Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χάρτινα πουά καλαθάκια!


paros99

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

 

Ψάχνω αυτά τα καλαθάκια http://www.an-agapas.gr/ylika-kataskeyon/koytia/kalathaki-poya-tetragono να τα γεμίσω με ζαχαρωτά και να τα δώσω αντί για μπομπονιέρα στα παιδάκια!

 

Μήπως ξέρει καμία κοπέλα που θα τα βρω φθηνότερα γιατί εδώ μου φαίνεται τσιμπημένη η τιμή τους...

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα μπορείς να κοιτάξεις στα μαγαζία με ειδη συσκευασίας.Σιγουρα θα τα εχουν καλύτερη τιμή.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ειχα παρει εγω να βαλω τα μαρτυρικα στην βαφτιστηρα μου πριν απο 1 1/2 χρονο. Τα ειχα βρει σε ενα μαγαζι με κουτια στο κεντρο, κοντα στον Nikolis group (λιγο πριν τον Nikolis αριστερα), δεν θυμαμαι οδο και ονομα του μαγαζιου (:oops: σορρυ!) αλλα ειναι και αλλα μαγαζια με κουτια στον ιδιο δρομο και αν πας θα βρεις σιγουρα! Βεβαια θυμαμαι οτι δεν ηταν πολυ φτηνα (πανω απο 1Ε - δεν θυμαμαι ακριβως ) αλλα εγω ηθελα λιγα, τωρα για μπομπο δεν ξερω αν συμφερουν... Καλη επιτυχια:)

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

 

Ψάχνω αυτά τα καλαθάκια http://www.an-agapas.gr/ylika-kataskeyon/koytia/kalathaki-poya-tetragono να τα γεμίσω με ζαχαρωτά και να τα δώσω αντί για μπομπονιέρα στα παιδάκια!

 

Μήπως ξέρει καμία κοπέλα που θα τα βρω φθηνότερα γιατί εδώ μου φαίνεται τσιμπημένη η τιμή τους...

 

Είχα στη βάφτιση της κόρης μου τα ροζ καλαθάκια. Είχα παρει τις μπομπονιέρες και τις προσκλήσεις μας από τα ΜΑΪΜΟΥ stores http://www.maimou.gr

και μου είχαν βάλει τα μαρτυρικά σε 2 τέτοια καλαθάκια. Δεν ξέρω αν τα πουλάνε μεμονωμένα, παρε ενα τηλ. και ρώτα αν θες. Επίσης οι μπομπονιέρες ήταν σε 2 παρόμοια μεγάλα χάρτινα κουτιά πουα λευκά ροζ.

Έχω την εντύπωση όμως ότι τα δικά μας καλαθάκια ήταν λίγο μεγαλύτερα. Τεσπα αν δεν βρεις αλλού παρε ένα τηλ. οι κυρίες είναι πολυ εξυπηρετικές!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπάρχουν τέτοια στο άτλας πακέτο.Αλλά δεν πιστεύω να υπάρχει και μεγάλη διαφορά στην τιμή.Αν όμως πιάνουν τα χέρια σου και έχεις σχετικά λίγα παιδάκια,θα μπορούσες να τα φτιάξεις μόνη σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που έιναι ρε παιδιά αυτό το άτλας πακέτο που ακούω τόσο συχνά?

 

Υ.Γ. τέλεια πάντως τα καλαθάκια!

 

 

Στην Αθήνα έχει ένα στην Χαβρίου και ένα στον Κολωνό.

Link to comment
Share on other sites

Μια και το θυμήθηκα,να πω ότι έχω δει τα συγκεκριμένα καλαθάκια σαν στολισμό,σε αποχρώσεις του ροζ,να κρέμονται με κορδέλες από δέντρα στον δρόμο που οδηγούσε στο εκκλησάκι και μέσα είχαν από ένα μεγάλο λουλούδι!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις!!!!!!!!

Θα κατέβω την Τρίτη κέντρο να τα πάρω αν είναι!!!!! Θέλω περίπου 35, δεν είναι και λίγα!!!! Το θέμα της Βάπτισης είναι Cupcakes και το χρώμα γαλάζιο με λευκό πουά! Έψαξα για παιδικές μπομπονιέρες με θέμα το cupcake αλλά δεν ενθουσιάστηκα με κάτι! Οπότε για να μην βγω εκτός θέματος είπα για αυτά τα καλαθάκια γεμάτα με λιχουδιές!

