Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

συμβουλη?


elenk

Recommended Posts

Καλησπερα!Η μπεμπουλα μας ειναι 5 μηνων και εχει αρχισει να της αρεσει να καθεται αλλα δυστυχως μονη της δεν μπορει..Καταλαβα οτι της αρεσει γιατι την βαζω στα ποδια μου και καθεται κανονικα και χαζευει. Υπαρχει καποιος τροπος σιγα σιγα να την βοηθησω να κατσει ετσι και στο παρκο της π.χ.Γιατι οταν την βαζω εκει δεν της αρεσει πλεον το ξαπλωτο και το μπρουμυτα επισης τωρα το συνηθισαμε. Καμια συμβουλη?:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω τον μεγαλο μου, τον εβαζα στο παρκο καθιστο με μαξιλαρες του καναπε σε σχημα π -δηλ. ενα μαξιλαρι στην πλατη, ενα δεξια του και ενα αριστερα- και καθοταν... ετσι ουτε ειχε φοβο να γειρει και δυναμωνε σιγα σιγα η μεσουλα...

.

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, εγω την δικιά μου την εβαζα στο καθισματακι αυτοκινήτου (μπαινο βγαινε ευκολα) το κακο ηταν οτι μολις εντοπιζε κατι ηθελε να παει να το επεξεργαστει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα!εγω εχω παρει ενα ειδικο μαξιλαρι απο το 'μητερα' που ειναι σαν ενα τεραστιο πεταλο με χρωματα κ βατραχακια (30ευρω αν θυμαμαι καλα)και τον στηριζει απο ολες τις πλευρες ενω ταυτοχρονα επειδη ειναι υπερυψωμενο δεν κινδυνευει να πεσει...σιγουρα θα το βρεις κι αλλου...ειναι πολυ πολυ βολικο..

MkhCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...