Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εκτύπωση σε χαρτοπετσέτα Ξέρει καμία πώς;;;


marilena.s

Recommended Posts

Κορίτσια, για τη δεξιωση σκεφτηκα να τυπώσω σε χαρτοπετσέτες καλής ποιότητας, το όνομα του γιου μου, και ίσως ένα καραβακι. Ξέρει καμία αν μπορώ στο σπίτι να το κάνω;;;;

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη ιδεα ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩς ΘΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΟΝΟΜΑΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ

 

ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΝΕ..........................

 

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΛΗ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΟΣΟ ΕΣΥ.........

.....

Link to comment
Share on other sites

O ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΥΣΟΤΥΠΕΙΟ-ΒΑΘΥΤΥΠΕΙΟ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη ιδεα ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩς ΘΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΟΝΟΜΑΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ

 

ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΑΝΕ..........................

 

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΛΗ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΟΣΟ ΕΣΥ.........

Ναι η αλήθεια είναι οτι δεν το σκέφτηκα έτσι....!!!!! Θα προσπαθήσω να τυπώσω ένα καραβακι μονο και βλέπουμε. Θα σας πω τι καταφερα!!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

O ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΨΑΞΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΥΣΟΤΥΠΕΙΟ-ΒΑΘΥΤΥΠΕΙΟ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ

 

ρε γμτ ζητάνε κάτι τρελά ποσά (πάνω από 1 ευρ'ω τη μια χαρτοπετσέτα και σκέψου οτι θέλω πάνω από 100. ε δε λέει!!!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

ενας συναδελφος ειχε βρει σφραγιδακι με το ονομα του μικρου και σφραγισε όλες τις χαρτοπετσετες....

 

ωραίο κι αυτό! κάτι θα βρω κι εγω τουλάχιστον σε καράβι, δεν το χα σκεφτεί!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!ο αδερφος μου που ασχολειτε με καρτες και προσκλητηρια στο σπιτι εχει κανει για πολυ κοσμο και εχει τυπωσει και χαρτοπετσετες και μαλιστα ηταν το δωρο του για το ζευγαρι αυτο.γινετε αλλα εγω ειμαι ασχετη!

Link to comment
Share on other sites

Μαριλένα αν βρεις τρόπο πες το και σε μας! Το σκεφτομαι κι εγω, όπως θα ήθελα να τυπώσω μόνη μου και σουπλά αλλά το Α4 θα είναι μικρό και φοβαμαι ότι θα ξεβαφει εάν πέσει νερό πάνω.....Βασικά θα κανουμε το τραπέζι σε ένα απλό μεζεδοπωλείο και δεν ταιριαζει να κανουμε φαμφαρες και υπερβολές...ασε που δεν το σηκωνει και οι τσεπη μας. Μου αρέσει να κανω απλά πραγματα, λεπτομέριες που ΄κάνουν τη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριλένα αν βρεις τρόπο πες το και σε μας! Το σκεφτομαι κι εγω, όπως θα ήθελα να τυπώσω μόνη μου και σουπλά αλλά το Α4 θα είναι μικρό και φοβαμαι ότι θα ξεβαφει εάν πέσει νερό πάνω.....Βασικά θα κανουμε το τραπέζι σε ένα απλό μεζεδοπωλείο και δεν ταιριαζει να κανουμε φαμφαρες και υπερβολές...ασε που δεν το σηκωνει και οι τσεπη μας. Μου αρέσει να κανω απλά πραγματα, λεπτομέριες που ΄κάνουν τη διαφορά.

κι εμείς το ίδιο. Κι επειδή δεν έχω σκοπό να δώσω ένα σωρό λεφτά γι αυτό σκέφτομαι διάφορα. Για τα σουπλά σκέφτηκες την πλαστικοποίηση;;; κι αν έχεις πολλά άτομα και πάλι δεν συμφερει, θυμάσαι που ντύναμε τα βιβλία στο σχολείο με το διαφανο πλαστικό αυτοκόλλητο; Μπορείς να τα προστατέψεις κι έτσι... δεν νομίζω να ναι άσχημο. Τωρα για το μέγεθος δεν ξερω... ισως είναι μικρο το Α4 αλλα μπορείς για παραδειγμα να το βάλεις κάπου δίπλα, ίσως κάτω από το μαχαροπήρουνο και την χαρτοπετσετούλα;;;

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites

ρε γμτ ζητάνε κάτι τρελά ποσά (πάνω από 1 ευρ'ω τη μια χαρτοπετσέτα και σκέψου οτι θέλω πάνω από 100. ε δε λέει!!!!

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΠΛΗΚΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η πλαστικοποίηση θα πάει ακριβά γιατί θα χρειαστώ περίπου 120 τεμάχια, αλλά θα ρωτήσω έναν γνωστό μου που έχει φωτοτυπάδικο να δω πόσο μου το αφήνει! Δεν ξέρω πόσο ωραίο θα δείχνει αν το ντύσουμε όπως τα βιβλία, ίσως το δοκιμάζω, αν βω χρόνο.....!

Link to comment
Share on other sites

παντως να ξερεις οταν σου πει τιμη οτι με 40 ευρω αγοραζεις μηχανη πλαστικοποιησης και οτι τα φυλλα πλαστικοποιησης κανουν 11 ευρω τα 100..

 

αρα με 50 ευρω αγοραζεις τα δικα σου και σου μενει και η μηχανη..

 

ή αν ειναι γνωστος σου, του λες να αγορασεις εσυ τις καρτες πλαστικοποιησης και να πας ενα απογευμα εκει να τα κανεις μονη σου...

 

(τιμες απο πλαισιο..)

Link to comment
Share on other sites

Που βρήκες την τιμή 11? τα 100 γιατί κάτι δασκάλες μου είπαν ότι στοιχίζει 50 λεπτά το τεμάχιο οπότε μιλάμε για 60 ? τουλάχιστον συν τα μελάνια για την εκτύπωση 120 σελίδων.....

Μηχανή πλαστικοποίησης όντως θα τη δανειστούμε από το γνωστό μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...