Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος στα Χανιά


cleo

Recommended Posts

Κορίτσια, όσες είσαστε από την Κρήτη και συγκεκριμένα από τα Χανιά, θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Η ξαδέλφη μου θα μετακομίσει εκεί για έξι, περίπου, μήνες και χρειάζεται οπωσδήποτε παιδίατρο. Εχει ένα κοριτσάκι ενός μήνα, περίπου, που σε λίγο πρέπει να αρχίσει τα εμβόλιά του και άλλο ένα 19 μηνών.

Αν έχετε να προτείνετε κάποιον καλό γιατρό, γιατί δεν ξέρει τίποτα και κανένα στην Κρήτη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ πέρσι μετακόμισα Χανιά και μου σύστησαν Τη Γεωργία Καζάκου η οποία είναι καταπληκτική. Σαν συμπεριφορά τουλάχιστον, έκανε το μεγάλο γιο μου ο οποίος με το που έβλεπε την πόρτα του παιδίατρου κάναμε μισή ώρα να τον συνεφέρουμε από το κλάμα, να ανυπομονεί να πάει! Σπουδαία με τα παιδιά και πολύ καλή γυναίκα. αν ενδιαφέρεται μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με pm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

στο θέμα λίστα παιδιάτρων είδα πως πολλά μέλη έχουν γράψει για το δικό τους παιδίατρο βοηθώντας άλλες μανούλες να βρουν το κατάλληλο για αυτές.. δυστυχώς είναι μόνο για Αθήνα γι αυτό αν υπάρχουν άλλα μέλη που μένουν στα Χανιά όπως εγώ πολύ θα το εκτιμούσα αν με βοηθούσαν να βρω κι εγώ ένα παιδίατρο για τον μόλις 24 ημερών μπέμπη μου... επίσης αν υπάρχει καμιά άλλη μανούλα που θέλει να λέει το "πόνο" της (και τι γλυκός πόνος ;) ) θα ήταν ευχάριστο καθώς όλη μέρα μέσα στο σπίτι κλεισμένη... χρειάζεται μια εκτόνωση!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

φανταζομαι οτι μεχρι τωρα θα εχεις βρει παιδιατρο....εγω εχω την Σολιδακη Μαρια....ειμαι πολυ ικανοποιημενη..με βοηθησε με το θηλασμο(ειναι απολυτη σε αυτο) δε δωσαμε ποτε κρεμες ετοιμες και σκονες στο παιδι...δεν τις αρεσουν οι αντιβιωσεις και τα πολλα φαρμακα και προσπαθει να τα αποφυγει οσο μπορει (καμια φορα επιμενουν παρα πολυ οι γονεις οι ιδιοι να δωσουν φαρμακα στο παιδι) και ειναι πολυ ανοιχτη στην ομοιπαθητικη....

Άγγελος 11/10/2005

Νικόλας 05/04/2008

Μαριλένα 23/08/2010

Εύα 3/05/2013 ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Εκτὀς από τη Γαλανάκη που προαναφέρθηκε και είναι πολύ ανοιχτή σε ομοιοπαθητική, είναι και η Αλεβιζάκη που είναι σύμβουλος θηλασμού και πολύ ψαγμένη σε όλα.

0A53p3.png

oC8dp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα κοριτσια,

ειμαι καινουργια στο φορουμ.Ηθελα να σας ρωτησω εαν εχετε να μου προτεινετε καποιον παιδιατρο-αναπτυξιολογο στα Χανια.Ο γιος μου ειναι 6 μηνων.Ευχαριστω πολυ.

Επεξεργάστηκαν by keramidogata
διαβασα τους κανονες
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγω στο τρίτο μου παιδάκι είχα νεογνολογο την Κίρκη Ξυνη και ειναι φοβερη!!!!!! Ολο με το χαμογελο, ηρεμη να σου εξηγησει ολες σου τις απορίες. Τωρα την έχω για όλα μου τα παιδακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 χρόνια μετά...

Θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ρωτήσω αν ξέρει κανείς παιδίατρο συμβεβλημένο με το πολεμικό ναυτικό στα Χανιά... Έχω αλλάξει 2 παιδίατρους μέχρι τώρα... θα ήθελα μια παιδιάτρο που να σηκώνει τα τηλέφωνα και να είναι δίπλα μου οπότε την χρειαστώ... Όχι να μου λέει δεν είμαι ανοιχτά το απόγευμα έλα αύριο ή μεθαύριο, έχω 4 παιδιά και όπως καταλαβαίνετε είναι δύσκολο να μην έχεις καλη συνεννόηση με την/Τον παιδίατρο...!!! Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...