Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

φωτογραφίες


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου αλλού τέτοιο τόπικ και δεν το έχω πάρει χαμπάρι, αλλά τι θα λέγατε να βάζαμε καμιά φωτογραφία μας, και μάλιστα εγκυμοσύνης ? ? ?

 

Θέλετε??? :D

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

TIII??

 

ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ?

Εγώ προσπαθώ να βγάλω καμιά ωραία, αλλά επειδή είμαι πολύ απαιτητική με τις φωτογραφίες, (ασχολούμαι σαν χόμπι) δεν μου αρέσει εύκολα κάποια.

Πάντα έχω μια φωτογραφική στο χέρι, και έχω μουρλάνει την παρέα.

Όπως θα κάνω και με το μωρό. :lol:

 

ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ???

 

ΤΕΣΤ

koritsakiamou.jpg

 

αυτά είναι τα παιδιά μου. εδώ είναι στο εξοχικό !

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν. πρέπει να έχεις περάσει τις φωτογραφίες σε ένα site απο αυτά που είναι για φωτογραφίες (image-host), και μετά αφού τις βάλεις εκεί, (αφού δηλαδή τις κάνεις upload) σου δίνει κωδικούς για τις φωτογραφίες σου που μπορείς να χρησομοποιήσεις σε φόρουμ.

 

ένα τέτοιο site είναι το http://www.photobucket.com

 

καλή επιτυχία!

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνώμη αλλά μάλλον έκανα κάποιο λάθος. ήταν η κοιλιά μου μεγάλη, σας γέμισα και τις οθόνες... σαν πολύ μεγάλο μέγεθος δεν έχει αυτή η φωτογραφία;

 

Ελα καλε...δεν εκανες τιποτα..μη ζητας συγνωμη!!!! :wink:

Με το καλο η μπεμπουλα σου!!!! :D:D:D:D

tRGJp2.png1054268gj3rg6cc5t.gif
Link to comment
Share on other sites

χιχι, η κοιλιά σου μοιάζει με την δικιά μου!

(είμαστε και κοντά στην ΠΗΤ μάλλον)

 

έπρεπε να την μικρύνεις πριν την βάλεις, μέσα από κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας, για να φαίνεται καλύτερα...

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόλις συνειδητοποίησα κι εγώ οτι δεν έχω ούτε μια φωτογραφία έγκυος..

Πως μου ξέφυγε εμένα που έχω μανία με τις φωτογραφίες?? :lol::lol:

 

ΕΣΥ ΑΚΟΜΑ??? ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ...

ΑΝΤΕ... :D

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ εν τω μεταξύ δεν έχω βάλει ακόμα,ε?

Να΄μαι λοιπόν/ Δηλαδή εγώ και η μπέμπα. δηλαδή τα 14 κιλά μου.

XONTRI.jpg

 

 

πρόσωπο δεν έχει, 1ον καταλάθος και 2ον γιατί δεν βλέπω μεγάλη προθυμία από άλλες κοπέλες να βγάλουν... οπότε ... :lol:

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή μετά από τα σκυλάκια, βλέποντας το γκρί νόμιζα πως έκανες πλάκα και έβαλες ελέφαντα :lol::lol::lol:

Αστα, κι εγώ τα ίδια. Θα βάλω σύντομα φωτο

 

χαχαχα :lol::lol::lol:

 

τι να κάνουμε??? ελπίζω σύντομα να γυρίσω στον παλιό μου εαυτό... :?

