Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θεμα : Χιονάτη!!!


katerina1981

Recommended Posts

Κοριτσια!!!!!!!!!!!!!! Με τις τελειες ιδεες σας!!! Εχω σκεφτει να κανω τη βαφτιση της μικρης μου θεμα τη Χιονατη!!! Εβαλα κ αλλου το θεμα μου, αλλά δεν πηρα ιδεες!!!! Αμα θελετε κ σας ερθει κατι πειτε ιδεες για μας!!!! Λεμε τωρα αν ερθει τιποτα, κατι, εστω κατιτις μικρο στο μυαλο!!!! Ειμαι ανοιχτη!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καταρχην με το καλο η βαπτιση! Για τον στολισμο νομιζω στα jumbo εχουν μικρους νανους. Μπορεις να παρεις 7 κι αν επιλεξετε μια ωραια εκκλησια να τους σκορπισεις στο προαυλιο. Να εχεις για γλυκο στα παιδακια μηλαρακια με κοκκινη καραμελα γυρω γυρω(οπως αυτα στα πανηγυρια). Αν μου ερθει τιποτα αλλο θα στο γραψω...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην με το καλο η βαπτιση! Για τον στολισμο νομιζω στα jumbo εχουν μικρους νανους. Μπορεις να παρεις 7 κι αν επιλεξετε μια ωραια εκκλησια να τους σκορπισεις στο προαυλιο. Να εχεις για γλυκο στα παιδακια μηλαρακια με κοκκινη καραμελα γυρω γυρω(οπως αυτα στα πανηγυρια). Αν μου ερθει τιποτα αλλο θα στο γραψω...

 

μου αρεσει η ιδεα σου παντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοριτσια που ασχοληθήκατε με το θεμα μου!!! Να σας πω σκεφτομουν στολισμο τραπεζιου με χοντρες κορδελες μπλε κιτρινο κ κοκκινο. Απο πανω γυαλα με τα καραμελωμενα μηλα.Στο χωρο που θα φαμε θα υπαρχει γκαζον αρα θα σκορπισω τους νανους. Κ στη μεση θα υπαρχει πισινα οποτε σε αυτην θα βαλω σκεφτομαι μεγαλο μπαλονι χιονατης ή στα τραπεζια θα χω κουκλες χιονατης.Μου αρεσε η ιδεα στο τραπεζι του βιβλιου ευχων να εχω μινιατουρες...

Δεν ξερω ομως καθολου για μπομπονιερα μεγαλων κ μωρων. Ολα τα παιδακια 5 στο συνολο , 4 αγορια κ ενα κοριτσι θα ειναι ολα 1 χρονου. Αν εχετε ιδεες...

Οπως επισης κ για προσκλητηριο, βαπτιστικα, στολισμο κολυμπηθρας. Αν εχετε κατι υποψην σας...

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

τα βαφτιστικα γιατι σε απασχολουν? εσυ θα τα διαλεξεις??

 

μην τρελαθεις κιολας!! σιγα μην εχεις και τα βαφτιστικα ασορτι! νομιζω παραπαει!!

Link to comment
Share on other sites

πωπω φανταστικές ιδέες Κατερίνα, ΜΠΡΑΒΟ. Όσο γαι μπομπό θα μπορούσες να βρεις νάνους-κουμπαράδες -μμμμ δεν με πολυαρέσει αλλά αυτό μουήρθε αμέσως- ή... κάτι θα ψάξουμε όλες να βρούμε για σένα don't worry....

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει σε μία βάφτιση μπομπονιέρα ένα πουγγί με κρεμασμένο επάνω ένα πολύ ωραίο κόκκινο μηλαράκι με στρασάκια (δεν είχαν θέμα Χιονάτη, απλά ήταν αυτή η μπομπονιέρα τους). Είχε και το κορδονάκι του και φοριόταν στο λαιμό. Ηταν πάρα πολύ ωραίο και ακριβώς μέσα στο θέμα.

Για ρουχαλάκι θα μπορούσες να διαλέξεις κάτι σε κόκκινο λευκό ή σε τυρκουάζ λευκό που είναι και της μόδας και να κινηθείς αναλόγως σε κουτί και μπομπονιέρα. Τώρα για παιδικές μπομπονιέρες δεν έχω σκεφτεί κάτι. Αν μου έρθει τίποτα θα επανέλθω.

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα βαφτιστικα γιατι σε απασχολουν? εσυ θα τα διαλεξεις??

 

μην τρελαθεις κιολας!! σιγα μην εχεις και τα βαφτιστικα ασορτι! νομιζω παραπαει!![/QU

 

Βασικα ο νονος μου εχει πει να τα διαλεξω εγω!!! Αντρας τωρα τι να ασχοληθει!!! Θα ψιλοβαριεται!! Αυτος θελει να παρει το σταυρο κα τα ρουχαλακια της!!!

