ειμαστε 1.850 Kg και ολη μερα κλοτσαμε.Κοιτα να ξαπλωσεις και μην κανεις δουλειες κακομοιρα μου, αλοιμονο σου.Το νιωθεις το μωρακι σου ζωηρο ?

 

 

Ζωηρό??? Ζωηροτατο......Όλο στριφογυρνάει....Να σας ρωτησω κάτι??? Μην με μαλωσετε.....Δεν ξέρω...

 

 

Υπάρχει περίπτωση να έκανε αυτο που λένε "κακα" του μέσα στην κοιλιά???

Link to comment
Share on other sites

Ζωηρό??? Ζωηροτατο......Όλο στριφογυρνάει....Να σας ρωτησω κάτι??? Μην με μαλωσετε.....Δεν ξέρω...

 

 

Υπάρχει περίπτωση να έκανε αυτο που λένε "κακα" του μέσα στην κοιλιά???

 

 

χιχιχιχιχιχι...εγω δεν ξερω προσωπικα τιποτα απο αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Ζωηρό??? Ζωηροτατο......Όλο στριφογυρνάει....Να σας ρωτησω κάτι??? Μην με μαλωσετε.....Δεν ξέρω...

 

 

Υπάρχει περίπτωση να έκανε αυτο που λένε "κακα" του μέσα στην κοιλιά???

 

 

Οχι αγαπη μου.Αυτο γινεται οταν παιρνεις παραπανω ημερες απο τον 9ο μηνα.Μην ανησυχεις.Προφανως κουραστηκες.Αφου το νιωθεις το μωρακι σου, ηρεμησε και ξεκουρασου και εννοειται μιλα τον γιατρο σου.Να απαιτησεις να του μιλησεις.Οριστε μας........:lol::lol:

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι αγαπη μου.Αυτο γινεται οταν παιρνεις παραπανω ημερες απο τον 9ο μηνα.Μην ανησυχεις.Προφανως κουραστηκες.Αφου το νιωθεις το μωρακι σου, ηρεμησε και ξεκουρασου και εννοειται μιλα τον γιατρο σου.Να απαιτησεις να του μιλησεις.Οριστε μας........:lol::lol:

 

 

Α! ενταξει γιατι προς στιγμήν σκέφτηκα και αυτο το ενδεχόμενο.....Μα θα πάω απο κει ούτως η άλλως σήμερα για να δω τον μπεμπάκο μου να ηρεμήσω.....

 

Μωρέ τρομοκρατήθηκα γιατι όλους αυτους τους μήνες δεν ξανα είδα τέτοιο πραγμα στο εσώρουχο....Το είδα όπως προείπα και προχθές αλλά σημασία δεν έδωσα γιατι μου είχαν πει είναι φυσιολογικό....Αλλά με το που το ξαναείδα σήμερα λέω Παναγία μου κάτι συμβαίνει!!!

Link to comment
Share on other sites

stellinoula μου, τι επαθες κοριτσακι μου?

ευχομαι να ειναι ολα καλα και μολις επιστρεψεις απτον γιατρο γραψε μας αμεσως οκ?

πολυ θετικη ενεργεια και μια τεραστια αγκαλιτσα για σενα και τον μπεμπουλινο σου!

αναμενουμεεεεεεεεεεεεε

a0542f1a75.png

 

ηρθες θησαυρε μου κι αλλαξες τη ζωη μας!!!

Link to comment
Share on other sites

στελλινουλα τι εγινε κοριτσακι μου με τον γιατρο?πηγες εχθες?τον ειδες τον μπεμπακο σου?ολα καλα?

γραψε μας τα νεα σας!

a0542f1a75.png

 

ηρθες θησαυρε μου κι αλλαξες τη ζωη μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι, περιμένουμε νέα! αν και αυτό που γνωρίζω εγώ είναι ότι όταν τα υγρά είναι καφέ, δεν υπάρχει πρόβλημα, μόνο αν είναι έντονο κόκκινο. Επίσης αυτό που σου είπαν παραπάνω για το αν είναι οι μέρες που κανονικά θα είχες περίοδο, ισχύει ότι κάποιες φορές έχεις λίγα καφέ στην εγκυμοσύνη.

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν πηγα τελικά γιατι καταφερα να ηρεμήσω και μου είπε να ξεκουραστώ να μην έρθω σε επαφή (λες και ερχόμουν) μέχρι αυριο που έχω το doppler......και θα δούμε τον μπέμπ....αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...