Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τι είναι αυτές οι εξετάσεις;


Recommended Posts

επαναφέρω το θεματάκι για να το κλείσω μιας κι εγώ το ξεκίνησα..αποφάσισα λοιπόν ΤΕΛΟΣ, να μην ξανακάνω άλλη προσπάθεια με ενέσεις, παρακολούθηση ωορηξίας και γενικώς..σήμερα αδιαθέτησα, έχω κακή διάθεση αλλά είπα τέλος, πάρτο απόφαση δεν΄θα κάνεις άλλο παιδί..δεν πειράζει, έχω τα δύο καμάρια μου..όλα καλά..

 

σας φιλώ όλες!!εύχομαι καλή συνέχεια σε σας-εύχομαι ειδικά στην φίλη μου την Ελεονώρα που σε αυτό το ποστ ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της να αποκτήσει ένα πανέμορφο και υγιέστατο παιδάκι και στην αγαπημένη μου nikijo γρήγορα μια δεύτερη εγκυμοσύνη..εννοείται θα σας παρακολουθώ...

 

φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν να γίνουν μανούλες..να μη το βάζουν κάτω και να θυμούνται ότι γρήγορα θα κρατάν το μωράκι τους αγκαλιά!!

τα λέμε....

 

Γλύκα μου κι εγώ στην θέση σου θα σταματούσα να το σκέφτομαι.

Δεν σε πήραν τα χρόνια έχει περιθώρια.

Αν είσαι ήρεμη και το ξεχάσεις είμαι σίγουρη ότι θα κάποια στιγμή θα μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου έκπληκτη!!!!! μια και το είχες αφήσει πίσω σου.

Έτσι συμβαίνει πάντα!!!

 

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου και αν είναι να έρθει θα έρθει.

Μια φίλη μου μετά από πέντε χρόνια προσπαθειών από μόνοι τους έμεινε έγκυος στο 1ο!!!

Οπότε καταλαβαίνεις πόσο ευλογημένη είσαι ..:)))))))))

Το ξέρω πως το κατανοείς και πως θα κάνεις το καλύτερο.

 

Καλό καλοκαίρι και μην μας ξεχνάς... πάντα θα σε έχω στη σκέψη μου!!!

και θα θέλω να μαθαίνω τα νέα σου ότι κι αν είναι αυτά!!!!!

 

Φιλάκια και χάρηκα που γνώρισα έναν τόσο ζεστό και γλυκό άνθρωπο. Γιατί κι εγώ όταν ήμουν χάλια τις δικές σου συμβουλές ακολούθησα και σε ευχαριστώ.

Ελπίζω κι εγώ να σε βοήθησα κάπου!!!!!

Rg83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γλύκα μου κι εγώ στην θέση σου θα σταματούσα να το σκέφτομαι.

Δεν σε πήραν τα χρόνια έχει περιθώρια.

Αν είσαι ήρεμη και το ξεχάσεις είμαι σίγουρη ότι θα κάποια στιγμή θα μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου έκπληκτη!!!!! μια και το είχες αφήσει πίσω σου.

Έτσι συμβαίνει πάντα!!!

 

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου και αν είναι να έρθει θα έρθει.

Μια φίλη μου μετά από πέντε χρόνια προσπαθειών από μόνοι τους έμεινε έγκυος στο 1ο!!!

Οπότε καταλαβαίνεις πόσο ευλογημένη είσαι ..:)))))))))

Το ξέρω πως το κατανοείς και πως θα κάνεις το καλύτερο.

 

Καλό καλοκαίρι και μην μας ξεχνάς... πάντα θα σε έχω στη σκέψη μου!!!

και θα θέλω να μαθαίνω τα νέα σου ότι κι αν είναι αυτά!!!!!

 

Φιλάκια και χάρηκα που γνώρισα έναν τόσο ζεστό και γλυκό άνθρωπο. Γιατί κι εγώ όταν ήμουν χάλια τις δικές σου συμβουλές ακολούθησα και σε ευχαριστώ.

Ελπίζω κι εγώ να σε βοήθησα κάπου!!!!!

 

Ελεονώρα μου γλυκιά πόσο με συγκίνησες!!χαίρομαι αν σε βοήθησα έστω και λίγο..

και ξέρεις ε; όποια απορία έχεις για την εγκυμοσύνη εγώ είμαι εδώ, να είσαι καλά να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη και το μωράκι μέσα σου..σου εύχομαι τα καλύτερα σ' ευχαριστώ και για τις δικές σου ευχές ...σε φιλώ και θα τα λέμε!!!

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΟλλα φιλια κ απο μενα γλυκια μου Γλυκα!!!!!!!!

...θα συμφωνησω με την Ελεονορα μας...(για να τ ακουω κ εγω....)

Δεν θα χαθουμε.... ;)

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

ΠΟλλα φιλια κ απο μενα γλυκια μου Γλυκα!!!!!!!!

...θα συμφωνησω με την Ελεονορα μας...(για να τ ακουω κ εγω....)

Δεν θα χαθουμε.... ;)

 

 

nikijo μου τώρα επέστρεψα και είδα το μήνυμα σου..φυσικά και δε θα χαθούμε θα κοιτάζω πάντα τα νέα σου κι έυχομαι σύντομα να μάθω τα ευχάριστα...σε φιλώ

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

θα ηθελα να ρωτησω τις κοπελες που κανουν ωοληψια σε φυσικο κυκλο αν μετρανε οιστροδιολη την ημερα της ωορηξιας στο κεντρο τους κ απο ποιο νουμερο κ πανω προχωρανε σε ωοληψια.επισης,ξερει καποια κοπελα τι περιπου οιστροδιολη δινουν τα κουφια ωοθυλακια?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...