Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πολλά προβλήματα... τι να κάνω;;;


mpoumpounitsa

Recommended Posts

Η μαγνητική εκ πρώτης όψεως είναι καθαρή :D

Ο γιατρός μου χοροπηδούσε από την χαρά του!!!!

 

Τα γραπτά αποτελέσματα την Παρασκευή..

csdRp2.png

SpIfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μαγνητική εκ πρώτης όψεως είναι καθαρή :D

Ο γιατρός μου χοροπηδούσε από την χαρά του!!!!

 

Τα γραπτά αποτελέσματα την Παρασκευή..

 

:-) Μπραβο!!!!! Όλα τα άλλα λυνονται!!;) Θα ηρεμησεις εσυ, θα ηρεμησει το παιδι και όλα τα άλλα θα τα βάλεις υπό έλεγχο!

Link to comment
Share on other sites

Η μαγνητική εκ πρώτης όψεως είναι καθαρή :D

Ο γιατρός μου χοροπηδούσε από την χαρά του!!!!

 

Τα γραπτά αποτελέσματα την Παρασκευή..

 

Μπράβο Μπουμπουνίτσα! Υπέροχα νέα! Όλα τα άλλα θα πάρουν το δρόμο τους! Σιδερένια!

S02fp3.png

 

 

LnVyp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοίτα, ουσιαστικά και εμείς αυτό κάνουμε. Ξαπλώνει στο κρεβάτι της μαζί με τον μπαμπά. Μιλάνε, κάνουν αγκαλίτσες και μόλις αποκοιμηθεί η μικρή την αφήνει.

 

Νομίζω ότι από την στιγμή που δεν είχε συνηθίσει από μωρό να κοιμάται μόνη της θα είναι εξαιρετικά δύσκολο να το κάνει τώρα. Λογικά θα το κάνει σιγά σιγά και από μόνη της.

 

Ναι, έτσι λέω και εγώ. Και από τη στιγμή που θα το κάνει θα είναι για πάντα, και ποτέ ξανά δεν θα έχεις την ευκαιρία να χαρείς το παιδάκι σου να κοιμάται δίπλα σου (υπερβολικά μελό, το ξέρω, αλλά αφού έτσι το σκέφτομαι τι να κάνω...)

 

Η μαγνητική εκ πρώτης όψεως είναι καθαρή :D

Ο γιατρός μου χοροπηδούσε από την χαρά του!!!!

 

Άντε, μακάρι έτσι να σου πάει όλη σου η ζωή, όλο ευχάριστες εκπλήξεις.

 

Τα γραπτά αποτελέσματα την Παρασκευή..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σου!

Διαβάζω το θέμα σου, αλλά από συμβουλές...τι να σου δώσω; Μόνο θεωρητικές & ό,τι έχω ακούσει από φίλες. Η δική μου κόρη είναι μηνών ακόμη.

Έτσι άφησα να μιλήσουν πιο έμπειρες μαγούλες.

Σήμερα που διάβασα για την εξέτασή σου, δεν κρατήθηκα όμως!

Όλα καλά σου εύχομαι!

:)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για τις εξετάσεις σου!

Διαβάζω το θέμα σου, αλλά από συμβουλές...τι να σου δώσω; Μόνο θεωρητικές & ό,τι έχω ακούσει από φίλες. Η δική μου κόρη είναι μηνών ακόμη.

Έτσι άφησα να μιλήσουν πιο έμπειρες μαγούλες.

Σήμερα που διάβασα για την εξέτασή σου, δεν κρατήθηκα όμως!

Όλα καλά σου εύχομαι!

:)

 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

να χαίρεσαι το μωράκι σου

csdRp2.png

SpIfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου πω τι να κάνεις, μπορώ μόνο να σου πω το δικό μας σκεπτικό:

Μια φορά και μόνο μια φορά θα είναι μικρό παιδάκι. Όπως ξαφνικά μια μέρα μου έκλεισε την πόρτα του δωματίου της λέγοντας ότι θέλει να μείνει μόνη της να παίξει "πλεμπομπιλ", έτσι ακριβώς κάποια στιγμή θα μου πει ότι δεν θέλει να κοιμηθούμε μαζί της, ή θα απαντήσει ότι δεν φοβάται να κοιμηθεί μόνη της στην ερώτηση που της κάνουμε τακτικά.

