Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδότοποι Ηρακλείου Κρήτης


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλέ τι άνγχος είναι αυτό! πρώτα ηρέμησε!!!!

παιδότοποι στο ηράκλειο υπάρχουν αρκετοί όπως το μύθος λαντ (έχω πάει καλούτσικα δεν τρελάθηκα)

φάνιλαντ το θεωρώ καλύτερο και πολύ καλό φαγητό

τιμές δεν ξέρω να σου πώ γιατί είμασταν καλεσμένοι και δεν είχα ρωτήσει

τούρτες άποψη μου τις πιο περίεργες τις κάνει ο κουμάκης αλλα απο τιμές...... λίγο χτύπος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αν σκοπευεις να κανεις τουρτα για παρτυ σε παιδοτοπο να σε πληροφορησω πως οι παιδοτοποι δεν δεχονται να πας τη δικια σου τουρτα την αναλαμβανουν εκεινοι αποκλειστικα επειδη συνεργαζονται με ζαχαροπλαστειο γιαυτο εχουν και καταλογο που διαλεγεις. ΚΑΙ επειδη το εχω ψαξει πολυ ειναι ενας λογος που δε κανω γενεθλια σε παιδοτοπους. εχουν αυτες τις συνηθισμενες τουρτες.

 

εμεις μονο στη σβουρα παμε.... εδω κ 4 χρονια επισκεπτομαστε παιδοτοπους και προτεινω μονο σβουρα, οπου οι κοπελες που ειναι με τα παιδακια πραγματικα το θελουν και δεν ειναι με κατεβασμενα μουτρα και περιμενουν κοιτοντας το ρολοι ποτε θα φυγεις!

 

Σου ειχα γραψει ενα κατεβατο για τους αλλους παιδοτοπους που ξερω αλλα τα σβησα γιατι θα με κατηγορησουν για δυσφημιση στο τελος.

 

επισης γραφε στα ελληνικα γιατι ηδη εχεις παρει κιτρινη καρτα λογω greeklish.

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...