Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησα τη μέρα των γενεθλίων μου!!!!


Recommended Posts

Από τότε που έμαθα ότι η Π.Η.Τ. είναι κοντά στα γενέθλια μου ήθελα πολύ να γεννήσω την ίδια μέρα.

Και η μπουμπούκα μου μου την έκανε τη χάρη!!!

Παρασκευή με έπιασαν οι πόνοι και γέννησα ξημερώματα Σαββάτου στις 00.25 τη μπέμπα μου!

Και ίδια ημερομηνία γεννηθήκαμε αλλά και ίδια μέρα (Σαββατογεννημένη και εγώ)!

Το βασικό βέβαια είναι πως η μπεμπούλα μου είναι μια χαρά,υγιέστατη και κουκλάρα!

Να σε χαίρομαι αγάπη μου και εσένα και τον αδελφούλη σου και να είσαστε πάντα γερά και ευτυχισμένα!!

Μαμάδες και μπαμπάδες του parents να χαιρόμαστε τα μωρά μας,δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από αυτά.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Να τη χαίρεσαι!!!!!!!

Ειχα κι εγω χθες γενεθλια και ελεγα λες να μου κανει καμια εκπληξη αλλα το χρυσο μου θελει κι αλλο να καθισει μεσα την εχει καταβρει! :D

 

Μου αρέσει να χαμογελώ να να βλέπω τον κόσμο μέσα από ροζ γυαλιά..!Μου φτιάχνει τη διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σας, να σου ζησουν καταρχήν τα παιδάκια σου!Τι κάλυτερο δώρο θα μπορούσες να κάνεις στον εαυτό σου!!!!

Κ γω γέννησα την ίδια μέρα που είχε γεννέθλια ο άντρας μου!13/01/2010 κ η μικρή είναι ίδια στο χαρακτήρα μάζι του καρπόν όμως τέτοια γκαντεμια βρε παιδί μου!!!!

Φιλικά Ιωάννα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και να σου ζήσει η πριγκηπισα! Εγώ γέννησα τη μέρα που είχε γενέθλια η μητέρα μου. Ο εγγονός της, της έκανε το καλύτερο δώρο, γι'αυτό έχουν γίνει αυτοκόλλητοι!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, να είναι γερή και να την δεις όπως επιθυμείς. Να χαίρεσαι την οικογένεια σου .... εγώ προσπάθησα να κάνω δώρο γεννεθλίων στον άντρα μου, ο οποίος έχει γενέθλια 27/03, αλλά ο γιος μας γενήθηκε 29/03 και η κόρη μας 31/03....τώρα του λέω, στο τρίτο θα το πετύχουμε...;):P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές!!

Άργησα να απαντήσω γιατί τρέχω...και δεν φτάνω με τα δυο μικρά!!

Που καιρός για parents τώρα!!!!Ούτε μπάνιο δεν προλαβαίνω να κάνω....

Να χαίρεστε και εσείς τα μικρά σας,το ξαναγράφω...δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία από τα παιδιά μας!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...