Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αλλαζουμε!


dimitrix

Recommended Posts

γεια σας!

 

Εχουμε μια ιδεα τωρα τελευταια για την διακοσμηση του σπιτιου, θελουμε να βαλουμε αυτοκολλητα στους τοιχους επηρεασμενοι απο διαφορα περιοδικα και στυλς και εχουμε βρει πολυ υλικο στο internet οπως e-wallsticker.gr και livewall.gr σκεφτομαι ομως πως θα ηταν επισης καλο να κανουμε τα δικα μας αυτοκολλητα! (ειμαι καλος στο photoshop.. πολυ καλος!) και βρηκα μερικες εταιριες οπως print24 αλλα δεν ειμαι σιγουρος για τα αποτελεσματα και την ποιοτητα, να παρουμε απο τα ετοιμα η να κανουμε τα δικα μας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!

 

Εχουμε μια ιδεα τωρα τελευταια για την διακοσμηση του σπιτιου, θελουμε να βαλουμε αυτοκολλητα στους τοιχους επηρεασμενοι απο διαφορα περιοδικα και στυλς και εχουμε βρει πολυ υλικο στο internet οπως e-wallsticker.gr και livewall.gr σκεφτομαι ομως πως θα ηταν επισης καλο να κανουμε τα δικα μας αυτοκολλητα! (ειμαι καλος στο photoshop.. πολυ καλος!) και βρηκα μερικες εταιριες οπως print24 αλλα δεν ειμαι σιγουρος για τα αποτελεσματα και την ποιοτητα, να παρουμε απο τα ετοιμα η να κανουμε τα δικα μας?

 

πριν κάνεις οτιδήποτε βεβαιώσου ότι οι τοίχοι είναι απο γυψοσανίδα διαφορετικα δεν κολλάνε

Link to comment
Share on other sites

Don't worry! Παντού κολλάνε! Σε σπατουλαριστό τοίχο κολλάνε καλύτερα αλλά και σε μη σπατουλαριστό αν τα πιέσεις καλά, μια χαρά κολλάνε

 

εγώ πάντως που αγόρασα δεν μου κολήσανε καθόλου καλά συνέχεια μιλάμε πέφτουν ιδίως μια νεράιδα στο δωμάτιο της μικρής μου έχει σπάσει τα νέυρα την κολλάω πέφτει την ξανακολάω ξαναπέφτει αφού θέλω να την κανω κομμάτια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμπειρικά θα απαντήσω. Στο καθιστικό σε σπατουλαριστό τοίχο, έχουν κολλήσει αρκετά καλά. Στο δωμάτιο του μικρού που δεν είναι σπατουλαριστός, ξεκόλλησαν το επόμενο πρωί...

Κατάφερε να τα κολλήσει ο άντρας μου βάζοντάς τους στο πίσω μέρος σιλικόνη. Τώρα όταν θέλουμε να τα βγάλουμε ελπίζω να μη φύγει μαζί τους και ο σοβάς !!!:rolleyes:

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω σχεδόν σε κάθε δωμάτιο.Προσφατα βάλαμε και στο παιδικό.Στο σαλόνι που τα έχω 5 χρόνια σχεδόν δεν έχουν πάθει τίποτα.Απλά θέλει προσοχή στην τοποθέτηση για να μην δημιουργηθουν φουσκαλίτσες με αέρα.

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...