Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

χοριακη!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια! ας μπω στο θεμα! εχω εναν γιο 9 μηνων. Ο κυκλος μ ηταν παντα αστατος και επαιρνα μικρη αντισυλληπτικα για να αδιαθετησω. Οταν παντρευτηκα τα εκοψα κ μ ερχοταν που κ που περοδος! Εμεινα εγκυος στους 6 μηνες προσπαθειων, ενω ειχα πολυ αγχος γιατι δεν ηξερα την ωορυξια μ! Μετα την γεννα μ ηρθε περιοδος κ εχω μεγαλο κυκλο αλλα δεν ξερω ποσο ακριβως! τελευταια φορα ειχα κυκλο 48 ημερων 21/3 ειχα τελευταια περιοδο εχουν περασει 54 μερες κ δεν αδιαθετησα! χθες εκανα χοριακη και βγηκε 1.69. Παλαιοτερα οταν εκανα χοριακες κ δεν ημουν ηταν 0,1 η 0,01. Και λεω εγω τωρα... μηπως λογω του αστατου κυκλου ειμαι απλα εκανα νωρις χοριακη? εχει καμια καποια παρομοια κατασταση? ευχαριστω πολυ κοριτσια ευχομαι σε ολες γρηγορα φουσκωμενη κοιλιτσα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω για την απαντηση!απλα παντα οταν δεν ημουν ηταν 0, κατι γι αυτο λεω.. δεν εχεις ακουσει καμια κοπελα να ηταν εγκυος με τοσο χαμηλη ε? παντως ποναει λιγο κ το στηθος ενω ποτε αλλωτε δεν πονουσε μονο στην πρωτη εγκυμοσυνη.....

Link to comment
Share on other sites

Εγκυμοσύνη νοείται όταν η τιμή είναι πάνω από 5.Ωστόσο δεν αποκλείεται να την έανες και νωρίς. Αν ξέρεις την επίμαχη επαφή μέτρα 12-14 μέρες από τότε και κάνε χοριακή Αν δεν την ξέρεις... σου εύχομαι ότι λαχταράς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω για την απαντηση!απλα παντα οταν δεν ημουν ηταν 0, κατι γι αυτο λεω.. δεν εχεις ακουσει καμια κοπελα να ηταν εγκυος με τοσο χαμηλη ε? παντως ποναει λιγο κ το στηθος ενω ποτε αλλωτε δεν πονουσε μονο στην πρωτη εγκυμοσυνη.....

 

Έχω ακούσει για εγκυμοσύνες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλές τιμές, αλλά τόσο χαμηλά όχι. Ξανακάνε σε 2 ή καλύτερα 4 μέρες για να προλάβει η ορμόνη να αυξηθεί (αν όντως είναι εγκυμοσύνη). Σου εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς!

M7X9p2.png OvOqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει για εγκυμοσύνες που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλές τιμές, αλλά τόσο χαμηλά όχι. Ξανακάνε σε 2 ή καλύτερα 4 μέρες για να προλάβει η ορμόνη να αυξηθεί (αν όντως είναι εγκυμοσύνη). Σου εύχομαι να είναι αυτό που επιθυμείς!

 

 

Σε ευχαριστω πολυ ελπιζω να ανεβει αν οντως ειναι!! Να εισαι καλα! Θα κανω σε 4 μερες καλυτερα οπως ειπες κ εσυ!:) ειμαι αισιοδοξη παντως!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...