Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βαφτιση με χωρις θεμα αλλα με χρωμα κοκκινο-ασπρο


th@lia

Recommended Posts

Καλησπερα, ριξετε καμια ιδεα για βαφτιση καλοκαιρινη με χρωμα κοκκινο-ασπρο και θεα το γαλαζιο της θαλασσας!Ειμαι εντελως ασχετη με ολα αυτα που εσεις περιγραφετε και μου αρεσουν και τελικα πρεπει να κανω εγω την διακοσμηση !!!Εχω ορεξη δεν εχω ιδεες !!Εκτος απο την φραουλα τι αλλο θα μπορουσα να εχω ασπρο κοκκινο???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • th@lia

    th@lia 31 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 14 δημοσιεύσεις

  • POOPSIE

    POOPSIE 8 δημοσιεύσεις

  • mersy

    mersy 7 δημοσιεύσεις

Καλησπερα, ριξετε καμια ιδεα για βαφτιση καλοκαιρινη με χρωμα κοκκινο-ασπρο και θεα το γαλαζιο της θαλασσας!Ειμαι εντελως ασχετη με ολα αυτα που εσεις περιγραφετε και μου αρεσουν και τελικα πρεπει να κανω εγω την διακοσμηση !!!Εχω ορεξη δεν εχω ιδεες !!Εκτος απο την φραουλα τι αλλο θα μπορουσα να εχω ασπρο κοκκινο???

κερασάκια είναι πάρα πολύ ωραία τα κερασάκια http://www.happyevents.gr/product-image/16277/677/2/

Link to comment
Share on other sites

Με το που το διάβασα μου ήρθε στο μυαλό το κόκκινο λευκό καρώ της μπομπονιέρας βαζάκι. Κόκκινο -λευκό καρώ είναι πολύ ωραίος και καλοκαιρινός συνδυασμός. Υπάρχουν και πολλές τέτοιες διακοσμητικές κορδέλες. Μπορείς να βάλεις λευκά τσίγκινα κουβαδάκια και κόκκινο χαρτί αφής μέσα με γλειφιτζούρια σε ανάλογη απόχρωση

http://www.happyhappy.gr/shop/catalogsub.php?idsub=73

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση επειδη το χω ξανασυναντησει!Το χαρτι αφης ποιο ειναι?

Επισης οσο για το κολλημα κοκκινο ασπρο δεν αλλαζω γνωμη μου χουν κανει πολλοι αυτην την ερωτηση θελω κοκκινο-ασπρο!Σπαστικο!Κολλησα!

Κερασακια εεε?Θα βρω τιποτα?Τα κουβαδακια τα ειχα κατα νου αν δεν πεσει κατι αλλο μαλλον εκει θα καταληξω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Τα κερασακι ομολογω τελεια!

Στα τραπεζια τι θα κανω με κερασακια!!!

 

λευκά τραπεζομάντηλα με κόκκινα κρυσταλλάκια διάσπαρτα στο τραπέζι

καρό λευκή κόκκινη κορδέλα στις πετσέτες και ένα στατό με κερασάκια χάρτινα ή πλέξι γκλάς με το νούμερο επάνω αλλά θα σκεφτώ για το κέντρο στο υπόσχομαι ά μουήρθε κοκκινα καιλευκά κεριά διάφορα ύψη δεμένα με μία κορδέλα και στο φιογκάκι κερασάκια πολύ καλό!!

Link to comment
Share on other sites

Σου σκαναρω τωρα μια φωτο με ασπρα κοκκινα καρω και πουα.......και το μανιταρακι ειναι σε αυτα τα χρωματα.......

 

Για χαρτι αφης θα πας στο newman στη θησεως 10, συνταγμα (παραλληλη στη ρομβης)....εχει μεγαλη ποικιλια σε χρωματα, 2 ευρω το πακετο.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω φταιω??Το "στατο" τι ειναι?Ευχαριστω παντως κοριτσια ακομα και μαυτες τις λιγες και γρηγορες απαντησεις βοηθατες!Ευχαριστω πολυ!

 

κοίτα όχι κοίτα http://www.an-agapas.gr/node/309

 

το στατό είναι ΄σιδερένια βάση πουστηρίζουμε κάτι επάνω στην προκειμένη περίπτωση το νούμερο του τραπεζιού

μπορείόμως αντί για στατό οτιδήποτε άλλο πχ κουβαδάκι όπως παραπάνω ειπώθηκε απο μία συμφορουμίτισσα και να το βάλεις μέσα μαζί με γλυφιτζούρια για γλυφιτζούρια θα σου πρότεινα τα καραμελωμένα μήλα

 

http://www.an-agapas.gr/node/260?page=6

κοίτα και αυτόhttp://www.an-agapas.gr/f1l3s/product_images/BO115.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο το σετ το ειδα απο το Αν Αγαπας αλλα τωρα εχω και τακτ και δεν θελω να πω στον νονο μας να μας παρει αυτα για την βαφτιση !!!!Γιατι δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση!Αλλα αν μου δωσει το πρασινο φως τα παραγγελνω αμεσως γιατι ειμαι και θεσ/νικη.Τα χω μπανισει εδω και καιρο!Δεν ειναι τελεια???

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το σετ το ειδα απο το Αν Αγαπας αλλα τωρα εχω και τακτ και δεν θελω να πω στον νονο μας να μας παρει αυτα για την βαφτιση !!!!Γιατι δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση!Αλλα αν μου δωσει το πρασινο φως τα παραγγελνω αμεσως γιατι ειμαι και θεσ/νικη.Τα χω μπανισει εδω και καιρο!Δεν ειναι τελεια???

