Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια,

 

γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Λαζανάκη Μιχάλη στο Ιασώ? μιλάω για αυτόν που έχει το ιατρείο του κοντά στο μέγαρο μουσικής γιατί υπάρχει και άλλος Λαζανάκης Μιχάλης που είναι ξαδέρφια και έχει ιατρείο κοντά στα κάτω πατήσια...πώς είναι σε θέματα υπογονιμότητας? σαν γιατρός?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια,

 

γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Λαζανάκη Μιχάλη στο Ιασώ? μιλάω για αυτόν που έχει το ιατρείο του κοντά στο μέγαρο μουσικής γιατί υπάρχει και άλλος Λαζανάκης Μιχάλης που είναι ξαδέρφια και έχει ιατρείο κοντά στα κάτω πατήσια...πώς είναι σε θέματα υπογονιμότητας? σαν γιατρός?

 

ευχαριστώ

 

 

καμία?? τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

O ξάδερφος του δεν λέγεται Μιχάλης, αλλά Κώστας και είναι ο γυναικολόγος μου...και είναι όντως στα Πατήσια. Ο δικός μου είναι απλά καταπληκτικός και σας επιστήμονας και σαν άνθρωπος...Σχετικά με τον Μιχάλη, ξέρω ότι χρησιμοποιεί την τεχνική της γέννησης σε πισίνα. Τίποτα παραπάνω...αλλά αν θες μπορώ να μάθω - σε καμιά εβδομάδα όμως!

Link to comment
Share on other sites

O ξάδερφος του δεν λέγεται Μιχάλης, αλλά Κώστας και είναι ο γυναικολόγος μου...και είναι όντως στα Πατήσια. Ο δικός μου είναι απλά καταπληκτικός και σας επιστήμονας και σαν άνθρωπος...Σχετικά με τον Μιχάλη, ξέρω ότι χρησιμοποιεί την τεχνική της γέννησης σε πισίνα. Τίποτα παραπάνω...αλλά αν θες μπορώ να μάθω - σε καμιά εβδομάδα όμως!

σε ευχαριστώ πολύ γι ατην ενημέρωση... δεν είμαι όμως έγκυος ακόμα ήμουν αλλά απέβαλλα και θέλω να ξαναμείνω γιατί είχα κάποιο πρόβλημα...πάντως αν μπορούσες να μάθεις περισσότερα θα με βοηθούσε πολύ...σε ευχαριτώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Καλησπέρα,

 

Αναρωτιέμαι κι εγω αν ξέρει κάποια τον Μιχάλη Λαζανακη. Τον επισκέφθηκα και είναι παρα πολυ καλος, αλλα θα ήθελα να μάθω και απο κάποια κοπέλα που γέννησε μαζι του ποια είναι η γνώμη της.

Ευχαριστώ πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Αν και αργά, ήθελα να πω οτι έιχα εγώ τον Κ. Λαζανάκη Μιχάλη, αυτόν που είναι στο ΙΑΣΩ κοντά στη στάση Μεγαρο Μουσικής και είμαι πολυ ευχαριστημένη, είχα καποια προβλήματα με την εγκυμοσύνη και ολα πηγαν καλά. Και το πιο σημαντικό σέβεται τη γυναίκα. Συνεργάζεται με την γυναίκα του που είναι μαια. Αυτη είναι Αγγλίδα και αυτός εχει σπουδασει Αγγλια και Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...