Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤ. ΕΣΤΙΑΣ...ΛΙΓΟΙ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΙ..Ή ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ???


candy1234

Recommended Posts

Καλημέρα..

Ξεκίνησα να κοιτώ από τον online κατάλογο τα δωμάτια που υπάρχουν καθώς και τα μέρη..

Βρε παιδιά, μου φάνηκαν λίγα τα δωματία. Βέβαια, να επισημάνω πως ψάχνω για δωμάτιο που να έχει και κουζινα για να μαγειρεύω για τον μικρό...και δυστυχώς απογοητεύτηκα...εχει λίγα. Για παράδειγμα στον Ν. Λακωνίας..τα περισσότερα είναι στην παραλία Μαυροβούνι, όπου όμως δεν θέλω να πάω γιατί έχω μάθει πως έχει κύμα... Στην Πρέβεζα πάλι που κοιτούσα έχει μόνο στην παραλία Αμμουδιά τα περισσοτέρα..που και εκεί πάλι δεν θέλω να πάω... Δεν έχει Πάργα...κλπ...

Ποια η εμπειρική σας γνώμη; Μήπως αν βγει και ο έντυπος κατάλογος θα έχει περισσότερα; Επίσης, ποιο μέρος προτείνετε (εκτός από νησιά και Β. Ελλάδα)...?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Πάντως εγω πέρσι έψαχνα απεγνωσμένα για Νάξο και τελικά τίποτα δεν βρήκα το μοναδικό μέρος που έβρισκα ήταν η Κρήτη.:(εννοείτε οτι τώρα που είναι νωρίς θα είναι πιο εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΕΝΤΥΠΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ;; ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΤΑ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ; ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΙΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟ. Η ΚΥΘΝΟΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ένας προβληματισμός!

 

Πήγατε να απογραφείτε για τα δελτία; Όταν πήγα εγώ μου είπαν ότι δεν θα πάρουμε όλοι όσοι απογραφόμαστε. Πρέπει να μαζευτούν τα στοιχεία και αν υπάρξουν υπεράριθμοι θα προτιμηθούν αυτοί με χαμηλότερα εισοδήματα. Είμαι χαμηλομισθότατη αλλά, ποτέ δεν ξέρεις, με την κρίση...

Μέχρι το Μάιο που θα βγουνε τα τελικά, δεν θέλω να κάνω όνειρα :-(

9Af0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ένας προβληματισμός!

 

Πήγατε να απογραφείτε για τα δελτία; Όταν πήγα εγώ μου είπαν ότι δεν θα πάρουμε όλοι όσοι απογραφόμαστε. Πρέπει να μαζευτούν τα στοιχεία και αν υπάρξουν υπεράριθμοι θα προτιμηθούν αυτοί με χαμηλότερα εισοδήματα. :-(

Ετσι ειναι. Εγω ειτε παρω δελτια ειτε οχι θελω να αποφασισω τουλαχιστο που θα παω.Κι αν τα οικονομικα δεν αντεξουν .... θα μεινω με το ονειρο. Και παλι Χαλικιδικη θα τη βγάλω. Οχι οτι δεν ειναι ωραιοτατη η Χαλκιδικη αλλα 8 χρονια εκει παμε.Ειπα φετος να αλλαξουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω εχω ηδη 1,5 μηνα που εκλεισα!

πρόπερσυ την πατησα ξεκινησα να ψαχνω μετα την παραλαβη δελτιων κ επειδη εμεις δυστυχως παμε 15Αυγουστο δεν εβρισκα πουθενα!

ειχα κρατησει τον παλιο καταλογο κ εψαξα απο κει!

το πολυ πολυ αν δε τα πάρουμε τα εισητηρια μας επιστρεφει ο ανθρωπος την προκαταβολη κ παμε αλλου η παμε εκει αλλα λιγοτερες μερες!

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...