Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩ!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!ειμαι 33 εβδομαδων και εχω διδυμακια!!ο γιατρος μου ειπε σημερα που με ειδε οτι την Μ.Τεταρτη θα πρεπει να μπω για καισαρικη γιατι το ενα μωρακι εχει λιγο αμνιακο υγρο και ειναι επικινδυνο να το αφησουμε κι αλλο!:( ετσι κι αλλιως αυτα τα διδυμα τα παιρνουν στις 34 εβδομαδες γιατι μετα μπορει να εμφανιστουν επιπλοκες!παντως μου ηρθε ξαφνικο και αγχωθηκα λιγο....περιμενα μετα το Πασχα!

τελοσπαντων!ο,τι ειναι για καλο!ξερετε αν θα μου δειξουν τα μωρα η θα τα βαλουν κατευθειαν στις θερμοκοιτιδες εοειδη θα ειναι προωρα?:confused:

αντε καλη λευτερια σε ολες μας!με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολα θα πανε καλα!Καλη λευτερια, με το καλο να τα κρατησεις τα μωρακια σου στην αγκαλιτσα σου!Ειναι ευλογια που θα γεννηθουν Μεγαλη Εβδομαδα!!

30/12/2010 Ηρθες και μου αλλαξες....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για τη θερμοκοιτιδα παντως με το καλο να γεννησεις και να αγκαλιασεις τα ζουζουνια σου!!

Μην αγχωνεσαι καθολου, ξεκουρασου, προετοιμασου και καλη λευτερια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο σου ευχομαι και ολα να πανε καλα να κρατας συντομα τα μωρακια σου αγκαλια να ναι παντα γερα και εγω περιμενω σημερα μπηκα στη 40η εβδομαδα πηρα παραταση 4 μερες αντε να δουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη χαρά να'χεις πού'χεις γεννητούρια τέτοιες μέρες... μια ζωή αυτές οι μέρες θά'ναι διπλή γιορτή! [δεν αποκλίνουν και πολύ οι μέρες του πάσχα...] Με το καλό κι όλα να πάνε καλά!

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι. Και εγώ γέννησα Μεγάλο Σάββατο 2 ώρες πριν την Ανάσταση. Ήτανε το πιο όμορφο Πάσχα της ζωής μου. Με το καλό να δεχτείς τα παιδάκια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες!!!επιασαν τοπο!!!ολα πηγαν τελεια και τα ζουζουνια μου αν και προωρα ειναι γερα και ομορφα και τωρα τα εχουμε στις θερμοκοιτιδες για να παρουν βαρος!!!πηγαινω καθε μερα και τα βλεπω και τους πηγαινω και γαλατακι!!!

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες!!!επιασαν τοπο!!!ολα πηγαν τελεια και τα ζουζουνια μου αν και προωρα ειναι γερα και ομορφα και τωρα τα εχουμε στις θερμοκοιτιδες για να παρουν βαρος!!!πηγαινω καθε μερα και τα βλεπω και τους πηγαινω και γαλατακι!!!

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

 

βρε αλεξ, ησουν απο τις πρωτες κοπελες που μιλησα στο φορουμ!

να σου ζησουν κοπελα μου!

κ ξεκουρασου καλη μου! θα χρειαστεις δυναμεις για μετα!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...