Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γιατρος στην κυπρο ειδικος για καθεξιν αποβολες


αλικη

Recommended Posts

αναζητω γιατρο ειδικο στις καθεξιν αποβολες στην κυπρο παρακαλω τις κυπριες που ειναι στο φορουμ να μου δωσουν στοιχεια γιατι μετακομιζω εκει συντομα και δεν γνωριζω κανενα.

αngelina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Αλίκη,

είμαι από Κύπρο και έχω δύο αποβολές (κενοί σάκοι)στο ενεργητικό μου. Έκανα όλες τις εξετάσεις, ότι αποτελέσματα βγήκαν είναι καλα αλλά περιμένω κ άλλα. Ψάχνω και γω ειδικό γιατρό στις καθέξιν αποβολές. Ο γυναικολόγος μου είναι καλός αλλά δεν είναι ειδικός απότι ξέρω σε αυτό το θέμα. Τον λένε Προκόπη Κερίμη και είναι στη Λεμεσό. Ένας άλλος γνωστός στη Λεμεσό είναι ο Χρυσοστόμου. Είναι από την Πάφο αλλά έρχεται δύο φορές την βδομάδα λεμεσό. Δεν τον ξέρω καθόλου αλλά είναι γνωστός ότι πάνε κοπέλες με πρόβλημα. Σκέφτομαι να πάω και γώ όταν βγουν όλα τα αποτελέσματα. Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις εσύ ; Αν μάθω κάτι νεότερο θα σε ενημερώσω. Ελπίζω να βοήθησα κάπως :)

V5vWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...