Απλα σκεφτομουν π.χ. η λαμπαδα να ειναι σχετικη!! Μην ειναι π.χ. ροζ με καμια νεράιδα!! Θα ειναι λιγο ασχετη!!! Φανταζομαι τωρα!! Μπορει βεβαια να μην παιζει ρολο αλλα δεν ξερω. Θα ηθελα ολα να εχουν το ιδιο θεμα. Λεω εγω τωρα!!! Ξερω γω???

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

τα βαφτιστικα γιατι σε απασχολουν? εσυ θα τα διαλεξεις??

 

μην τρελαθεις κιολας!! σιγα μην εχεις και τα βαφτιστικα ασορτι! νομιζω παραπαει!!

 

Βασικα ο νονος μου εχει πει να τα διαλεξω εγω!!! Αντρας τωρα τι να ασχοληθει!!! Θα ψιλοβαριεται!! Αυτος θελει να παρει το σταυρο κα τα ρουχαλακια της!!!

Απλα σκεφτομουν π.χ. η λαμπαδα να ειναι σχετικη!! Μην ειναι π.χ. ροζ με καμια νεράιδα!! Θα ειναι λιγο ασχετη!!! Φανταζομαι τωρα!! Μπορει βεβαια να μην παιζει ρολο αλλα δεν ξερω. Θα ηθελα ολα να εχουν το ιδιο θεμα. Λεω εγω τωρα!!! Ξερω γω???

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια!!! Ευχαριστω πολυ!! Αλλα δεν ξερω πολυ μηλο!!! Μην καταληξω στο τελος κ κανω θεμα "ΜΗΛΟ" αντι "ΧΙΟΝΑΤΗ" ... χα χα χα!!!

 

Περα απο την πλακιτσα... Αυτο το μηλαρακι με τα στρασακια το εχω δει, ειναι πολυ ομορφο κ το εχω στα υποψην μου!!! Σ' ευχαριστω Σταυρουλιτσα παντως , να σαι καλα!!!!

Να ρωτησω αν θυμαστε... Ο καθρεφτης που ρωτουσε η μαγισσα ποια ειναι η πιο ομορφη σε αυτο το παραμυθι ήταν???

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

πωπω φανταστικές ιδέες Κατερίνα, ΜΠΡΑΒΟ. Όσο γαι μπομπό θα μπορούσες να βρεις νάνους-κουμπαράδες -μμμμ δεν με πολυαρέσει αλλά αυτό μουήρθε αμέσως- ή... κάτι θα ψάξουμε όλες να βρούμε για σένα don't worry....

 

Σ ευχαριστω Ιππολυτη μου!!! Ευχομαι να το εγραψα σωστα. Μην αγχωνεσαι ολες οι ιδεες ευπροσδεκτες ειναι!!! να σαι καλα!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν λες τα βαφτιστικα εκτος απο το φορεμα εννοεις κουτι, λαμπαδες, μαρτυρικα?

 

αυτα θα τα διαλεξεις εσυ??

 

ναι!!δεν εννοω το φορεμα της!! εννοουσα τα υπολοιπα που θα τα διαλεξω εγω...αλλα βρηκα καποια!!!κ μου εχει μεινει λαμπαδα βασικα!!!

Γιατι για κουτι βρηκα μια ωραια βαλιτσα με τη χιονατη πανω...χρησιμη θεωρω!!! http://www.luggagepoint.com/walt-disney-luggage/walt-disney-luggage-princess-wheeled-case για πειτε μου κι εσεις...

Κι επισης για μαρτυρικα σκεφτομουν παραμανα με σταυρουδακι κ κατι αλλο που ακομα το επεξεργαζομαι!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Μ ' αρεσει παρα πολυ...Αλλα δεν ξερω πώς θα μπορουσα να το κανω... Κ για τι το σκεφτεσαι??? Μμμμμμμμμμμμ!!!για να επεξεργαστω...

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

ΑΣΧΕΤΟ... Η κορουλα σου(να τη χαιρεσαι τη ζουζουνα ) ειναι Μαρια Ελενη? Απο που βγαινει η Μαριελα????

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πω Ιππολυτη μου σκεφτομουν αυτα που μου λες για μπομπονιερα!! Βραχιολι για γυναικες κ ή μπεγλερι ή μπρελοκ. Δεν το χα σκεφτει για μαρτυρικα!!! Βασικα το βραχιολι το χω ξαναδει, το μπεγλερι δεν μπορω να το φανταστω!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

όχου λες να έκανα λάθος;;;;; μπαααα, νομίζω ότι κάπου το δα εδώ στο forum μια κοπέλα τα ετοίμαζε για τη βάφτιση της κόρης της, δεν ξέρω Κατερινάκι ας μην σε μπερδέψω, καλύτερα να απαντήσει κάποια που ξέρει πιο πολλά, έ, τι λες και συ;

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα αυτο δε ξερω αν σου αρεσει ειναι η χιονατη μετον πριγκηπα...

152171.jpg152171A.jpg

 

εκτος και αν θες κατι σε πριγκηπισα

 

152280.jpg

 

πιστευω σε κουτακι με δυο κορδελιτσες ροζ και ασπρο ειναι τελειο

152280.html

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...