Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σταγόνες αίμα!


Recommended Posts

Χαιρετώ όλα τα μέλη!Διανύω την 31η εβδομάδα κύησης χωρίς κανένα πρόβλημα!Σήμερα το πρωί όταν πήγα τουαλέτα,παρατήρησα 2 μικρές σταγόνες κόκκινο αίμα στο χαρτί!Το περίεργο είναι ότι δεν έχω αιμορροΐδες,ούτε επαφές έχω τις τελευταίες 3 εβδομάδες και αφού επανέλαβα το σκούπισμα με ένα άλλο χαρτί,δεν είχα ίχνος αίματος!Τι μπορεί να είναι?

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μηπως κουραστηκες παραπανω απο οσο πρεπει? Μηπως εχεις καμια πληγουλα η ερεθισμο και δεν το πηρες χαμπαρι? Μηπως ζοριστηκες στην τουαλετα?

 

Χθες το βράδυ πήγα για ψώνια και κουράστηκα λίγο στην επιστροφή.Στην τουαλέτα δεν ζορίστηκα.Για πληγούλα δεν ξέρω γιατί μου έκανε εντύπωση ότι και με μωρομάντηλο που σκουπίστηκα,δεν είχα ούτε ίχνος!:roll: Ίσως έσπασε καμιά φλεβίτσα στον τράχηλο??!!:roll:

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να παρεις τηλ το γιατρο σου και να του πεις . το αιμα στην εγκυμοσυνη ειναι κατι που πρεπει να αξιολογειται απο το γιατρο .πιθανον να μην ειναι τιποτα αλλα καλυτερα να εισαι σιγουρη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν είναι τίποτα...Εφόσον δεν ξαναβγάλω αιματάκι,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Μάλλον είναι κάποια φλεβίτσα που έσπασε.Πρέπει όμως να αποφεύγω να κουράζομαι.Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ανουλα νιωθεις πιεση απο κατω; εγω νομιζω οτι θελω να παω τουαλετα αλλα τιποτα

 

Καμιά φορά νιώθω μια πίεση...Ειδικά αν περπατήσω λίγο παραπάνω!Και πολλές φορές νιώθω να με πιέζει το νινί στην κύστη και νομίζω ότι θα κατουρηθώ!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φορά νιώθω μια πίεση...Ειδικά αν περπατήσω λίγο παραπάνω!Και πολλές φορές νιώθω να με πιέζει το νινί στην κύστη και νομίζω ότι θα κατουρηθώ!

 

 

Μια απο τα ίδια ρε κορίτσια και εγώ.....:)

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ίδια ρε κορίτσια και εγώ.....:)

 

Υπομονή κοριτσάκια,κοντεύουμε!!!Εδώ φάγαμε τον γάιδαρο,στην ουρά θα κολλήσουμε???!!:lol: Με το καλό να κρατήσουμε τα νινάκια μας αγκαλιά!!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή κοριτσάκια,κοντεύουμε!!!Εδώ φάγαμε τον γάιδαρο,στην ουρά θα κολλήσουμε???!!:lol: Με το καλό να κρατήσουμε τα νινάκια μας αγκαλιά!!

 

 

αυτο σκέφτομαι και έχω χεστει πάνω μου!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο σκέφτομαι και έχω χεστει πάνω μου!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Αχαχαχαχα!!!Γιατί βρε Στελλινουλα μου???Εγώ πάλι πρέπει να είμαι πολύ αναίσθητη ή ακόμα είναι πολύ νωρίς για να πανικοβληθώ...Κατά κάποιο περίεργο τρόπο δεν φοβάμαι τον τοκετό...Το μετά με τρομάζει εμένα...:rolleyes:

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχα!!!Γιατί βρε Στελλινουλα μου???Εγώ πάλι πρέπει να είμαι πολύ αναίσθητη ή ακόμα είναι πολύ νωρίς για να πανικοβληθώ...Κατά κάποιο περίεργο τρόπο δεν φοβάμαι τον τοκετό...Το μετά με τρομάζει εμένα...:rolleyes:

 

 

αλάζουμε????:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

αλάζουμε????:P:p:p

 

Σου έχω καλύτερη πρόταση!Μου δίνεις λίγο από το άγχος της γέννας κι εγώ σου δίνω λίγο από το άγχος για μετά,τι λες???:lol:

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ανυπομονω!!!! Και οτι και αν μου συμβαινει, σκεφτομαι την κορακλα μου και λεω χαλαλι.Χτες βραδυ εβγαλα την πρωτη μου αιμορροϊδα.......κι ελεγα μεχρι τωρα πως την γλιτωσα.....:-D

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παλι ανυπομονω!!!! Και οτι και αν μου συμβαινει, σκεφτομαι την κορακλα μου και λεω χαλαλι.Χτες βραδυ εβγαλα την πρωτη μου αιμορροϊδα.......κι ελεγα μεχρι τωρα πως την γλιτωσα.....:-D

 

 

καλά απο αιμοροίδες άλλο τίποτα....έχω 3 εμφανισμένες η άμοιρη ούτε να κάτσω δεν μπορώ....:(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν έχω βγάλει!!Ελπίζω να μην βγάλω!Το καλό είναι ότι πλέον δεν υποφέρω και από δυσκοιλιότητα!:D

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

καλά απο αιμοροίδες άλλο τίποτα....έχω 3 εμφανισμένες η άμοιρη ούτε να κάτσω δεν μπορώ....:(

 

Σπαθολαδο με κρυο νερακι.Φυσικο προϊον , ανακουφιζεσε αμεσως και φευγουν!!!!! Το εφαρμοζει ο πατερας μου χρονια τωρα.Μολις εμφανιστουν .......λιγες πλυσεις και εξαφανιζονται.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπαθολαδο με κρυο νερακι.Φυσικο προϊον , ανακουφιζεσε αμεσως και φευγουν!!!!! Το εφαρμοζει ο πατερας μου χρονια τωρα.Μολις εμφανιστουν .......λιγες πλυσεις και εξαφανιζονται.

 

 

που το βρίσκω?

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις σπαθοχορτο....το βαζεις με το κοτσανι μεσα σε ενα μπουκαλι με ελαιολαδο και το αφηνεις στον ηλιο μεχρι να βγαλει το χρωμα του και να γινει το λαδι σκουρο.Θα το δεις να χρωματιζεται.Εμεις εχουμε παντα ετοιμο ενα μπουκαλι στο σπιτι για παν ενδεχομενο.

Να εισουν Θεσσαλονικη να σου εστελνα λιγο .........:-D:-D:-D

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις σπαθοχορτο....το βαζεις με το κοτσανι μεσα σε ενα μπουκαλι με ελαιολαδο και το αφηνεις στον ηλιο μεχρι να βγαλει το χρωμα του και να γινει το λαδι σκουρο.Θα το δεις να χρωματιζεται.Εμεις εχουμε παντα ετοιμο ενα μπουκαλι στο σπιτι για παν ενδεχομενο.

Να εισουν Θεσσαλονικη να σου εστελνα λιγο .........:-D:-D:-D

 

 

Κρίμα ρε κορίτσι!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε κορίτσι!!!!;)

 

Εμαθα χτες οτι πουλανε και ετοιμο σπαθολαδο σε μαγαζια που εχουν βοτανα και τετοια.Εδω τα 250ml τα πουλανε περιπου 4,50 ευρω.Ελπιζω να σε βοηθησα.

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμαθα χτες οτι πουλανε και ετοιμο σπαθολαδο σε μαγαζια που εχουν βοτανα και τετοια.Εδω τα 250ml τα πουλανε περιπου 4,50 ευρω.Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

 

θα το κοιτάξω κοριτσάκι μου!!!! ευχαριστώωω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...