Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ψαχνω μεταλλικο ποδηλατο για διακοσμηση βαπτισεις!!


#ΕΛΕΝΑ#

Recommended Posts

ψαχνω για μεταλλικο ποδηλατο για βαπτιση ξερει καμια που μπορω να αγορασω/νοικιασω και ποσο κανει πανω κατωhttp://www.sila.com.gr/el/seasoning.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=853&category_id=62 ...σαν αυτο περιπου αλλα να μην το χρυσοπληρωσω κιολας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καποια ιδια αλλα πολυ μικρα εχει το παλετ με 20 ευρω.καλυτερα παρε 2-3 τετοια να τα βαλεις κ στο μπαλκονι σου μετα

ευχαριστω πολυ.... ναι καλη η ιδεα σου να παρω δυο μικρα μπορω!! αλλα μπορεις να μου πεις που ειναι το παλετ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψαχνω για μεταλλικο ποδηλατο για βαπτιση ξερει καμια που μπορω να αγορασω/νοικιασω και ποσο κανει πανω κατωhttp://www.sila.com.gr/el/seasoning.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=853&category_id=62 ...σαν αυτο περιπου αλλα να μην το χρυσοπληρωσω κιολας

 

Ελενα είχα ενα παρόμοιο ποδήλατο στη βάπτιση της κόρης μου και είχε 2 καλαθάκια που βάλαμε μέσα τις μπουμπουνιέρες (ήταν λουλουδάτα παπουτσάκια) και έδειχναν πολύ όμορφα. Η διακόσμηση περιλάμβανε επίσης δεντρο ευχών πανω σε ένα τραπέζι με βάζα με ζαχαρωτά, φαναράκια, και σπιτάκια ξύλινα με το όνομά της. Τα παρήγγειλα όλα στο μαγαζί που πήρα τις μπουμπουνιέρες. Ηρθαν και μου τα εστησαν όλα εκείνοι. Αν σε ενδιαφερει να σου στείλω τα στοιχεία του μαγαζιού, δυστυχώς δεν έχω φωτό να σου στείλω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελενα είχα ενα παρόμοιο ποδήλατο στη βάπτιση της κόρης μου και είχε 2 καλαθάκια που βάλαμε μέσα τις μπουμπουνιέρες (ήταν λουλουδάτα παπουτσάκια) και έδειχναν πολύ όμορφα. Η διακόσμηση περιλάμβανε επίσης δεντρο ευχών πανω σε ένα τραπέζι με βάζα με ζαχαρωτά, φαναράκια, και σπιτάκια ξύλινα με το όνομά της. Τα παρήγγειλα όλα στο μαγαζί που πήρα τις μπουμπουνιέρες. Ηρθαν και μου τα εστησαν όλα εκείνοι. Αν σε ενδιαφερει να σου στείλω τα στοιχεία του μαγαζιού, δυστυχώς δεν έχω φωτό να σου στείλω.

σας ευχαριστω για την βοηθεια!!! ναι αν μπορεις στειλε μου με πμ σε ποια περιοχη ειναι?? θελω να παω μια βολτα και εδω στα μαγαζια να δω!! απο κεντρο Αθηνα ειμαι λιγο ασχετη δεν πηγαινω πολυ συχνα ξερω οτι εκει εχει πολλα μαγαζια!! ειχα παει μια φορα κοντα στο μοναστηρακι με την αδερφη μου για κατι βαπτιστικα αλλα εκει δεν εχει ειμαι σιγουρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω για την βοηθεια σας πραγματικα τι θα εκανα χωρις εσας... ....diamond αυτο το μαγαζακι ειναι απλα τελειο θα παω απο εκει σε λιγες ημερες να παρω καποια πραγματα που μου αρεσαν ,επισεις αυτο που μου αρεσε ειναι οτι αν σου αρεσει κατι απο εκει καιι το θες να κανεις δωρο το στελνουν κατευθειαν στον παραληπτη που θες εσυ...:)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας... βρηκα μικρα ποδηλατα χαρη στην βοηθεια σας... ευχομαι να ειστε ολες καλα και με το καλο και τα βαφτισια των ζουζουνιων σας!!!;);););):P:p

Link to comment
Share on other sites

που βρηκες τελικα ποδηλατακια? κ ποσο? βρηκα κατι σαν αυτο που εβαλες αρχικα για ενοικιαση 40 ευρω κ σκεφτομαι να το νοικιασω..

