Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Σημερα πηγαμε την καθιερωμενη μας επισκεψη στον παιδιατρο. Ολα καλα. ειμαστε 6820 απο 6580 τον προηγουμενο μηνα και αν και δε πηραμε πολυ βαρος συνεχιζουμε κανονικα το θηλασμο. Απο τον αλλο μηνα θα αρχισουμε κρεμουλα.ρωτησα το γιατρο για τις βιολογικες κρεμες και μου ειπε να παρω οποια απο τις 2 θελω, αν και απο αλλες μαμαδες που δοκιμασαν οι holle ειπε δεν ειναι και πολυ γευστικες.

Οσες τις δοκιμασατε τι γνωμη εχετε? πως αντεδρασαν τα μωρακια? ειναι αληθεια οτι ειναι ανοστες?

wn7Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα τρελαίνεται για τη Holle ρυζάλευρο αλλά φτιαγμένη με μητρικό γάλα και λίγο μπανάνα μέσα. Με τον ίδιο συνδυασμό δεν τρώει καθόλου της Frezylac και τώρα πήρα Sunval που εμένα μου φαίνεται χάλια στη γεύση αλλά η μικρή την έφαγε. Hipp δυστυχώς δεν έχουμε ακόμα δοκιμάσει γιατί δεν έχω καταφέρει να βρω.

Link to comment
Share on other sites

Hipp δεν έχω δοκιμάσει!!! Holle μόνο κεχρί με φρούτο και το έτρωγε, μέχρι που το βαρέθηκε (χωρίς γάλα, μόνο νερό)....

Τώρα προσθέτβ και λίγο γάλα σκόνη αμυγδάλου και ξετρελένεται (μάλλον μέχρι να το βαρεθεί πάλι)!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εγω της εχω δώσει ρυζαλευρο της HIPP και της άρεσε απο την πρώτη στιγμή . Το φτιάχνω με σκέτο νεράκι , γιατι θηλάζω .

 

καλησπερα!πηρα την hipp ryzaλευρο και εχω προσπαθησει 2φορεσ να φτιαξω την μιση δοση απο αυτο που λεει με το δικο μου γαλα και μου βγαινει νερο!μηπωσ ξερετε την δοσολογια?επισης τι λαδι βαζετε?ελαιολαδο?:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...