Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολόγος Αρεταιειο


Recommended Posts

Koritsia hello!!!

8elw th boh8eia sas.....

emena h giatros mou einai sto iasw opou k gennhsa to prwto mou paidaki.... kai h idia exei to iatrio ths sto marousi....

egw metakomisa prosfata ston Agio Dhmhtrio kai 8elw na mouprotinete kapoios-kapoia giatro pou na einai sto areteio kai kapou konta sta merh mou......!!!!

eyxaristw!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koritsia hello!!!

8elw th boh8eia sas.....

emena h giatros mou einai sto iasw opou k gennhsa to prwto mou paidaki.... kai h idia exei to iatrio ths sto marousi....

egw metakomisa prosfata ston Agio Dhmhtrio kai 8elw na mouprotinete kapoios-kapoia giatro pou na einai sto areteio kai kapou konta sta merh mou......!!!!

eyxaristw!

Χασιακος!

ειναι στο αρεταιειο αλλα το ιατρειο του ειναι στην αλεξανδρας!

δεν ξερω αν βολευει!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Στο Ρέα, στον Μητσάκο!!!

Στο Αρεταίειο, στον Χασιάκο μόνο! (αν έχεις απίστευτη υπομονή)

Στα δημόσια νοσοκομεία έχουν τρομερές ελλείψεις!!! Όταν γεννούσα στο Αρεταίειο ψάχνανε κάτι βελόνες και δεν βρήκανε τελικά αυτές που θέλανε και χρησιμοποιήσαν άλλες.

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ θα ηθελα εναν καλο γυναικολογο στο ελενας ή στο αρεταιειο ή αλεξανδρας που να χουν και εξωτερικο ιατρειο εχω μετακομισει αθηνα και δεν ξερω που να παω.Εχω μια καισαρικη στο ενεργητικο λογω δυσαναλογιας και τωρα ειμαι εγκυος η οποια βοηθεια σας θα μου ηταν πολυ χρησιμη ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...