Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


κι εγω τον μανωλη διβανιδη εχω ειναι απο τους καλυτερους γιατρους εκανα μια γεννα και 2 χειρουργεια μαζι του και πραγματικα ειναι φοβερος. απλα γεννας με σιγουρια!!!! τον προτεινω ανεπυφυλακτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σας!!!εγω και στις 2 γεννες μου ειχα την κ βατση και εχω να πω τα καλυτεροτερα!!!στην δευτερη μαλιστα ειχα κ μονηρη ομφαλικη αρτηρια και ηταν η μοναδικη που με καθησυχαζε σε αντιθεση με την β επιπεδου που μου ειχε συστησει 100000 εξετασεις!!!εκεινη μου λεγε οτι εφοσον δεν εχουμε αλλα ευρηματα να μην κανω τπτ (ειμαι πολυ αγχωδης!!)και τελικα πηγαν ολα τελεια οπωσ και μου ελεγε!!ο μπεμπης μου γεννηθηκε 3620 με προκληση στις 38εβ γιατι εγω φοβομουν την γυρανση του πλακουντα!δλδ αν δεν ειχα μια αρτηρια θα πηγαινε 5 κιλα :D σημειωτεον οτι την ωρα του τοκετου μεταμορφωνεται!ουτε επισκληριδιο δεν μου κανε γιατι το μωρο κατεβαινε με οπισθια ινιακη προβολη και πηγαινε προς την σπονδυλικη μου στηλη!θα την σκοτωνα εκεινη την ωρα αλλα τελικα αν ηταν αλλη στην θεση της θα το ειχα φαει το μαχαιρι για να ξεμπερδεψει!!!ειναι πολυ ηρεμη να το πω ψυχραιμη να το πω...δεν ξερω πωσ θα ημουν με αλλο γιατρο της εχω απολυτη εμπιστοσυνη και την ευχαριστω για ολα!!!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Σορτσης ανδρεας....μητροπολεως 105 !!!αυτος ο ανθρωπος ειναι καταπληκτικος!!!!ειναι ανθρωπος!!!!!με το χρημα δεν εχει την ιδια σχεση που εχουν οι αλλοι γιατροι....ασε που μου απανταει σε ολεσ τισ αποριεσ μου..ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!

 

να συμφωνήσω πολλαπλασιάζοντας επί 10!!

δύσκολα συναντάς γιατρό που πάνω από όλα είναι Ανθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ειμαι καινουρια στην παρεα σας, προσπαθουμε 1,5 χρονο περιπου για μωρακι, προσφατα αλλαξα γυναικολογο, ο νεος μου γιατρος λεγεται Δελλης Δημητρης στην Θεσσαλονικη, αν γνωριζει καποια κοπελα , θα ηθελα μια γνωμη για τον συγκεκριμενο γιατρο, γιατι απ'οσο εψαξα δεν μπορεσα να βρω κατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα! Θα ήθελα σας παρακαλώ όποια απο εσάς ξέρει να με ενημερώσει. Είμαι έγκυος και μόλις το έμαθα αποφάσισα να αλλάξω την γιατρό που με παρακολουθούσε καθώς δεν ήμουν ευχαριστημένη και δεν μπορούσα να το ρισκάρω στη συγκεκριμένη φάση. Έχω επισκεφτεί δύο φορές τον κύριο Αργυρίου Θεόδωρο. Τον γνώριζει κάποια απο εσάς;Έχει γεννήσει κάποια με αυτόν τον γιατρό? Σας παρακαλώ ότι γνωρίζετε θα με βοηθούσε πολύ! Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε όλες!

uNfhp2.png

4XvSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aνήκω και γω στο club του Γρηγόρη Γκριμπίζη!