Τα έχω φτιάξει όλα μόνη μου ακόμα και τα μαρτυρικά! Μόλις τα τελειώσω όλα θα σας βάλω φωτογραφίες!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

τα εχει κ στο elxis κ στον στρουμπα. κ εγω ειχα θεμα με πουα κουτακια! τα προσκλητηρια ,τα κουτια των μαρτυρικων, τα κουτια που ειχα τα μπισκοτα ,κουβαδακια με γλιφιτζουρια ,στο τραπεζι ευχων, αλλα κ στολισμος εκκλησιας με μεγαλα κουτια με λουλουδια πολυ ωραια. ολα γαλαιο με λευκο πουα. τα καλαθακια αυτα τα κοιταγα για να βαλω μεσα ντονατς αλλα μου εβγαιναν ακριβα. τελικα εδωσα εκτος τα μισκοτα κ cupkakes την ιδια βαφτιση κανουμε μηπως...???????

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Paros99 αν πας τελικά στο άτλας πακέτο,να σου πω ότι πριν μερικούς μήνες που πήρα από εκεί κάτι πουγκιά(από Θεσσαλονίκη βέβαια),ενώ κόστιζε το ένα 2 ευρώ(ήταν πολύ μεγάλο,σε σχέδιο τσαντάκι)όταν του είπα ότι φτιάχνω κοσμήματα και γι'αυτό τα θέλω,μου το άφησε αμέσως 95 λεπτά.Και δεν πήρα ποσότητα,ένα από κάθε σχέδιο.Γι'αυτό κοίτα μήπως κάνεις κάτι και σου κατεβάσουν την τιμή!Κατά τα άλλα,ο πωλητής βαριόταν που ζούσε,ακριβώς όπως είπαν κάποια κορίτσια για τις πωλήτριες στο κατάστημα στην Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

 

Αυτά τα καλαθάκια είχαμε κάνει στο αγοράκι που βαπτίσαμε πριν από 1 μήνα. Επειδή η βάπτιση έγινε πολύ γρήγορα και δεν προλαβαίναμε να ψάξουμε πολύ για τις μπομπονιέρες για τα παιδάκια, κάναμε αυτά τα καλαθάκια με μαρσμέλοους μέσα και κορδελίτσες και τα δώσαμε στα μικρά. Εμείς τα πήραμε έτοιμα, τα πουλούσε όμως και μόνα τους (απλά δεν προλαβαίναμε να τα φτιάξουμε εμείς) νομίζω 0,70 λεπτά. Η μόνη τους διαφορά ήταν ότι το δικό σου έχει και στο εσωτερικό του πουά ενώ το δικό μας στο εσωτερικό του ήταν λευκό. Και η διάσταση ήταν νομίζω 8Χ8. Αν θέλεις να σου πω πληροφορίες στείλε μου πμ.

Αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι φαινόντουσαν πολύ ωραία.

Με το καλό το μωράκι σου.

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ.

ΧΑΒΡΙΟΥ 7 ΤΗΛ.2103210440

ΕΧΕΙ 4 ΜΕΓΕΘΗ.8*8*5/ 9*7*5/ 15*11*7 /25*19*7,5

ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ Ο,58 ΕΩΣ 2,3 ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ...

 

 

Χίλια ευχαριστώ κορίτσια!!!!! Το μικρό θέλω οπότε τα 0,58 είναι ότι πρέπει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αύριο το πρωί θα πάω!!!!!!!!!!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω πηρα απο τον Ναρλή (http://www.narlis.gr) καλαθάκια πουα αλλα οχι ακριβως τέτοια, τα οποια γεμισα με ζαχαρωτα. Τα αγορασα περιπου 50 λεπτά. Είναι φανταστικά κ πολυ γερη κατασκευη. Πηρα κ τις μπομπο απο εκει.Ριξε μια ματια, ειμαι σιγουρη οτι κατι θα βρεις που θα σου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...