Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόβλημα πρόσβασης.. στη μήτρα και.. υγρά..


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Ήθελα να κάνω μερικές χαζές, ας πούμε, ερωτήσεις και άνοιξα καινούριο θέμα.

 

Αν κάποια κοπέλα έχει βουλωμένες σάλπιγγες, για παράδειγμα, μπορεί να το "καταλάβει" λόγω των υγρών που βγαίνουν αμέσως μετά την επαφή?

Να το θέσω αλλιώς:

Μετά την επαφή, και ειδικά μόλις σηκωθώ όρθια, αρχίζουν και τρέεεεεχουν τα υγρά, λες και δεν έμεινε τίποτα μέσα για να .. γονιμοποιηθεί...

Συμβαίνει και σε εσάς??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειναι λογικο οταν ερχεσαι σε επαφη και σηκωθεις να πας τουαλετα να εχεις πολλα υγρα.Το ειχες απο την αρχη ομως η τωρα ο επαθες?

 

Από ότι θυμάμαι, πάντα έτσι ήτανε... απλά τώρα άρχισα να αναρωτιέμαι αν σημαίνει κάτι...?

Εσένα σου συμβαίνει?? Θέλω να πω, είναι λογικό?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι λογικοτατο μην ανησυχεις σκεψου και το νομο της βαρυτητας.Αλλα αν θελετε να αποκτησετε μωρακι καλο ειναι να μην πηγαινεις αμεσως βεβαια δεν ειναι απολυτο αυτο αλλα ετσι λενε.Τουλαχιστον εγω αυτο εκανα.Δεν σηκωνομουνα καθολου απο το κρεβατι και δεν ξερω αν επαιξε ρολο αυτο αλλα εμεινα εγκυος μεσα σε ενα μηνα και τωρα ειμαι στην 31η εβδομαδα και περιμενω τον πριγκιπα μου.

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου μην αγχωνεσαι!Φυσικα και τρεχουν.. και εγω ετσι νομιζα οτι δεν θα εμενε τπτ για να μεινω εγκυος!Και για να ξερεις επειδη προσπαθουσα 4,5 χρονια.. μετα την επαφη.. και κατακορυφους εκανα.. και ξαπλωμενη εμενα.. και οτι μπορεις να φανταστεις!Κι ομως εμεινα εγκυος την ημερα που η επαφη ηταν τοσο βιαστικη.. που σηκωθηκα αμεσως γτ ειχα αργησει στη δουλεια και μαλιστα εκανα και μπανιο !Απλα δεν ειχα στο μυαλο μου οτι θα εμενα αυτο το μηνα!Για μενα.. αν εχεις καλη ψυχολογια και δεν το σκεφτεσαι.. ας τρεχουν.. το ενα και το καλο θα μεινει και θα πιασεις το μωρακι!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μερικά σπέρματα ειανι αστραπές!!!! Και μερικά θέλουν τον χρόνο τους. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ μου μου είχε πει μετα την επαφής να μένω τουλαχιστων μισή ώρα με τα πόδια στηρηγμενα κάπου ψηλότερα ώστε να μην τρέχει το σπέρμα έξω. Και όχι κατευθείαν πλύσιμο και φυσικά όχι εσωτερικό πλύσιμο του κόλπου που έτσι κι αλλιώς δεν είναι σωστό να γίνεται εκτός αν το συστήσει γιατρος.

 

 

Πάντως αυτο το θέμα δεν έχει καμία σχέση με βουλομενες σαλπιγγες. Αν είμαι καιρός που προσπαθητε και δεν έρχεται , μπορείς να πας στο γιατρο σου και να το συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ρε κορίτσια!! Σας ευχαριστώ τόοοοσο πολύ... δεν ξέρω πώς μου κόλλησε αυτή η βλακεία.. από όποια άποψη και να το δεις, είναι παράλογο αυτό που σκέφτηκα!!!!

 

ο γιατρός τουλάχιστον προς το παρόν, δε με έστειλε για σαλπιγγογραφία..

Θα δούμε!! σας ευχαριστώ πολύ!!:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...