Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ.


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες. Χρειαζομαι λίγη βοηθεια. Επειδη θα γραψω το παιδι μου σε δημοτικο παιδικο σταθμο δεν ξερω που ανήκω και τι προτεραιοτητα θα εχω. Ανηκω στην πετροπυπολη μιας και τα χαρτια μου ειναι εκει αλλά η οδος που μένω ανηκει στο Ίλιον. Έψαξα στο ιντερνετ ολους τους παιδικους σταθμους πετρουπολης και ειναι ολοι μακρια για να τον πηγαινει και να τον φερνει καποιος με τα ποδια και ειδικα η γιαγια που τον κραταει. Εδω στην περιοχη υπαρχουν σταθμοι πολυ πιο κοντα αλλά δεν ξερω που ανηκουν αυτοι. Πώς πρεπει να κινηθω; Πειραζει αν κανω αιτηση σε άλλο δημο; Κλεινεις ραντεβου για να πας να δεις εναν δημοτικο παιδικο σταθμο; Ή μπορω να παω και χωρις να παρω τηλεφωνο;

Εχετε κανεναν να μου προτεινετε; Μενω κοντα στον Αγ. Γεωργιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...