Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερωτηση


Loooooor

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια εδω και δυο βδομάδες εχω καθυστέρηση πριν περίπου τρεις βδομάδες ξεκίνησα να δουλεύω και γράφτηκα σε γυμναστηριο! Επίσης φέτος τελειώνω τις σπουδές μου και εχω οικονομικά προβλημα! Ολα αυτα μου προκαλούν παρα πολυ άγχος, ταχυπαλμία συνεχώς, πανικός... Εχω 2 χρονια σχέση..κατα την σεξουλαικη μας επαφή παίρνουμε προφυλάξεις αλλα οχι παντα..αυτόν τον μήνα δεν θυμαμαι αν καποια μερα δεν πήραμε προφύλαξη..υπαρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος η να φταίει η αλλη στον τροπο ζωής μου και το άγχος ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την απάντηση θα σου δώσει ένα τεστ εγκυμοσύνης, αφού δυο βδομάδες καθυστέρησης είναι υπέρ-αρκετές για να δείξουν τι συμβαίνει!

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσωμε τη Looooor. Πήγαινε σε ένα νοσοκομείο ή μικροβιολογικό εργαστήριο κ δώσε λίγο αιματάκι. Η εξέταση της β' χοριακής κοστίζει όσο ένα απλό τεστ φαρμακείου ίσως κ λιγότερο και είναι 100% αξιόπιστη. Εύχομαι να σου πάνε όλα όπως τα επιθυμείς. Κ τέλος,σαν πολύ μεγαλύτερή σου επέτρεψε με να σου δώσω μια συμβουλή: Ζήσε κ απόλαυσε τα νιάτα κ τον έρωτα αλλά με προσοχή και πάνω από όλα με πρόληψη!

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τη Sunrise15 ότι η εξέταση χοριακής είναι πιο αξιόπιστη, βάσει των όσων γράφονται και ακούγονται, αν και προσωπικά στις εγκυμοσύνες μου είχα κάνει τεστ του φαρμακείου τα οποία έδειξαν αμέσως θετικά, με λίγες μόνο μέρες καθυστέρηση.

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...