Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΑΜΗΛΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΝ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια ειμαι στην 26 εβδομαδα και ολα πανε καλα το μονο που με ανησυχει ειναι το γεγονος οτι η κοιλια μου ειναι χαμηλα και οχι ψηλα οπως θα επρεπε να ειναι δεν ξερω αν παιζει ρολο η μητρα μου ή οχι ξερει καμια κατι να μου πει? τουλαχιστον να μην ανησυχω τοσο πολυ....:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απ τον 6ο μηνα ολοι μου λεγανε ''αμαν τι χαμηλη κοιλια'' και ''ωχ θα σου βγει προωρα'' και τετοιες μπουρδες.Εχει να κανει με το σωμα της καθε γυναικας.Αν ο γιατρος σου σου λεει πως ολα πανε καλα τοτε μια χαρουλα.Μην ανυσηχεις καθολου.

Καλο υπολοιπο και με το καλο το μπεμπεδακι σου;)

pEJHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε σ' ένα;) Εμένα η κοιλιά μου έχει κατέβει χαμηλά από την 27 εβδομάδα.:roll: Και αυτό συμβαίνει, επειδή ο μικρός έχει πάρει ήδη θέση. Ο γιατρός μου είπε να ξεκουράζομαι και να αποφεύγω την ορθοστασία. Σε λίγες μέρες μπαίνω στην 32 εβδομάδα. Δεν νομίζω οτι χρειάζεται να ανησυχείς, απλά να προσέχεις και να μην κουράζεσαι. Άλλωστε μπορείς να το συζητήσεις και με τον γιατρό σου. Μην ακούς τους γύρω σου και επηρεάζεσαι αρνητικά χωρίς λόγο:( Με το καλό να δεχτείς το μωρό σου:P:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ομοιοπαθης σε πολλα ειμαστε!ειμαι 26 εβδομαδα στην μπεμπουλα μου και η κοιλια μου ειναι χαμηλα και εμενα!ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω καθολου και οτι ειναι θεμα σωματοτυπου!με το καλο να γινουμε ολες μανουλες και να μας βλεπει ο θεουλης!

Link to comment
Share on other sites

KI' EΓΩ ΠΑΘΟΥΣΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 32Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ' ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙ ΠΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ. ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΟΜΑΙ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΜΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΠΙΝΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΤΑΙ Η ΟΥΡΟΔΟΧΟΣ ΚΥΣΤΗ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...