Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες από τα σπίτια μας!


mpimpi

Recommended Posts

re paidia mono ta domatia apo ta mikroulia mas bazoume....giati den kanoume k ena 8ema me ta salonia mas!!!etsi na pernoume k idees diakosmiseis. tora 8a mou peite esi den ebales. prospa8o alla to stournari den mporo na anebaso foto k 8elo para poli. an mou eksigisete bima bima 8a anebaso k dikies mou...k to 8elo toso poli!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επειδή εγω εχω τον μικρό ακόμα στο δωμάτιο μου και δεν εχω φτιάξει το δωμάτιο του :cry: .

Το σαλόνι μου

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

.. ή μπορεί να βαριόμαστε να συμμαζέψουμε τον αμάζευτο απο παιχνίδια, μολύβια, ψίχουλα, ρούχα για να βγάλουμε μια καθωσπρέπει φωτό :lol::lol::lol:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδή εγω εχω τον μικρό ακόμα στο δωμάτιο μου και δεν εχω φτιάξει το δωμάτιο του :cry: .

Το σαλόνι μου

057.jpg

και η θέα απο τη βεράντα μου:

067.jpg

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω πει οτι το χόμπυ μου είναι η εσωτερική διακόσμηση;

 

Κοίτα τωρα διαφορά σε στυλ.

Τίγκα στο κρύσταλλο η μία, λιτό και απέριττο το άλλο σαλόνι

Πάντως ο βωμός κυριαρχεί και στα δύο καθιστικά.

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω πει οτι το χόμπυ μου είναι η εσωτερική διακόσμηση;

Κοίτα τωρα διαφορά σε στυλ.

Τίγκα στο κρύσταλλο η μία, λιτό και απέριττο το άλλο σαλόνι

Πάντως ο βωμός κυριαρχεί και στα δύο καθιστικά.

:lol::lol::lol:

Έτσι είμαστε εμείς οι βάζελοι ρε, απλοί άνθρωποι. Οι επιτυχίες δε μας άλλαξαν (πςςςςςςςςςςςςςς)

 

vazelaki πολύ ωραίο και το τηλεσκόπιο, το χρησιμοποιείτε; ζηλεύω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι είμαστε εμείς οι βάζελοι ρε, απλοί άνθρωποι. Οι επιτυχίες δε μας άλλαξαν (πςςςςςςςςςςςςςς)

Α, Εκάβη μην το πας ποδοσφαιρικά.

Δηλαδή εμένα που το καθιστικό μου είναι τίγκα στο χαλί και στο ξαπλωτικό, δείχνει πως είμαι χανούμι;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είμαστε εμείς οι βάζελοι ρε, απλοί άνθρωποι. Οι επιτυχίες δε μας άλλαξαν (πςςςςςςςςςςςςςς)

:)

 

vazelaki πολύ ωραίο και το τηλεσκόπιο, το χρησιμοποιείτε; ζηλεύω

το χρησιμοποιούμε ναί,πιο πολύ ο σύζυγος (που κατανοεί και πιο καλά τους πλανήτες και ξέρει που να κοιτάξει,ενω εμένα της άσχετης πρέπει να μου πουν που να κοιτάξω :roll::lol::lol: )βέβαια δεν είναι επαγγελματικό δηλαδη πολυ καλό αλλά για ερασιτέχνες μια χαρά είναι :wink:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είμαστε εμείς οι βάζελοι ρε, απλοί άνθρωποι. Οι επιτυχίες δε μας άλλαξαν (πςςςςςςςςςςςςςς)

Α, Εκάβη μην το πας ποδοσφαιρικά.

Δηλαδή εμένα που το καθιστικό μου είναι τίγκα στο χαλί και στο ξαπλωτικό, δείχνει πως είμαι χανούμι;

Είσαι; (πρόσεχε τί θα πεις, είμαστε δύο)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι είναι μπουλκουμέδες;

Από τότε που κουράστηκα να ψάχνω, έμαθα να βρίσκω. Και από τότε που ο άνεμος μού εναντιώθηκε, έμαθα να σαλπάρω με όλους τους ανέμους. Φ. Νίτσε

Link to comment
Share on other sites

micnat.MARGIO κερνάω καφεδάκι στη βεράντα.θα σας κόψει λίγο το κρύο με αυτόν τον καιρό βέβαια αλλα αφου σας αρέσει τόσο πολύ νομίζω δεν θα σας πειράξει :lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

και η θέα απο τη βεράντα μου:

067.jpg

 

Vazelidio...

 

Τι θέα είναι αυτή καλέ...? Και θέα και θάλασσα?! Δύο σε ένα δηλαδή όπως λέμε εμ σαμπού έμ κοντίσιονερ??!!! :lol::lol: ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΩ σε σας... πειράζει?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι θέα είναι αυτή καλέ...? Και θέα και θάλασσα?! Δύο σε ένα δηλαδή όπως λέμε εμ σαμπού έμ κοντίσιονερ??!!! :lol::lol: ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΘΩ σε σας... πειράζει?! :lol:

Και βέβαια... αν και Νίκαια βλέπω :roll:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολυ ωραια θέα, εισαι πολυ τυχερη :D:D ...

 

Ursa μιας και εισαι ειδικη επι της εσωτερικης διακοσμησης στειλε καμια φωτο απο το σαλονακι σου να παρουμε κι εμεις καμια ιδεα :D

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...