Εχω περάσει απο πάρα πολλούς γυναικολόγους (τους καλύτερους) θεσσαλονίκη και Αθήνα λόγω υπογονιμότητας και μπορώ να πω με σιγουρια οτι είναι ένας απο τους ασφαλεστερους γιατρούς, και το γράφω έτσι γιατί στο τέλος αυτό που μετράει όταν έρχεται η δυσκολη στιγμή είναι η ασφάλεια που θα νιώσουμε. Όσον αφορά τον πολύ κόσμο είναι αλήθεια αλλά μπροστά στην ασφάλεια σου δεν είναι τίποτα.Προαναφέρθηκαν πολλά ονόματα κάκιστων γιατρών ως πολύ καλών, αυτά προέρχονται απο περιπτώσεις πολύ εύκολες που σίγουρα δεν υπήρχαν προβλήματα ο γιατρός ο καλός όμως εκεί φαίνεται και ο Γκριμπίζης το έχει αποδείξει. Μου κάνει βέβαια εντύπωση ότι δεν διάβασα ούτε μια φορά το όνομα του Πάντου έναν εξίσου εξαιρετικό γυναικολόγο!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γνωριζετε γιατρο που ειναι συμβεβλημενος με τον ΕΟΠΥ και να ειναι και στο Παπαγεωργιου?[/απ οτι ξερω ο γκριμπιζης που αναφερει πιο πανω μια κοπελα ειναι στο παπαγεωργιου αλλα δεν ξερω αν ειναι σθμβεβλημενος με το ταμειο σου.

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα σας παρακαλώ όποια απο εσάς ξέρει να με ενημερώσει. Είμαι έγκυος και μόλις το έμαθα αποφάσισα να αλλάξω την γιατρό που με παρακολουθούσε καθώς δεν ήμουν ευχαριστημένη και δεν μπορούσα να το ρισκάρω στη συγκεκριμένη φάση. Έχω επισκεφτεί δύο φορές τον κύριο Αργυρίου Θεόδωρο. Τον γνώριζει κάποια απο εσάς;Έχει γεννήσει κάποια με αυτόν τον γιατρό? Σας παρακαλώ ότι γνωρίζετε θα με βοηθούσε πολύ! Εύχομαι ό,τι καλύτερο σε όλες!

ο αντρας μου γεννηθηκε με γιατρο τον αργυριου....τον πατερα ;) μετα εκεινοσ βγηκε στην συνταξη κ η πεθερα μου συνεχιζει να εχει τον υιο!αν λεμε τον ιδιο (ειναι αυτος που πηγαινει αγιο λουκα) και μια φιλη που τον εχει ειναι πολυ ευχαριστημενη και απο τις γεννες της φιλης μου ξερω οτι εχει κ δικη του μαια!αυτα!!!σου ευχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!

2009-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Γνωρίζω κοπέλες που τον έχουν γιατρό αλλά όχι για εγκυμοσύνες γι'αυτό κ ήθελα οποιεσδήποτε λεπτομέρειες προκειμένου να μην αγχώνομαι! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

uNfhp2.png

4XvSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Είμαι καινούρια και ζητώ την κατανόηση αν κάνω κάποιο λάθος.

Κορίτσια συγχαρητήρια!!!

Είναι πολύ καλό να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες που είχε η καθεμιά μας και να βοηθάμε...

Έκανα υπέρηχο και ο γιατρός μου βρήκε κάτι (πολύποδα ή ινομύωμα-δεν μπορούσε να πει) και θα χρειαστεί να κάνω υστεροσκόπηση και αφαίρεση και κατόπιν θα το στείλουμε για βιοψία. Δεν έχω κάνει ακόμη παιδί και επειδή φοβήθηκα αποφάσισα να πάω στη Θεσσαλονίκη.

Μου είπαν για την κα.Ταβανιώτου και για τη κα.Σαρδέλη, αλλά δε ξέρω τι να κάνω.

Έχετε να μου προτείνεται κάποιον καλό επιστήμονα-ειδικευμένο σε αυτο?

Θέλω να την κάνω άμεσα την εξέταση-επέμβαση...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....

 

Σαρδέλη Χρύσα ανεπιφύλακτα! Νέα, ενημερωμένη, επίκουρος στο ΑΠΘ, και...δε σε βλέπει ως "ΕΥΡΩ"

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια!! μεθαυριο εχω ραντεβου με τον Διβανιδη Μανωλη. απλη γυναικολογικη εξεταση, δεν ειμαι εγκυος... ποια τον ξερει??? με ενδιαφερει να μαθω αν μπορω να ειμαι ανετη και χαλαρη-πρωτη φορα παω σε αντρα γιατρο...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια!! μεθαυριο εχω ραντεβου με τον Διβανιδη Μανωλη. απλη γυναικολογικη εξεταση, δεν ειμαι εγκυος... ποια τον ξερει??? με ενδιαφερει να μαθω αν μπορω να ειμαι ανετη και χαλαρη-πρωτη φορα παω σε αντρα γιατρο...

