Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΙΚΑ ΜΩΡΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΙΜΑΙ 38 ΕΤΩΝ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΙΑΒΗΤΗ ΠΟΛΛΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΝΕΡΓΗ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΣΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΠΡΟΙΚΑ ΜΩΡΟΥ (ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΚΤΛ), ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΠΗΓΑ ΛΗΤΩ ΒΕΒΕΗΟΜΕ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 17Ο ΕURO. ΞΑΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς ήρθες Αγγελική στην παρέα μας. Με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου. Μην αγχώνεσαι για τίποτα όλα καλά θα πάνε. Τα μωράκια μας είναι σκληρά καρύδια ακόμα και μέσα στην κοιλίτσα μας. Όσο για την ηλικία είσαι ακόμη πολύ νέα για να ανησυχείς. Εγώ πήρα την προίκα μωρού όλα αυτά που γράφεις 80 ευρώ από μια βιοτεχνεία παιδικών κρεββατιών που δεν είναι γνωστη ευρέως. Βέβαια μένω Αθήνα αλλά πιστεύω πως αν το ψάξεις λίγο θα βρεις κάτι ανάλογο και στη Θεσ/ νίκη. Έπειτα αν θέλεις κάτι ακόμη πιο οικονομικό μπορεί να πας και στα τζάμπο. Έχει τα κομμάτια μεμονωμένα βέβαια αλλά ακόμη κι έτσι θα σου βγουν πιο φθηνά. από πιο μέρος Θσ/νίκης είσαι? Είμαστε πατριωτάκια εγώ είμαι από Κορδελιό αλλά μένω Αθήνα τα τελευταία χρόνια. Και πάλι με το καλό να δεχθείς την μπέμπα σου και κουράγιο λίγο έμεινε ακόμα.

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites

Στα Bebehome έχει τμήμα stock,το έχεις δει?

Έχει αρκετές προίκες σε πάρα πολύ προνομιακές τιμές!

Στις τιμές που θα δεις στα ταμπελάκια βάλε κι ένα -50%.

Θα σου πω μόνο οτι πήρα κουβερτούλα αγκαλιάς με 5 ευρώ

και μπουρνουζάκι με 7 ευρώ.

Την προίκα του Winnie που κάνει 200 ευρώ την έχει με 70!!

 

Πήγαινε να δεις!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΝΙΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ. ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΓΚΛΙΜΑΤΙΣΤΩ ΣΤΟ SITE. ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

GERAKINA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΒΕΒΕΗΟΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ STOCK. ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gerakina εγώ πήγα στα bebehome για έπιπλά και το ίδιο κρεβατάκι το είχαν στα Λητώ 50 ε πιο φθηνα . για ρούχα και προίκα δεν είδα αλλά προχθές που πήγα στα Λητώ έφυγα με άδεια χέρια γιατί ακόμη λέει δεν ήρθαν τα φθινοπωρινά και απο ζιπουνάκια τους τέλειωσαν τα νούμερα για νεογέννητα και περίμεναν επίσης!!!

 

αλλά πήρα κουβερτούλα και μπουρνούζι με 27 και 18ε

 

αλλα τώρα που είδα τις τιμές που αναφέρεις μάλλον να περάσω να δώ

 

τους λες οτι θες να δεις το τμήμα των stock?

τα έχουν σε άλλο όροφο ?

Link to comment
Share on other sites

aggelikigy στην Άνω Τούμπα μετά από την εκκλησία της Αγ.Μαρίνας υπάρχει βιοτεχνία που ασχολείται με προίκες μωρού κι έχει πολύ καλές τιμές.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

τους λες οτι θες να δεις το τμήμα των stock?

τα έχουν σε άλλο όροφο ?

 

Είναι στον δεύτερο όροφο,εκεί που είναι τα κρεβατάκια στο βάθος δεξιά.Ρώτησε μια πωλήτρια να σου το δείξει.

Πήγα 2 φορές και δεν το πήρα είδηση ούτε κανείς μου είπε.

Την τρίτη φορά που έψαχνα κάτι συγκεκριμένο μου είπαν να δω στο τμήμα stock κι ενθουσιάστηκα!Μετανιώνω που δεν το είχα δει από την αρχή.

