Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδότοπος Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα

θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε να μου πείτε κανέναν καλό παιδότοπο στη Θεσσαλονίκη για πάρτι γενεθλίων. Τα παιδάκια θα είναι ηλικίες από 2 εώς 4 χρονών. Ενδιαφέρομαι για ανατολικά....

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα παρτυ εκανε μια φιλη μου στο fantasi ειναι καλαμαρια αργυρουπολεως και οικονομικα σε σχεση με αλλους.αν θες να βρω τηλεφωνο και να σου στειλω

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, θα πάω μια βόλτα να τον δω.

Για τον Πήτερ Παν και τον Μαγεμένο Βυθό ξέρει καμία?

Θα ήθελα οι μεγάλοι να είναι δίπλα στο χώρο που παίζουν τα παιδιά και να τα βλέπουν συνέχεια. Αυτοί οι παιδότοποι έτσι μου φάνηκαν. Έχει καμία εμπειρία να μου πει?

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, θα πάω μια βόλτα να τον δω.

Για τον Πήτερ Παν και τον Μαγεμένο Βυθό ξέρει καμία?

Θα ήθελα οι μεγάλοι να είναι δίπλα στο χώρο που παίζουν τα παιδιά και να τα βλέπουν συνέχεια. Αυτοί οι παιδότοποι έτσι μου φάνηκαν. Έχει καμία εμπειρία να μου πει?

Ευχαριστώ...

 

Ο Πήτερ Παν είναι καλός. Έχεις άμεση οπτική επαφή με τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΣΤΟΝ ΜΑΓΕΜΕΝΟ ΒΥΘΟ ΝΑ ΠΑΣ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ PARTY ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΛΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ TA ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΟΡΟ ΜΠΑΛΟΝΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ FACE PAINTING ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΩΡΟΣΑΚΟΥΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ PARTY!ΔΕΣ ΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ POST ΣΟΥ ΑΡΓΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...