Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολόγος - χειρουργός για υστερεκτομή


Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

δυστυχώς η μητέρα μου πρέπει να υποβληθεί σε υστερεκτομή. Επειδή η γυναικολόγος της όμως, δε μας εμπνέει και πολύ εμπιστοσύνη για εγχειρήσεις κλπ, μήπως γνωρίζει κάποια από εσάς, κάποιον πολύ καλό γυναικολόγο - χειρουργό, σε δημόσιο ή ιδιωτικό νοσοκομείο? Εχουμε ήδη απευθυνθεί μέσω γνωστού στο Μεταξά, μου είπαν για έναν Παπαθεοδώρου και έναν Καλλίνογλου, μήπως σας λένε κάτι?

Ξέρω, ότι δυστυχώς :(, οι υστερεκτομές έχουν καταντήσει σχεδόν ρουτίνα και θεωρητικά δεν είναι επικίνδυνες, ωστόσο η μητέρα μου επειδή είναι παχύσαρκη και με αναπνευστικά προβλήματα, έχουμε φοβηθεί αρκετάάάάα και ψάχνουμε έναν γιατρό που να έχει αντιμετωπίσει δύσκολες περιπτώσεις.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα θα μπορούσατε να μου πείτε για τον παπαθεοδώρου στο μεταξά ή για κάποιον άλλο γυναικολόγο χειρούργο για υστερεκτομή?είναι για τη μητέρα μου,σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα θα μπορούσατε να μου πείτε για τον παπαθεοδώρου στο μεταξά ή για κάποιον άλλο γυναικολόγο χειρούργο για υστερεκτομή?είναι για τη μητέρα μου,σας ευχαριστώ!

 

Καλησπέρα κ απο εμένα

 

Δεν γνωρίζω τον Κο Παπαθ όμως ο δικός μου ο γυναικολόγος κάνει υστεροκτομές. Αν σε ενδιαφέρουν λεπτομέρειες στείλε μου πμ.

Συνεργάζεται με διάφορα νοσοκομεία κ είναι αξιόλογος άνθρωπος και πολυ καλός επιστήμονας.!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...