 

Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α :!::!: πρέπει με πλάγιο τρόπο και αφού δείς πόσα διαθέτει να του πείς οτι έχω δεί κάτι που μου αρέσει και ταιριάζει με το χρώμα αν θες να το δείς τωρα αν διαθέτει λιγότερα είναι λίγο λούκι η υπόθεση τι να τουπείς να βάλω τα υπόλοιπα ε! τραβηγμένο είναι !

Link to comment
Share on other sites

Θαλεια δεν χρειαζεται να του πεις τιποτα αν υπερβαινει το ποσο.....τα πληρωνεις εσυ και δεν το λες....εννοειται οτι αν του το πεις θα θελει να τα πληρωσει.........θα ντραπει να σου πει οχι.....δεν ειναι υπερβολικα ακριβα τα πραγματα του Αν Αγαπας.......σαμπως φθηνοτερα θα τα παιρνες απο ενα καταστημα με βαφτιστικα? Ιδιες τιμες αλλα πολυ ομορφα και ασυνηθιστα πραγματα.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Θαλεια δεν χρειαζεται να του πεις τιποτα αν υπερβαινει το ποσο.....τα πληρωνεις εσυ και δεν το λες....εννοειται οτι αν του το πεις θα θελει να τα πληρωσει.........θα ντραπει να σου πει οχι.....δεν ειναι υπερβολικα ακριβα τα πραγματα του Αν Αγαπας.......σαμπως φθηνοτερα θα τα παιρνες απο ενα καταστημα με βαφτιστικα? Ιδιες τιμες αλλα πολυ ομορφα και ασυνηθιστα πραγματα.....

 

και αυτό.... :wink: ΣΩΣΤΗ

Link to comment
Share on other sites

Μια χαζη ερωτηση επειδη το χω ξανασυναντησει!Το χαρτι αφης ποιο ειναι?

Επισης οσο για το κολλημα κοκκινο ασπρο δεν αλλαζω γνωμη μου χουν κανει πολλοι αυτην την ερωτηση θελω κοκκινο-ασπρο!Σπαστικο!Κολλησα!

Κερασακια εεε?Θα βρω τιποτα?Τα κουβαδακια τα ειχα κατα νου αν δεν πεσει κατι αλλο μαλλον εκει θα καταληξω!

 

th@lia μπραβο κι εγω έχω κολλήσει με το κόκκινο άσπρο ειδικά με το πουά και με το καρώ. πιστευω ότι ξεφεύγει λιγο από τα συνηθισμένα κοριτσίστικα. κι εγώ δεν αλλάζω γνώμη με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Για να φανταστεις ολοι με ρωταν "γιατι πρεπει ντε και καλα κοκκινο-ασπρο" λεω "ετσι πρεπει".εγω παω για καρο κορδελλες που μαρεσαν απο την αρχη την προτειναν και τα κοριτσια εδω!!Να δουμε ομως τι θα κανουμε!Θελω να βγω και λιγο αγορα να δω τι μπορω να κανω.... :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΡΟ ΠΡΟΤΙΜΩ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΑ ΕΞΉΣ. ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΤΙ ΤΣΙΓΚΙΝΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ 0,89 ΛΕΠΤΑ ΤΑ ΤΡΊΑ. ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ Ή ΚΟΥΦΕΤΑ ΘΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΤΥΛΙΞΩ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΑΦΗΣ ΜΙΣΑ ΛΕΥΚΟ ΜΙΣΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΕΜΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ. ΤΑ ΚΕΡΑΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΛΕΥΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ.

ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ Η ΜERSY(ΜΠΡΑΒΟ ΤΑΥΤΙΣΗ ΙΔΕΩΝ MERSY) KOYBΑΔΑΚΙΑ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕ ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΜΕΣΑ.

ΜΕ ΤΗ ΝΟΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΛΕΥΚΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΑΠΛΟ ΛΙΝΟ Ή ΒΑΜΒΑΚΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΕΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΜΕ ΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ BABY ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΙΑ.

ΓΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ ΛΕΥΚΉ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΈΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ ΦΙΌΓΚΟ ΚΑΡΟ Ή ΠΟΥΑ.

 

PLEEEEEEEEEEEEEESE Πειτε μου γνωμες ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ........

Link to comment
Share on other sites

Και εγω προς τα εκει βαδιζω!Γιαυτο και εγω ειπα για αγορα !!Ωραια αφου εχει ικεα κουβαδακια ειναι με χρωματα ή σκετα ???Επισης κατι αλλο που σκεφτηκα επειδη ειναι καλοκαιρι σκεφτηκα βεβαια και μεσα σε γυαλες με νερο να βαλω παπακια απο εκεινα που τα βαζουμε στο μπανιο τους τα παιχνιδακια!!Αν βρω παλι κοκκινα ασπρα!Μεχρι εκει σκεφτηκα !πως σας φαινεται ?Καμια ιδεα να το εμπλουτισουμε???Και εγω φορεμα λευκο θα βρω!Κατα προτιμηση λινο!επισης στο αν αγαπας εχει δυο πολυ ωραια με πολυ διακριτικα κοκκινα κερασακια!Και στα alouette ενα πολυ ωραιο λευκο με πλεκτη τιραντα!Πολυ ωραιο και αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...