Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εκλεισε ο Freedom 88.9...


filoudaki

Recommended Posts

Το διάβασα σήμερα, αν και κάτι είχα καταλάβει εδώ και 2-3 μέρες. Στην θέση του εκπέμπει ο Hot fm, που παίζει ποποειδή σκυλάδικα κλπ... Καθόλου του γούστου μου...

 

Ο Freedom ήταν ενας απο τους λίγους ραδιοφωνικούς σταθμούς που επαιζαν ροκ, ελληνική και ξένη και φυσικά ποπ.

Είχε λίγες διαφημίσεις, και ίσως αυτό τον οδήγησε στο κλείσιμο. Δεν είχε μεγαλο κοινό, διάβασα!

Οι τελευταιοι εργαζόμενοι απολύθηκαν πριν 2-3 βδομάδες...

 

Κρίμα!!! Πραγματικά κρίμα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έκλεισε γιατί ήταν των ίδιων συμφερόντων (ιδιοκτησία) με τον Μελωδία και τον RedFm και είχε γίνει πολύ ανταγωνιστικός τους.

 

Κρίμα γιατί κι εγώ τον γούσταρα απίστευτα. Το ότι δεν είχε διαφημίσεις ήταν ο λόγος της επιλογής μου. Επίσης το playlist του ήταν πραγματικά καλό σε αντίθεση με των άλλων δύο που ξέρω τι θα παίξουν και πότε.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον άκουγα κι εγω ανελλειπώς και κάποιο πρωί καθώς πήγαινα στη δουλειά μου- προχθές νομίζω- άκουσα Πλούταρχο και τρελλάθηκα! Είπα κι εγω. Κρίμα, ήταν πολύ καλός σταθμός κι ελπίζω να τα καταφέρει να εκπέμψει ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι εκλεισε σαν φυσικο ραδιοφωνο κι εγινε web radio,ε; δεν το ειχα καταλαβει γιατι εγω ετσι κι αλλιως τον ακουω μονο μεσω νετ. Στο διαδικτυο παντως τον βρισκετε εδω: http://www.freedomfm.gr/ ή εναλλακτικα κατεβαζετε το mypoco toolbar κι εχει μπαρα για ραδιοφωνα ανα κατηγορια μουσικης

Link to comment
Share on other sites

Ο HOT fm, εκπέμπει σε άλλη συχνότητα και παίζει αποκλειστικά ξένα! Το ξέρω γιατί τον ακούω συνέχεια....

 

απο ό,τι είδα, ο νέος σταθμός λέγεται 88,9. Δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο όνομα. Ειχα διαβάσει οτι θα παρει την συχνότητα ο hot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ανοίξτε τον FREEDOM ξανά!!!! Είναι δυνατόν να βάζω 88,9 και να ακούω πέγκυ ζήνα:evil:;; Υπάρχει άλλος σταθμός με ελληνικό ροκ; Εμείς στο γραφείο ακούμε galaxy (επιλογή της προϊσταμένης) και στο σπίτι δεν έχω ιντερνετ:-( Τον άκουγα στο αυτοκίνητο και στο σπίτι και τώρα:confused:

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ ναι βρε παιδιά!!

Ηταν απο τους καλύτερους σταθμούς!!

 

Εμείς τον είχαμε στην πρώτη μνήμη στο ραδιόφωνο.

 

Τώρα τον ακούμε μόνο απο το ίντερνετ εδώ στη δουλειά.

 

Κάτι είναι και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Ο HOT fm, εκπέμπει σε άλλη συχνότητα και παίζει αποκλειστικά ξένα! Το ξέρω γιατί τον ακούω συνέχεια....

 

α...γεια σου και εγω μονο αυτο ακουω τελειως σταθμος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...