Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΕΡΙ ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ


ninette

Recommended Posts

Κορίτσια έχετε υπόψη σας καταστήματα-βιοτεχνίες που να πωλούν ψηλές λαμπάδες κυλίνδρους από αυτούς που στηρίζονται σε βάση πλεξιγκλάς;Δε μου πολυαρέσουν οι κλασικές λαμπάδες βάφτισης με τα στολιδάκια και λέω να τη στολίσω με λουλούδια.Είδα στην agrinvest που έχει πάρα πολλά είδη κεριού αλλά τους είχε πανάκριβους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βλέπω οτι είσαι Νότια Προάστεια, οπότε αν μπορείς να δεις στην Καλλιθέα οδός Φιλαρέτου είναι το ΚΕΡΙΝΟ μαγαζί που τα κεριά του τα φτιάχνει ο ίδιος από τιμές δεν ξέρω αλλά έχει αυτό που ζητάς.

 

Επίσης μπορείς εύκολα να το φτιάξεις και μόνη σου.

 

Αν σε ενδιαφέρει πεσμου να σου πω πώς.

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Βίκυ.Ωχ αν τη φτιάξω μόνη μου με βλέπω να βάζω φωτιά με την καυτή παραφίνη.Τρομερή δεξιοτεχνία :D

Αλήθεια για τόσο μεγάλη λαμπάδα τι καλούπι θα χρησιμοποιούσες;Αυτούς τους μεγάλους πλαστικούς σωλήνες;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Βίκυ.Ωχ αν τη φτιάξω μόνη μου με βλέπω να βάζω φωτιά με την καυτή παραφίνη.Τρομερή δεξιοτεχνία :D

Αλήθεια για τόσο μεγάλη λαμπάδα τι καλούπι θα χρησιμοποιούσες;Αυτούς τους μεγάλους πλαστικούς σωλήνες;

 

Πας σε κατάστημα με υδραυλικά είδη και ζητάς 1,5 μ. σωλήνα αποχέτευσης Φ20, με σιλικόνη κολλάς μια βάση. Α! το λαδώνεις πρώτα το καλούπι εσωτερικά για να ξεφορμαριστεί έυκολα.

 

Έχω κάποιες πλάκες παραφίνης να σου δώσω, ή αν θες έρχεσαι με την σωλήνα σου στην ταράτσα μου και το φτιάχνουμε μαζί! :D:wink:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Παντως κερι για λαμπαδα που πηρα εγω απο κηροπωλειο το πληρωσα 10 ευρω........θα το στολισω οπως θελω.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως κερι για λαμπαδα που πηρα εγω απο κηροπωλειο το πληρωσα 10 ευρω........θα το στολισω οπως θελω.....

 

Αν είσαι νότια προάστεια πες στην νιννέτ από που το πήρες, επίσης με ζεστή σιλικόνη μπορείς να κολήσεις τα πάντα επάνω. Θα γίνει φοβερό!!!! :wink:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Πας σε κατάστημα με υδραυλικά είδη και ζητάς 1,5 μ. σωλήνα αποχέτευσης Φ20, με σιλικόνη κολλάς μια βάση. Α! το λαδώνεις πρώτα το καλούπι εσωτερικά για να ξεφορμαριστεί έυκολα.

 

Έχω κάποιες πλάκες παραφίνης να σου δώσω, ή αν θες έρχεσαι με την σωλήνα σου στην ταράτσα μου και το φτιάχνουμε μαζί! :D:wink:[/quote

Ελπίζω η ταράτσα σου να μη βλέπει σε κανένα δασάκι γιατί δε μας λένε και Αγγελοπουλίνες!:D:D:D

Εγώ λέω να μας πει η vera που πήρε το δικό της και να κρατήσεις τις παραφίνες για μικρότερες κατασκευές :D

Link to comment
Share on other sites

Στο ιλιον ειναι το μαγαζι κοριτσια........αλλα θα χει κι αλλου κηροπωλεια......αν θελετε τηλ και διευθυνση πειτε......

 

Εγω βασικα θα τυλιξω κορδονι γυρω και κει θα κολλησω τα στολιδια.......

 

Μη ξεχασετε και τα τρια κερια για την κολυμπηθρα.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το βαζω εδω μηπως το θελουν κι αλλοι....

 

ΚΕΡΙΝΗ ΛΑΜΨΗ

ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΥ 73-ΙΛΙΟΝ

ΤΗΛ 2630793

 

Εχει δυο ειδων κερια....το ισιο σαγρε και το λειο που ειναι ομως ψηλολιγνο.....οσο ανεβαινει λεπταινει κι αυτο δεν μου αρεσε......ετσι πηρα το σαγρε αν και δεν ηταν η προτιμηση μου......Αν πατε παρτε τηλεφωνο πρωτα μπορει να μην εχει στο μαγαζι.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξεχασα να πω οτι εχει κατι πολυ ωραια κερια στο newman τη θησεως......ειναι ντυμενα εξ ολοκληρου με χαντρες (λευκες η παλ χρωματα) και αν θυμαμαι καλα στοιχιζαν γυρω στα 13 ευρω.....Για κοριτσια ειναι ωραιοτατες....σε μενα δυστυχως δεν ταιριαζαν......

 

Δεν ξερω αν εχει παντα κομματια και σε ολα τα χρωματα.....την τελευταια φορα που πηγα δεν τις ειδα παρα μονο σε δειγματα....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...