Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χρειαζομαι βοηθεια κ θαρρος


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ειμαι 26 χρονων κ προσπαθουμε εδω κ 2 χρονια με τον αντρα μου να κανουμε ενα παιδακι!!δεν ηρ8ε λοιπον κ αποφασισαμε να κανουμε ολεσ τις εξετασεισ που επρεπε για να δουμε αν υπαρχει καποιο προβλημα ξεκινησαμε λοιπον απο τισ ανοδυνεσ για να καταληξουμε στην εποδυνη σαλπιγγογραφια!ειχα τρομοκρατηθει με οσα διαβασα εδω απο κοπελεσ που την ειχαν κανει κ ηαληθεια ειναι οτι πονεσα παρα πολυ αλλα οταν στο τελοσ ο γιατροσ ηρθε διπλα μου για να μου πει οτι ολα ειναι καλα τα ξεχασα ολα!!τελειωσαμε τις εξετασεισ κ αφου ηταν ολεσ οκ ειπαμε να χαλαρωσουμε κ να περιμενουμε.ηρ8ε η πρωτη περιοδοσ μετα την σαλπιγγιγραφια (23/04) κ απογοητευτηκα πληρωσ μιασ κ μ ειπαν οτι εχεισ πολλεσ πι8ανοτητεσ μετα την σαλπιγγογραφια να μεινεισ!ει χα παρα πολυ αιμα σε αυτη την περιοδο κατι που ποτε ξανα δεν ειχα..περασε αυτο κ κ ενω περιμενα περιοδο στισ 22/05 με κυκλο 28-31 δεν μ ηρ8ε περιοδοσ δεν πηρα θαρροσ γιατι ειχα πονο χαμηλα στην κοιλια κ λιγα υγρα ομωσ σημερα μετα απο την επιμονη κ την επιλογη του αντρα μου να μ φερει τεστ το εκανα κ βγηκε αρνητικο..τις τελευταιεσ 3 μερεσ εχω πυρετο μεχρι 37,2 εφτασε κ αναγουλα στισ εντονεσ μυρωδιεσ!!αλλα μπορει να ειναι κ στο μυαλο αφου το τεστ ηταν αρνητικο!!τι λετε κ εσεισ τι μου προτινετε να κανω βοηθηστε με!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!! Το καλύτερο που έχεις να κανεις ειναι μια χοριακη.. Μην εμπιστευεσαι παντα τα τεστ του φαρμακείου κ μην μπαινεις σ αυτη τη ψυχοφθορα διαδικασια με θερμοκρασιες κλπ..η χοριακη δείχνει σίγουρα!!! Σου εύχομαι μια τερααααστια τιμη κ σύντομα μ ενα μπεμπακι αγκαλιά!!! :)περιμένω νέα σ!!! :D

zE60p3.png

nEuGp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ειμαι 26 χρονων κ προσπαθουμε εδω κ 2 χρονια με τον αντρα μου να κανουμε ενα παιδακι!!δεν ηρ8ε λοιπον κ αποφασισαμε να κανουμε ολεσ τις εξετασεισ που επρεπε για να δουμε ανarrow-10x10.png υπαρχει καποιο προβλημα ξεκινησαμε λοιπον απο τισ ανοδυνεσ για να καταληξουμε στην εποδυνη σαλπιγγογραφια!ειχα τρομοκρατηθει με οσα διαβασα εδω απο κοπελεσ που την ειχαν κανει κ ηαληθεια ειναι οτι πονεσα παρα πολυ αλλα οταν στο τελοσ ο γιατροσ ηρθε διπλα μου για να μου πει οτι ολα ειναι καλα τα ξεχασα ολα!!τελειωσαμε τις εξετασεισ κ αφου ηταν ολεσ οκ ειπαμε να χαλαρωσουμε κ να περιμενουμε.ηρ8ε η πρωτη περιοδοσ μετα την σαλπιγγιγραφια (23/04) κ απογοητευτηκα πληρωσ μιασ κ μ ειπαν οτι εχεισ πολλεσ πι8ανοτητεσ μετα την σαλπιγγογραφια να μεινεισ!ει χα παρα πολυ αιμα σε αυτη την περιοδο κατι που ποτε ξανα δεν ειχα..περασε αυτο κ κ ενω περιμενα περιοδο στισ 22/05 με κυκλο 28-31 δεν μ ηρ8ε περιοδοσ δεν πηρα θαρροσ γιατι ειχα πονο χαμηλα στην κοιλια κ λιγα υγρα ομωσ σημερα μετα απο την επιμονη κ την επιλογη του αντρα μου να μ φερει τεστ το εκανα κ βγηκε αρνητικο..τις τελευταιεσ 3 μερεσ εχω πυρετο μεχρι 37,2 εφτασε κ αναγουλα στισ εντονεσ μυρωδιεσ!!αλλα μπορει να ειναι κ στο μυαλο αφου το τεστ ηταν αρνητικο!!τι λετε κ εσεισ τι μου προτινετε να κανω βοηθηστε με!!

συμφωνώ κι εγώ,πρέπει να πάς για χοριακή...τα τέστ πολλές φορές δε δείχνουν...αλλά να σου πώ ότι κι εμένα μετά τη σαλπιγγογραφία, μου άλλαξε λίγο ο κύκλος μου δηλαδή πρώτη φορά που μου καθυστέρησε 10 μέρες κ τελικά ήρθε η βρωμίτσα...σου εύχομαι να είσαι εγκυούλα κ να μη σου έρθει για τους επόμενους 9μήνες...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοτιτσια αυτο θα κανω αλλα δυστυχωσ τωρα πρεπει να περιμενω μεχρι την τριτη το οπρωι μιασ κ ειναι κ η αργια τη δευτερα...ευχομαι να πιασουν τοπο οι ευχεσ σας να στε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω ειχα στο μυαλο μου οτι μετα την σαλπιγγογραφια μενεις πιο ευκολα εγκυος.Με μενα δεν συναιβει ποτε αυτο.Αν και μετα την σαλπιγγογραφια η τοτε γυναικολογος μου,μου απαγορευσε να εχουμε ελευθερα επαφες εκεινο το μηνα. Crissssa κανε χοριακη οπως ειπαν τα κοριτσια.Ευχομαι να ειναι μεγαλη!!!

GdD5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...