Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

2/11 Ταυτοχρονος Πανελληνιος θηλασμος!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Babycute , φιλεναδα μου , χαθηκα γιατι εχει χαλασει το ταμπλετ μου και μπαινω απο αλλου προς το παρον!

Λες να μαζευτουν εκει λιγουρια;;

Απαπαπαπαπαπα παλι θα μαλωσω!!!:lol:

 

mmkt σε καθε πολη εχουν ορισει ενα σημειο συναντησης.εσυ σε ποια πολη εισαι να σου πω που θα βρεθειτε;

Link to comment
Share on other sites

και εμει θα μαστε εκει:D:D με την μπουμπου και τον μπαμπα μας!εμεις ειμαστε Αθηνα.ελπιζω να μας κανει καλοκαιρια σε ολη την Ελλαδα για να το χαρουμε παντου:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι λες; Υπαρχει τέτοιο πράγμα εκει; Κρίμα να μην ειμαι εκει!

Θα γεμίσει άντρες η περιοχή!!

By the way που χάθηκες αγαπημένη;;

 

Βabycute θα εχει και στο Λονδινο και θα μαζευτουνε και εκει να ξερεις αμα σε ενδιαφερει.παντως εγω ειπα και σε αντρες φιλους μου να ερθουν ωστε να δωσουμε το μηνυμα σε ολους οτι ειναι κατι απολυτως φυσιολογικο και να το απενεχοποιησουν λιγο απο το μυαλο τους

Link to comment
Share on other sites

και εμει θα μαστε εκει:D:D με την μπουμπου και τον μπαμπα μας!εμεις ειμαστε Αθηνα.ελπιζω να μας κανει καλοκαιρια σε ολη την Ελλαδα για να το χαρουμε παντου:)

 

Μακαρι!

Το καλυτερο θα ηταν να γινοταν κατα το Σεπτεμβριο που δεν εχουν πιασει ακομα τα κρυα!Θα παγωσουνε τα ζουμακια μας..!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βabycute θα εχει και στο Λονδινο και θα μαζευτουνε και εκει να ξερεις αμα σε ενδιαφερει.παντως εγω ειπα και σε αντρες φιλους μου να ερθουν ωστε να δωσουμε το μηνυμα σε ολους οτι ειναι κατι απολυτως φυσιολογικο και να το απενεχοποιησουν λιγο απο το μυαλο τους

 

Καλα έκανες απλα εγω τους βρίσκω λίγο pervert οταν καρφώνονται!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπορείς να πας στο Southbank Centre :-P

 

https://www.facebook.com/events/581122502033088/

 

Έλα ρε συ!! Κ*λ*ν* λιγο για τα λιγουρια (σορυ τους συζύγους :-) ) που λέγαμε παρακάτω αλλα μπορει να παω! Να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλα έκανες απλα εγω τους βρίσκω λίγο pervert οταν καρφώνονται!!

 

 

εγω εχω δει περισσοτερα αδιακριτα ματια και αποδοκιμασιας απο γυναικες παρα απο αντρες.εχω θηλασει παντου ελευθερα και γενικα οι αντρες ηταν πιο χαλαροι απ οτι καποιες γυναικες.βεβαια δεν λεω,εχω ακουσει διαφορες ιστοριες για ασχημες συμπεριφορες απεναντι σε θηλαζουσες μανουλες απο αντρες.παντως μην κ*λ*νεις!εμεις απο την πλευρα μας πρεπει να δειξουμε οτι δεν ειναι ταμπου:D.εγω παντως αν δω καποιον σε τετοια φαση θα τον εκανα ρομπα επιτοπου(ειμαι και λιγο νευρικο ατομο).ακομα και αν δεν θες να θηλασεις μπορεις απλα να παρευρισκεσαι,ακομα και η παρουσια μας ειναι μεγαλη στηριξη:)

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δει περισσοτερα αδιακριτα ματια και αποδοκιμασιας απο γυναικες παρα απο αντρες.εχω θηλασει παντου ελευθερα και γενικα οι αντρες ηταν πιο χαλαροι απ οτι καποιες γυναικες.βεβαια δεν λεω,εχω ακουσει διαφορες ιστοριες για ασχημες συμπεριφορες απεναντι σε θηλαζουσες μανουλες απο αντρες.παντως μην κ*λ*νεις!εμεις απο την πλευρα μας πρεπει να δειξουμε οτι δεν ειναι ταμπου:D.εγω παντως αν δω καποιον σε τετοια φαση θα τον εκανα ρομπα επιτοπου(ειμαι και λιγο νευρικο ατομο).ακομα και αν δεν θες να θηλασεις μπορεις απλα να παρευρισκεσαι,ακομα και η παρουσια μας ειναι μεγαλη στηριξη:)

