Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ


Rachel

Recommended Posts

Αυτο μου συναιβει αυτο το μηνα...σημερα ειναι η 21 μερα του κυκλου μου σε κυκλο 28-29 ημερων με ωορηξια την 14η, και σημερα εχω δυο δαχτυλακια περιπου καφε αιμα... χωρις πονο.. τι να ναι??? τοσο νωρις περιοδος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γνωμη μου ειναι να επικοινωνησεις με το γιατρο σου για να εισαι απολυτα σιγουρη!!Μπορει να ειναι οτιδηποτε μην το αμελησεις!Οταν μαθεις πες μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω ειχα καφετια αλλα οχι τοσο νωρις.Τα ειχα τις μερες που περιμενα περιοδο.. αντε καμια μερα πριν!Βεβαια εγω ειχα και καθυστερημενη συλληψη.. οποτε αναλογικα.. μπορει να σημαινει και εγκυμοσυνη!Στο ευχομαι ολοψυχα!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ πολυ για τις απαντησεις σας και ευχομαι αποκαρδιας οτι θελετε να το εχετε... ελπιζω να ειμαι γιατι τουσ τελευταιους μηνες το σκεφτομαι πολυ. εχω μπει απο χθες που εισα αιματακι σε ολα τα site ελληνικα και ξενα... και πολλα υποστηριζουν πως περιπου μια εβδομαδα μετα την ωορηξια υπαρει λιγο αιματακι λογω εμφυτευσης.Σημερα ειμαι καθαρη με αρκετα κιτρινωπα υγρα αοσμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κοριτσια μου... Σημερα 25η μερα του κυκλου μου εχω ακομη καγε σταγονες και ψιλο ροζ.... περιοδος δεν ειναι... τεστ δεν εχω κανει... στηθος πρησμενο... τραβηγματα χαμηλα πολλα... νευρα τσαταλια και δεν ξερω τι εχωβ... λετε κατι κακο??? Απο την 21η μερα εχω αυτα τα υγρα.... 22η και 23η δεν ειχα...αποχθεσ παλι εχω.... σημερα εβαλα σερβιετα.. λεω μηπωσ ερθει το βραδυ η αυριο..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΙΣ.............

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα σας κοριτσια μου... Σημερα 25η μερα του κυκλου μου εχω ακομη καγε σταγονες και ψιλο ροζ.... περιοδος δεν ειναι... τεστ δεν εχω κανει... στηθος πρησμενο... τραβηγματα χαμηλα πολλα... νευρα τσαταλια και δεν ξερω τι εχωβ... λετε κατι κακο??? Απο την 21η μερα εχω αυτα τα υγρα.... 22η και 23η δεν ειχα...αποχθεσ παλι εχω.... σημερα εβαλα σερβιετα.. λεω μηπωσ ερθει το βραδυ η αυριο..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΙΣ.............

 

rachel τελικά τι έγινε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα.εγω ειναι να αδιαθετησω σε 10 μερες κ χθες εμφανιστηκε λιγο αιμα ροζ σημερα δεν εχω.επιπλεον το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο..τι μπορει να συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερα. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη με κυκλο 28 ημερων την 23η ειχα σταγονιτσες καφε. Στην δευτερη τιποτα.

Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Κι αν δεν πάνε, απλά δεν έχει έρθει το τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...