Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια τα φωτα σας


Recommended Posts

καλησπερα

δεν ξερω αν ειναι η καταληλη θεση να στειλω εδω τις αποριες μου αλλα δεν βρηκα αλλου

 

παραιτιθηκα απο την δουλεια μου μετα αο 8 χρονια συνεχους εργασιας

 

μαλλον ειμαι εγκυος η θα ειμαι συντομα μιας και ειμαστε σε φαση προσπαθειων

 

η απορια μου ειναι τι με συμφαιρει να κανω?

να με προσλαβει εικονικα η αδερφη μου και να με απολησει ετσι ςστε να μπω στο ταμειο ανεργιας και να γεννησω ςσ ανεργη

 

η να πληρωσω τα ενσημα στην αδερφη μου και να με προσλαβει και να γενησω ως εργαζομενη και να περνω αδειες απο το ικα και με τα λεφτα που θα μου δινει τ ικα να πληρωνω τα ενσημα μου

 

 

υπαρχει και η δυνατοτητα να με προσλαβει ο αντρας μου που ειναι μετοχς σε μια εταιρια που ομως λγω αντικειμενου (ελαιοτριβειο0 δουλευει μονο 6 μηνες το χρονο

 

γενικως τι ειναι καλυτερο να κανω με δεδομενο οτι ειμαι εγκυος η οι θα μινω γιατι αλιως ξερω το ταμειο ανεργιας για ενα χρονο ειναι η καλυτερη λυση

 

ευχαριστω:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...