Το θεμα ειναι οτι κ να αγορασω μετα δεν θα εχω τι να τα κανω... στο μπαλκονι μου 3 γλαστρες εχω κ εχει γεμισει (για να μην πω τι γινεται στην αποθηκη:lol::lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που βρηκες τελικα ποδηλατακια? κ ποσο? βρηκα κατι σαν αυτο παλες αρχικα για ενοικιαση 40 ευρω κ σκεφτομαι να το νοικιασω..

Το θεμα ειναι οτι κ να αγορασω μετα δεν θα εχω τι να τα κανω... στο μπαλκονι μου 3 γλαστρες εχω κ εχει γεμισει (για να μην πω τι γινεται στην αποθηκη:lol::lol:

http://www.agrinvest.gr/shop/components/com_virtuemart/shop_image/product/35-86-0083.jpg αυτο ειναι το ποδηλατο και ειναι πολυ καλη η τιμη10 ευρω του μιας και ειναι για βαπτιση θα παρω δυο και θα τα στολισω.... και μετα θα τα παω στο εξοχικο μας.... και αλιμος ειναι αρκετα κοντα μου...

αν το θελεις και εσυ για βαπτιση ειναι καλα και δεν λυπασαι τα λεφτα μετα αν το δωσεις... γνωμη μου γιατι να χαριζεις τα χρηματα παρε μικρακανε την δουλεια σου και βαλτα στο μπαλκονι μετα οπως λεει και katerinak!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα χωρο θα ηταν καλη ιδεα.. εχω δει κ στο σκλαβενιτη για αγορα (μικρα βεβαια γυρω στα 30 ευρω) Αλλα το μπαλκονι μου ειναι 3Χ1,5 μετρο.. δεν χωραει ουτε το ποδηλατακι του παιδιου εκει.. τα διακοσμητικα με μαραναν :lol::lol::lol:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

που βρηκες τελικα ποδηλατακια? κ ποσο? βρηκα κατι σαν αυτο που εβαλες αρχικα για ενοικιαση 40 ευρω κ σκεφτομαι να το νοικιασω..

Το θεμα ειναι οτι κ να αγορασω μετα δεν θα εχω τι να τα κανω... στο μπαλκονι μου 3 γλαστρες εχω κ εχει γεμισει (για να μην πω τι γινεται στην αποθηκη:lol::lol:

 

sorry!!! ναι το λες εδω.... ε τοτε... πρεπει να νοικιασεις!!! για βαπτιση τα θες σωστα?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ειδα παρα πολλα τετοια ποδηλατα στην Ανθεων που εψαχνα για ηλικα για βαφτιση, σε διαφορα μαγαζια στο δρομο αυτο. Θυμαμαι στο Agrinvest deco...

 

 

Καλημερα οταν λες στην ανθέων μιλάμε για αθήνα κεντρο?

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera mporo na se rotiso pou vrikes na noikiaseis?

 

αν ρωτας εμενα... δεν νοικιασα αλλα αγορασα ενα μικρο και τωρα το εδωσα στην μητερα μου, παντως τωρα εχει παντου σχεδον...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι... για ποδήλατο!!!:lol:

Το σκέφτομαι για διακόσμηση στα τραπέζια.

Πολύ ωραία και οικονομικά αυτά τα ποδηλατάκια από το agrivest, αλλά πρέπει να πάρεις και κασπώ, που έχει ένα α' κόστος... έτσι δεν είναι? Έχετε υπολογίσει πόσο κοστίζει το κασπώ? Και ποιο είναι το τελικό κόστος (ποδήλατο + λουλούδια)?

 

Για πείτε, γιατί βρήκα στην Αγία Παρασκευή μαγαζί (ανθοπωλείο) που νοικιάζει ποδήλατο σε μικρό μέγεθος (για διακόσμηση ροτόντας), χωράει 2 κασπώ, τιμή ενοικίασης 20Ε το τεμάχιο (και μετά παίρνεις τα λέλουδα, επιστρέφεις το όχημα!)

Και σου έχουν κάνει και την δουλειά!

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...