Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αναζήτηση γυναίκας γυναικολόγου


Ciko

Recommended Posts

Γεια σε όλες!

 

Ψάχνω να βρω γυναίκα γυναικολόγο, κατά προτίμηση κάπου προς Χαλάνδρι/ Ψυχικό/ Αγ. Παρασκευή, αλλά και στο κέντρο να 'ναι δε με πειράζει. Αρκεί να τη συστήνετε ανεπιφύλακτα!

 

Ψάχνω κάποια που να είναι μεν ευγενική και να δείχνει ανθρώπινο ενδιαφέρον, αλλά όχι υπερβολικά διαχυτική (τα πολλά ματς-μουτς κι οι αγγαλιές δε μου αρέσουν) και να έχει τη δυνατότητα εξετάσεων στο χώρο της (στην προηγούμενη γιατρό μου χρεωνόμουν 50? την επίσκεψη και μετά έπρεπε να πάω σε νοσοκομείο για να κάνω ό,τι εξέταση ήταν και να ξανάρθω στο ιατρείο της για να βγάλει γνωμάτευση:evil:).

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
:confused:Δεν έχει να προτείνει κανείς κάποια ή ζητάω πολλά;

 

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΥΡΟΥ,ειναι τελειος ανθρωπος κ καλη γιατρος!

Με ξεγεννησε πριν 3 χρονια στο ΜΗΤΕΡΑ!Κ ηταν υπεροχη κ σωστη!

Εχει ιατρειο στο κοντοπευκο κοντα στο μετρο ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ!

Link to comment
Share on other sites

Παπακωνσταντίνου Κατερίνα, στην Βασ. Σοφίας στο Σύνταγμα. Είναι επιμελήτρια στο Ναυτ.Νοσοκ.Αθηνών και την έχω τα 2 τελευταία χρόνια. Αν και 40 χρονών ποτέ δεν μπόρεσα να "χωνέψω" την γυναικολογική εξέταση με άντρα γιατρό. Και μετά απο 2 καισαρικές με γιατρό επιλογής μου κατέληξα σ΄αυτήν. Δεν περιμένεις με τις ώρες στο ιατρείο, έχει υπέρηχο εκεί, ανθρώπινη, χαμογελαστή σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα, και κυρίως ως γυναίκα σε καταλαβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΥΡΟΥ,ειναι τελειος ανθρωπος κ καλη γιατρος!

Με ξεγεννησε πριν 3 χρονια στο ΜΗΤΕΡΑ!Κ ηταν υπεροχη κ σωστη!

Εχει ιατρειο στο κοντοπευκο κοντα στο μετρο ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ!

Συμφωνώ απόλυτα!Είναι γλυκύτατη,ψύχραιμη,επαγγελματίας και σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ πολύ άνετα!Πάνω απ'όλα όμως είναι ένας υπέροχος άνθρωπος!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παπακωνσταντίνου Κατερίνα, στην Βασ. Σοφίας στο Σύνταγμα. Είναι επιμελήτρια στο Ναυτ.Νοσοκ.Αθηνών και την έχω τα 2 τελευταία χρόνια. Αν και 40 χρονών ποτέ δεν μπόρεσα να "χωνέψω" την γυναικολογική εξέταση με άντρα γιατρό. Και μετά απο 2 καισαρικές με γιατρό επιλογής μου κατέληξα σ΄αυτήν. Δεν περιμένεις με τις ώρες στο ιατρείο, έχει υπέρηχο εκεί, ανθρώπινη, χαμογελαστή σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα, και κυρίως ως γυναίκα σε καταλαβαίνει.

 

Καλησπερα,

μηπως μπορεις να μου πεις ποσο χρεωνει τον ετησιο ελεγχο και με τεστ παπ??

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντήσεις σας! :)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΥΡΟΥ,ειναι τελειος ανθρωπος κ καλη γιατρος!

Με ξεγεννησε πριν 3 χρονια στο ΜΗΤΕΡΑ!Κ ηταν υπεροχη κ σωστη!

Εχει ιατρειο στο κοντοπευκο κοντα στο μετρο ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ!

Stethi, με το Μητέρα είχαμε μια κακή οικογενειακή εμπειρία, οπότε δε θα ήθελα να πάω σε γιατρό που ξεγεννάει εκεί. Ξέρεις μήπως, αν συνεργάζεται και με κάποιο άλλο νοσοκομείο;

 

Παπακωνσταντίνου Κατερίνα, στην Βασ. Σοφίας στο Σύνταγμα. Είναι επιμελήτρια στο Ναυτ.Νοσοκ.Αθηνών και την έχω τα 2 τελευταία χρόνια. Αν και 40 χρονών ποτέ δεν μπόρεσα να "χωνέψω" την γυναικολογική εξέταση με άντρα γιατρό. Και μετά απο 2 καισαρικές με γιατρό επιλογής μου κατέληξα σ΄αυτήν. Δεν περιμένεις με τις ώρες στο ιατρείο, έχει υπέρηχο εκεί, ανθρώπινη, χαμογελαστή σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα, και κυρίως ως γυναίκα σε καταλαβαίνει.

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι... Όσο καλή πρόθεση και να έχει ο άνδρας γυναικολόγος, πώς να του εξηγήσεις και να καταλάβει τι εννοείς όταν μιλάς π.χ. για πόνους περιόδου;

Η κα. Παπακωνσταντίνου μου ακουγεται πολύ καλή. Ξέρεις μήπως, αν είναι υπέρ του φυσιολογικού ή της καισαρικής;

Εδώ θα μου επιτρέψετε να δείξω και την ασχετοσύνη μου:oops:: Στο Ναυτικό Νοσοκομείο πάει όποιος θέλει ή πρέπει να έχει κάποια συγγένεια με το επάγγελμα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πλήρωσα μαζί με τον υπέρηχο 60 Ε ανευ απόδειξης φυσικά.

 

καλημερα κ ευχαριστω,

ξερεις αν εχει συμβαση με τον εοπυυ γιατι στο site του εοπυυ την εχει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για τον ΕΟΠΠΥ δεν ξέρω γιατί είμαι ένστολη και πάω αναγκαστικά στο Ναυτ.Νοσοκ. Βέβαια σ' αυτό μπορείς να πας μόνο αν είσαι του Ναυτικού ή είσαι 1ο μέλος συγγενικό κάποιου.Όταν βέβαια είσαι πελάτισά της μπορεί να σου πεί έλα να σε δώ στο νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ΕΟΠΠΥ δεν ξέρω γιατί είμαι ένστολη και πάω αναγκαστικά στο Ναυτ.Νοσοκ. Βέβαια σ' αυτό μπορείς να πας μόνο αν είσαι του Ναυτικού ή είσαι 1ο μέλος συγγενικό κάποιου.Όταν βέβαια είσαι πελάτισά της μπορεί να σου πεί έλα να σε δώ στο νοσοκομείο.

 

 

Α!οκ! κ το 60Ε ειναι στο ιατρειο η στο νοσοκομειο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Καλησπέρα σε όλες..

Για να ζητήσω ακόμη περισσότερα από τις προηγούμενες συμφορουμίτισες γνωρίζει κανείς κάποια καλή γυναικολόγο υπέρμαχη του φυσιολογικού και δη μετά από προηγηθείσα καισαρική σε δημόσιο νοσοκομείο? Το "Έλενα" εξαιρείται..

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...