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Niki βλέπω έχουμε το ίδιο σωτήριο μαξιλαράκι...... :P:P

 

Πάντως τώρα συνειδητοποίησα ότι δεν έχω ούτε μία φωτο με την κοιλάρα μου θα φροντίσω πάραυτα για την αποκατάσταση της παράλειψής. :lol::lol::lol:

 

Όταν ανεβάσω την φωτό θα δείτε ιδίοις όμμασι γιατί α. οι φίλοι μου με φωνάζουν Koilara croft και β. γιατί από τον 7 νομίζουν ότι από μέρα σε μέρα θα γεννήσω……… :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Niki βλέπω έχουμε το ίδιο σωτήριο μαξιλαράκι...... :P:P

 

Πάντως τώρα συνειδητοποίησα ότι δεν έχω ούτε μία φωτο με την κοιλάρα μου θα φροντίσω πάραυτα για την αποκατάσταση της παράλειψής. :lol::lol::lol:

 

Όταν ανεβάσω την φωτό θα δείτε ιδίοις όμμασι γιατί α. οι φίλοι μου με φωνάζουν Koilara croft και β. γιατί από τον 7 νομίζουν ότι από μέρα σε μέρα θα γεννήσω……… :lol::lol::lol::lol:

 

αντε βρε AGE βάλε κι εσύ...

Κι εμένα τα ίδια. Από τον 7ο μου λέγανε ότι είμαι έτοιμη. Και όλο άκουγα μα)*&^% ότι έχω μεγάλο παιδί,κλπ, επειδή είχα μεγάλη κοιλιά.

Αλλά καμία σχέση. 2,900 γεννήθηκα, και κάπως έτσι θα βγάλω και την κορούλα μου!!

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν. πρέπει να έχεις περάσει τις φωτογραφίες σε ένα site απο αυτά που είναι για φωτογραφίες (image-host), και μετά αφού τις βάλεις εκεί, (αφού δηλαδή τις κάνεις upload) σου δίνει κωδικούς για τις φωτογραφίες σου που μπορείς να χρησομοποιήσεις σε φόρουμ.

 

ένα τέτοιο site είναι το http://www.photobucket.com

 

καλή επιτυχία!

 

Αυτή η σελίδα είναι free κοριτσάκι; Πρέπει να κάνω register σωστά;;;

Γράφει βέβαια πως είναι free αλλά ξαναρωτάω!

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν. πρέπει να έχεις περάσει τις φωτογραφίες σε ένα site απο αυτά που είναι για φωτογραφίες (image-host), και μετά αφού τις βάλεις εκεί, (αφού δηλαδή τις κάνεις upload) σου δίνει κωδικούς για τις φωτογραφίες σου που μπορείς να χρησομοποιήσεις σε φόρουμ.

 

ένα τέτοιο site είναι το http://www.photobucket.com

 

καλή επιτυχία!

 

Αυτή η σελίδα είναι free κοριτσάκι; Πρέπει να κάνω register σωστά;;;

Γράφει βέβαια πως είναι free αλλά ξαναρωτάω!

 

ναι, ναι είναι εντελώς free και μάλιστα μπορείς να έχεις πολλές φωτογραφίες, και να δίνεις ένα κωδικό κάθε φορά που θες να δε'ιξεις κάπου κάποια, και ο άλλος την βλέπει ή απευθείας, ή πατώντας πάνω σε link.

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή μετά από τα σκυλάκια, βλέποντας το γκρί νόμιζα πως έκανες πλάκα και έβαλες ελέφαντα :lol::lol::lol:

 

Η φωτό κάτω είναι 26-01, είμαι δηλαδή περίπου 4ων μηνών

 

ααα, εσύ 4ων δεν φαινόσουν και πολύ,ε??? ήσουν από τα μοντελάκια έγκυες??? τώρα???

μια χαρά!!!! :D κάτσε να βρω μια που είμαι 4ων...

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

τι λέτε ρε κορίτσια; εγώ στον τέταρτο φαινόμουν απλώς χοντρή και αυτό συνεχίστηκε μέχρι τον έκτο. μετά το έβδομο άρχισα να φαίνομαι έγκυος. niki-76 από όταν είδα τη φωτογραφία σου, φτύνω την κοιλιά σου να μην τη ματιάσω. πολύ ωραία! πότε γεννάς; εγώ 2 ιουνίου λέει ο γιατρός.

bpGZp3.png

ooAsp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...