Για εμάς δεν είναι σοβαρό πρόβλημα από τη στιγμή που γίνεται στο δικό της κρεβάτι και όχι στο δικό μας.

 

αυτο περιμενω κι εγω, να μου το πει απο μονος του οπως εκανε για την πιπιλα και για την τουαλετα. Οταν ενιωσε ετοιμος απλα την πεταξε την πιπιλα χωρις εγω να κανω τιποτα και μια μερα μου ειπε οτι τσισα θα κανει στο γιογιο. Ελπιζω ετσι να κανει και με τον υπνο

 

Κοίτα, ουσιαστικά και εμείς αυτό κάνουμε. Ξαπλώνει στο κρεβάτι της μαζί με τον μπαμπά. Μιλάνε, κάνουν αγκαλίτσες και μόλις αποκοιμηθεί η μικρή την αφήνει.

 

Νομίζω ότι από την στιγμή που δεν είχε συνηθίσει από μωρό να κοιμάται μόνη της θα είναι εξαιρετικά δύσκολο να το κάνει τώρα. Λογικά θα το κάνει σιγά σιγά και από μόνη της.

 

Στο δικο του κρεβατι κοιμαται παντα απλα θελει να κατσω να του διαβασω παραμυθι και να τον παρω αγκαλια και μετα που κοιμαται φευγω

 

Η μαγνητική εκ πρώτης όψεως είναι καθαρή :D

Ο γιατρός μου χοροπηδούσε από την χαρά του!!!!

 

Τα γραπτά αποτελέσματα την Παρασκευή..

 

Χαιρομαι παρα πολυ για τα αποτελεσματα σου, παντα ετσι να πηγαινεις και ολα τ αλλα θα φτιαξουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιι!!!!

η μαγνητική είναι και επίσημα καθαρή!!!!!

 

Σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ για την βοήθεια και την υποστήριξη. Μου δώσατε πολύ δύναμη. Να είστε όλες υγιέστατες και χαρούμενες :D

 

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να τα δείτε όπως επιθυμείτε!!!

csdRp2.png

SpIfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κορίτσι!!!!! :-Dτα εξαίρετα νέα στο θέμα της υγείας σου θα σου δώσουν όρεξη και δυναμική και για όλα τα άλλα!!! Μόλις τώρα διάβασα το post και αισθάνθηκα την ανάγκη να σου γράψω έστω και 2 λόγια. Από τα βάθη της καρδιάς μου σου εύχομαι όλα να σου έρθουν δεξιά.

Να κάνεις και προσευχούλα πολύ βοηθάει, αν νιώθεις οτι πνίγεσαι κάνε προσευχή και ζήτα από τον Ύψιστο να αναλάβει έστω τα ζητήματα που σε καίνε...

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιι!!!!

η μαγνητική είναι και επίσημα καθαρή!!!!!

 

Σας ευχαριστώ τοοοσο πολύ για την βοήθεια και την υποστήριξη. Μου δώσατε πολύ δύναμη. Να είστε όλες υγιέστατες και χαρούμενες :D

 

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και να τα δείτε όπως επιθυμείτε!!!

 

mpoumpounitsa μπράβο κοπέλα μου πολύ χάρηκα!!!είσαι πολύ δυνατή κ θα τα καταφέρεις όλα μόνο να κοιτάξεις να χαλαρώνεις κι εσύ λιγάκι κ να κοιτάς κ λίγο τον εαυτό σου...σου στέλνω κι ένα βιντεάκι που ίσως σε βοηθήσει άν δε το έχεις δεί...είναι πολύ καλό!!!

http://youtu.be/TlgMmWR-egM

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...