 

καλημερα! ειναι ο γιατρος μου τα τελευταια 2 χρονια (και εχουν παει και 3 φιλες μου),ειναι πολυ φιλικος, θα σε κανει να αισθανθεις ανετα. ειναι πολυ καλος και γιατρος αλλα και ανθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! ειναι ο γιατρος μου τα τελευταια 2 χρονια (και εχουν παει και 3 φιλες μου),ειναι πολυ φιλικος, θα σε κανει να αισθανθεις ανετα. ειναι πολυ καλος και γιατρος αλλα και ανθρωπος.

 

ευχαριστω πολυ ;)

μακαρι να μεινω ευχαριστημενη σαν και σενα ;) φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια

Ψάχνω γυναικολόγο και μου έχουν συστήσει την κα.Κότσυφα και τον κ.Ματσίγγο. Υπάρχει κάποια από δω που να πηγαίνει σε αυτούς και να μου πει μια γνώμη?

Link to comment
Share on other sites

τωρα να ρωτησω κατι?αν καποια κοπελα για καποιο λογο μεινει δυσαρεστημενη απο τον γιατρο που προτεινει μετα θα ενημερωσει και τις υπολοιπες?

διοτι διαβασα τουλαχιστον 2 ονοματα εδω μεσα που θα προτιμουσα να καταπιω προκες παρα να παω ξανα στους χασαπηδες...βεβαι πολυ δυσκολη η περιπτωση μου αλλα ο ενας μου εκανε ηλεκτροσοκ στην μητρα στην κυριολεξια ομως και μπουκαρε ο συζυγος (τοτε γκομενος)και με πηγε στο νοσοκομειο με αιμοραγια..απο το νοσοκομειο οι γυναικολογοι (συναδερφοι )τον αποκαλεσαν χασαπη και μου ελεγαν να του κανω καταγγελια.

ΑΠΛΑ επει,ενω να ειστε πολυ σιγουρες για αυτους που συστηνεται...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως για την συγκεκριμενη κυρια στην Θεσσαλονικη που εξαιτιας της εχασα το παιδακι μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη....παλιοτερα εδωσα στοιχεια για να προειδοποιησω.Θυμαμαι μαλιστα πως ειχαν απαντησει πολλες ακομα δυσαρεστημενες κοπελες.....

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω κ γω με την demi,(χωρις να την ξερω την κοπελα βεβαια)εγω ξερω τον ενα γυναικολογο απ τους 2 κ εχω ακουσει κ δει τα χειροτερα,τωρα οι γνωμες διαφερουν βεβαια γιατι μπορει καποια κοπελα να εμεινε ευχαριστημενη,αλλα γνωμη δικη μου παντα μακρυα απ αυτους

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πιστεύω ότι καλό θα ήταν να αναφέρετε την γνώμη σας για τους γιατρούς, ακόμα και αρνητική. Αν δεν θέλετε, μην πείτε όλο το ιστορικό. Πείτε απλά "εγώ από τον τάδε έφυγα δυσαρεστημένη". Δεν είναι κακό

jv42p3.png

DfUyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι στην 25η εβδομαδα και εχω τον Ρομπερτ Ναιντετσκι στον ευοσμο.Ειμαι ικανοποιημενη μεχρι στιγμης μου τον συστησε μια φιλη μου που την ξεγεννησε αυτος πριν 1μιση χρονο και μου ειπε τα καλυτερα.Ξερει καμμια σας τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω γνώμη για πολλούς που αναφέρονται εδωμέσα αλλά θα έκραζα δημοσίως μόνο αν μου είχε κάνει κάτι χοντρό πχ αποβολή από υπαιτιότητα του, πρόκληση μεγάλου πόνου ή κ αιμοραγίας από λάθος χειρισμό του κλπ. Κι αυτό γιατί οι γνώμες είναι πάντα υποκειμενικές κ το τι ζητά η καθεμιά είναι σχετικό. Κ επίσης αποκλείεται να πήγαινα σε πολυδιαφημιζόμενο μέσω του φόρουμ γιατί μπορεί το εγκώμιο να το έχει πλέξει το team από ανηψουλές του...

Think Different
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια έγω έχω να πω μόνο τα καλύτερα για τον γιατρό μου. ΤΑΣΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ Γέννησα 3 παιδάκια τα δύο είχαν και περιτύλιξει αλλά του είχα τόση εμπιστοσύνη. Είναι φοβερός άνθρωπος πάνω απ'όλα και εξαιρετικός γιατρός. :P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...