Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωμες για σταθμο LUDUS στο Μαρουσι


Recommended Posts

καλησπέρα,

σκεφτομαι να στειλω τον γιο μου (18 μηνων) στον παιδιοκο σταθμο LUDUS στο Μαρουσι. Εχει καποιος πληροφοριες για τον σταθμο αυτο?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλήμέρα,

Εμένα μου έκανε καλή εντύπωση η ιδιοκτήτρια και οι χώροι ήταν καλοί. Είχα ξεκινήσει να ψάχνω για σταθμούς από τον Μάρτιο. Είδα και πιο εντυπωσιακούς χώρους αλλά η κα Κορκή ξεχώρισε. Τελικά τον έχω γράψει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εμένα μου έκανε καλή εντύπωση η ιδιοκτήτρια και οι χώροι ήταν καλοί. Είχα ξεκινήσει να ψάχνω για σταθμούς από τον Μάρτιο. Είδα και πιο εντυπωσιακούς χώρους αλλά η κα Κορκή ξεχώρισε. Τελικά τον έχω γράψει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

fralambbb kalispera. O paidikos stathmos einai para polu oraios me polu oraies egkatastaseis. Einai dipla sto Amalio (piso apo tin Microsoft). Otan piga na tous do (piga aproeidopoiita) itan kathara kai peripoiimena ola. To mono pou den mou arese einai oti exei tarifa asxeta apo to ti tha epilekseis gia to paidi ta 450 euro (tin timi auti mou tin edose tin anoixi tou 2009) to opoio perilamvanei, proino, mesimeriano fagito, poulman, kolimvitirio 2 fores tin evdomada kai den thimamai an exei kai kapoies episkepseis se mouseia i theatro. Ol'auta ean esu px den exeis epileksei na troei to fagito tou stathmou kai na fernei to paidi to diko tou, den sou aferoun kati apo tin timi. To idio isxuei kai an p.x. den theleis metaforiko meso (emena einai polu konta sto spiti mou) parolauta to plironeis. To orario einai apo tis 6 to proi mexri tis 5 to apogeuma. Kai ligoteres ores na to afiseis, to kostos einai pali to idio. Auto pistevo oti ginetai giati o stathmos einai sxetika kainourgios kai den exei arketa paidakia kai i idioktitria prepei na kalipsei enoikio, 4-5 misthous, promithies klp, kai den vgainei allios.

 

Mary

Η Δαναη μου ήρθε 16-2-2008

Αντίο μεμπάκι 28-7-2010

Ο Τάσος μου ήρθε 22-8-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...

καλησπερα

επισκεφτηκα προσφατα το συγκεκριμενο σταθμο.

ισχυει ακομα αυτο με το κοστο... κι η τιμη παραμενει σταθερη οσες ωρες και αν αφησεις το παιδι σου.

φτασαμε και στο θεμα του θηλασμου... ηταν κατα η κα Κορκη και αρχισε να λεει διαφορα. παρολο που ειχα θετικες σκεψεις για το σταθμο. ε δεν θα το παω το παιδι μου σε καποια που ειναι κατα. δηλάδη πως θα του συμπεριφερετε καθε μερα?

δικαιωμα του καθενος αλλα οχι να επιμενουν πραγματα που δεν γνωριζουν για εναν θηλασμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...