Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υγρα με βλεννα????


Recommended Posts

Κοριτσια σας εχει τυχει να εχετε υγρα σαν μυξα στην εγκυμοσυνη????σαν βλεννα???

Πηρα τον γιατρο ο οποιος μου ειπε μαλλον δεν ειναι τιποτα αλλα εκλεισα ραντεβου να παω να με δει στη 6..

Διαβασα και καπου οτι οταν εχεις ετσι υγρα μπορει να ειναι και προωρος τοκετος και τρεμωωωωωωωωωωωωω :(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμ εμ εμ .. εγώ είχα απο την αρχή της εγκυμοσύνης μου .. ποτέ δεν το ανέφερα στη γιατρό μου διότι δεν το θεώρησα θέμα για σημασία :roll::roll: .. όπως βλέπεις κοντεύω την 40η εβδομάδα και δεν έχω γεννήσει :wink:

οπότε δε χρειάζεται να ανησυχείς! :wink::wink:

:D

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

να μην αγχώνεσαι καθόλου...κι εγώ είχα στην εγκυμοσύνη μου κι όλα καλα...ούτε το ανέφερα στον γιατρό μου :wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

να σου πω επισης..οτι εαν ηταν απο το αμνιακο υγρο θα ηταν α)η νερουλα (απωλεια αμνιακου υγρου) β) η στη μορφη που εμφανιζονται τα υγρα οπως οταν υγραινομαστε κατα την ερωτικη διεγερση..το θυμαμαι απο την δικη μου περσινη αποβολη.. :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν είναι αμνιακά υγρά μυρίζουν πολύ περίεργα, όπως το σπέρμα. Αν μυρίζουν όπως τα υγρά σου όταν δεν ήσουν έγκυος τότε δεν είναι τίποτα. Κι εγώ είχα πάρα πολλά. Αλλά ήξερα πως μυρίζουν γενικώς τα υγρά μου οπότε δεν αγχωνόμουν.

PhC7p3.pngXCt8p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΒΑΣΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ. ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ ΕΣΩΡΟΥΧΟ 2 ΜΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΡΩΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΕΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ.

bunbunsrd20090303_-1_To+neraidaki+mou+einai.png

ΟΤΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω υγρα που ειναι ασπρα αλλα μου ειπε καμια κολπιτιδα πρεπει ναναι και οτι θα μου δωσει υποθετα αργοτερα.. δεν νομιζω ναναι αμνιακο υγρο γιατι εμενα μου ειπε θα ειναι εντελως αχρωμο αν ειναι αμνιακο.. οι πιο πολλες εγκυες απο οτι εχω ακουσει εχουν τετοια υγρα για αυτο πανε στον γιατρο σου και μην αυσηχεις τοσο πολυ αντε φιλακια.

 

 

 

 

dev364pp___.png

 

 

line_line_typew1_beg_d_typew7_time_1190520000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

uiphp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο τον γιατρο....Ολα καλα ειδαμε τον τραχηλο ειδαμε το αμνιακιο υγρο ολα καλα.....Πηραμε δειγμα φυσικα κολπικο και σε 2 μερες θα εχουμε τα αποτελεσματα......Θα παρω προληπτικα μια κολπικη κρεμα μεχρι να βγουν .....Ο γιατρος δεν ανυσηχα καθολου......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειχα κ εγω... Οταν θα πας το πιθανοτερο ειναι να σου κανει καλλιεργεια κολπικου υγρου.

Παντως δεν ειναι τιποτα, εγω ειχα πολλα για γυναικα που πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχε καθολου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...