Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS Είδα "καφέ" στο εσωρουχο......


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Όσο είναι καφέ.. δεν ανησυχούν οι γιατροί συνήθως. Αν είναι κόκκινο ανησυχούν... ;)

Με το καλό! Σου εύχομαι τα καλύτερα! :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημερα κοριτσια!Ξυπνησα το πρωι και ειδα λιγο ροζ στο εσωρουχο!!:shock:καπως ετσι εκανα οταν το ειδα!!Οταν σκουπιστηκα δενειδα κατι!Πηρα τον γιατρο μου ειπε αν δεν ξαναδω να παω τη Πεμπτη να με δει και να προσεχω παρα πολυ!Αν ξαναδω να παω σημερα!Εχω αγχωθει αρκετα...Ξερω οτι μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο αλλα ειμαι ολη μερα μονη μου με τον μικρουλη μου και οσο να ναι και αγκαλια θα τον παρω,και θα τον πλυνω κτλ.Αν χρειαστει να κατσω ξαπλα τι θα κανω???Πηρα τη μαμα μου να ρθει να μεινει 2 μερες απιτι αν μπορει να παρει αδεια αλλα δεν το σηκωνει..αν δεν μπορει θα ανεβασω το μωρο στην πεθερα μου καποιες ωρες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Ξυπνησα το πρωι και ειδα λιγο ροζ στο εσωρουχο!!:shock:καπως ετσι εκανα οταν το ειδα!!Οταν σκουπιστηκα δενειδα κατι!Πηρα τον γιατρο μου ειπε αν δεν ξαναδω να παω τη Πεμπτη να με δει και να προσεχω παρα πολυ!Αν ξαναδω να παω σημερα!Εχω αγχωθει αρκετα...Ξερω οτι μπορει να μην ειναι κατι σοβαρο αλλα ειμαι ολη μερα μονη μου με τον μικρουλη μου και οσο να ναι και αγκαλια θα τον παρω,και θα τον πλυνω κτλ.Αν χρειαστει να κατσω ξαπλα τι θα κανω???Πηρα τη μαμα μου να ρθει να μεινει 2 μερες απιτι αν μπορει να παρει αδεια αλλα δεν το σηκωνει..αν δεν μπορει θα ανεβασω το μωρο στην πεθερα μου καποιες ωρες!

 

 

Κοριτσάκι μήπως αλάζεις μήνα? ή μήπως κανονικά περίμενες περίοδο σημερα αυριο??? συμβαίνει μερικές φορές....Δεν είδες και εγώ πιο πάνω??? Αν δεν συνεχιστεί το αίμα μην ανυσηχείς καλο μου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι,την αλλη βδομαδα αλλαζω μηνα!Καθε 10 λεπτα παω τουαλετα και κοιταω το εσωρουχο!!Και τρεχει κι απο πισω ο μικρος γιατι νομιζει οτι παιζουμε!:P

Ελπιζω να μην ξαναδω τπτ!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...