 

Ναι εχεις δίκιο αλλα ρε συ πήγα σήμερα εκκλησια με το μωρο για τα 40 και οταν τελείωσα πήγα σε μια γωνία να θηλασω (ειχα μαντήλι απο πανω ) και έρχεται ένας τακτικός της εκκλησίας και μου την έπεσε .. Αρχισε να μου λέει οτι ηταν άτυχος που δεν παντρεύτηκε θελει πολυ παιδι, και εγω που παντρεύτηκα Άγγλο σιγουρα θα χωρίσω .. Αρχισε να με ρωτάει πως παω με τον γάμο μου και αν σκεφτώ για κατι άλλο αυτος θα ειναι εκει!!! Ολα αυτα μεςα στη εκκληςια οσο θηλαζα ναι αφου σαραντησα το μωρο μου.. Εχεις δει τέτοια διαστροφή; Μαλλον ο θηλασμος του την εκανε!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δίκιο αλλα ρε συ πήγα σήμερα εκκλησια με το μωρο για τα 40 και οταν τελείωσα πήγα σε μια γωνία να θηλασω (ειχα μαντήλι απο πανω ) και έρχεται ένας τακτικός της εκκλησίας και μου την έπεσε .. Αρχισε να μου λέει οτι ηταν άτυχος που δεν παντρεύτηκε θελει πολυ παιδι, και εγω που παντρεύτηκα Άγγλο σιγουρα θα χωρίσω .. Αρχισε να με ρωτάει πως παω με τον γάμο μου και αν σκεφτώ για κατι άλλο αυτος θα ειναι εκει!!! Ολα αυτα μεςα στη εκκληςια οσο θηλαζα ναι αφου σαραντησα το μωρο μου.. Εχεις δει τέτοια διαστροφή; Μαλλον ο θηλασμος του την εκανε!!

 

:shock: ντοινγκ! με εστειλες τωρα.ελεοος!καλα δεν ντρεπονται καθολου μερικοι?!

Link to comment
Share on other sites

:shock: ντοινγκ! με εστειλες τωρα.ελεοος!καλα δεν ντρεπονται καθολου μερικοι?!

 

Α καλα ο συγκεκριμένος μου είπε οτι ηταν άτυχος γιατι ηταν αρραβωνιασμένος αλλα δεν έτυχε γιατι η κοπέλα ειχε καρκίνο ... "Δεν έτυχε" η την παρατήσες φίλε που την είδες άρρωστη ;;;

Τεσπα να σε στείλω πιο πολυ; Στα βαφτίσια του πρώτου μου, οταν κάναμε το τραπέζι και τον θηλασα έρχεται ο θείος του άντρα μου (πολυ διαστροφή μιλάμε ο τύπος) και πήγε να μου βγάλει το μαντήλι απο πανω για να δει πως θηλαζω.. Ουρλιαξα και σταμάτησε !!!! Πολυ μάγκας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε μ ολα αυτα που μου λες που σου εχουν τυχει δεν σε αδικω.ρε γμτ δεν καταλαβαινω πως οι ανθρωποι γινονται τοσο αδιακριτοι...και τι ανωμαλια κουβαλαει ο καθενας...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας

έχει τοποθετηθεί ανακοίνωση ψηλά αλλά και άρθρο απο το οποίο μπορείτε να αντλείτε όλες τις πληροφορίες και τις κατά τόπους συναντήσεις των ομάδων.

Υπάρχουν ανεξάρτητες εκδηλώσεις ,

και υπάρχουν και εκδηλώσεις του δικτύου πανελλαδικου ταυτοχρονου θηλασμού

όλες έχουν κοινό στόχο την ευαισθητοποίηση του κοινού αλλά και ενημέρωση προς τους γονείς σε σχέση με τον θηλασμό. Σε όλες θα πραγματοποιηθεί θηλασμός απο τις μαμάδες, την Κυριακή στις 12:00 με προσέλευση τις 11:00.

Κάθε ομάδα μπορεί να ζητά βεβαίωση απο τον waba για καταμέτρηση των συμμετοχών, είτε ανεξάρτητα είτε μέρος του δικτύου πανελλαδικου ταυτόχρονου θηλασμού.

http://parents.org.gr/news/a580

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...