Πάντως και στα Λητώ υπαρχουν 2 σχέδια προίκας με 60 και 70 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

taLHTO pantos einai genika akriba.

 

Ego ta peira apo edo kai apo ekei...panta kai upnosako peira apo to ikea kai to entusa moni mou to panta me idio ufasma apo tis kourtines mou, kounoupiera peira apo to jumbo (den thn xrisimopoiisa pote), sentonakia kai koubertoules aglalias peira yfasma kai edosa na mou ta rapsoun. Ego pantos tha sou elega na doseis kati parapano gia koubertoules gia na einai kales poiotikos. Min ksexnas oti tha pareis kai dora...ego sto telos pazepsa poles koubertes apo dora!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλώς ήρθες Αγγελική στην παρέα μας. Με το καλό να δεχθείς το μωράκι σου. Μην αγχώνεσαι για τίποτα όλα καλά θα πάνε. Τα μωράκια μας είναι σκληρά καρύδια ακόμα και μέσα στην κοιλίτσα μας. Όσο για την ηλικία είσαι ακόμη πολύ νέα για να ανησυχείς. Εγώ πήρα την προίκα μωρού όλα αυτά που γράφεις 80 ευρώ από μια βιοτεχνεία παιδικών κρεββατιών που δεν είναι γνωστη ευρέως. Βέβαια μένω Αθήνα αλλά πιστεύω πως αν το ψάξεις λίγο θα βρεις κάτι ανάλογο και στη Θεσ/ νίκη. Έπειτα αν θέλεις κάτι ακόμη πιο οικονομικό μπορεί να πας και στα τζάμπο. Έχει τα κομμάτια μεμονωμένα βέβαια αλλά ακόμη κι έτσι θα σου βγουν πιο φθηνά. από πιο μέρος Θσ/νίκης είσαι? Είμαστε πατριωτάκια εγώ είμαι από Κορδελιό αλλά μένω Αθήνα τα τελευταία χρόνια. Και πάλι με το καλό να δεχθείς την μπέμπα σου και κουράγιο λίγο έμεινε ακόμα.

_________________

 

Χαριστω σας παρα πολυ, σιγνομι, ακομα μαθενω ελλινικα! Πυγα στο Bebehome, εχουν πολυ καλη τιμες! Βρικα καροτσι με 65 ευρω και προικα με 65!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εγώ πήγα προχτές στα Λητώ γιατί έψαχνα μόνο για πάντα (για να βάλω και από την κάτω πλευρά του κρεβατιού) και πήρα μία 65 €.Όλες οι υπόλοιπες πηγαίνανε σετ με σεντόνια κτλ και βγαίνανε πάνω από 140 €...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ 29 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟ ΒΑΒΥLIFE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ 45 ΕURO ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΜΕ 70 EURO ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΙ Σ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ?

ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΛΕΞΩ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΚΡΥΛΙΚΑ ( ΜΟΥ ΤΟΝΙΣΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ) ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑ....

ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ?

ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΣΑ ΦΛΕΒΑΡΗ....

ΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΑΛΛΙΝΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ, ΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ Ή ΜΕ ΑΚΡΥΛΙΚΗ?

ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!

ΦΕΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΠΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ?

ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΣΑ ΦΛΕΒΑΡΗ....

Εμεις γεννησαμε 31/1 και σκεπαζομασταν με μαλλινη κουβερτούλα διπλή και σεντονάκι από μεσα ή πανούλα για να μην το ενοχλεί...

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΗ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ 29 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟ ΒΑΒΥLIFE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ 45 ΕURO ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΜΕ 70 EURO ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ.ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΙ Σ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ

 

Καλημερα η βιοτεχνια του babylife ειναι στο εξω απο το καβαλαρι στο δρομο που παει στον Λαγκαδα πισω απο τον Κανελλοπουλο.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 3 months later...

παντως εγω κοριτσια τα ψωνισα ολα απο τα oneira bebe.με εχει βολεψει πολυ και το site τους. με ενα τηλεφωνο στο edit admin παραγγελνω οτι θελω και δεν μου χρεωνουν μεταφορικα!!! Αποστολες γινονται σε ολη την Ελλαδα δωρεαν!!!εχει τα παντα απο bebe, σας το προτεινω και δε θα χασετε!!!εχουν πολυ καλη ποιοτητα και τιμες στα ΠΑΝΤΑ!!!:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...