Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos Μεταμορφωση Σωτηρος Νεα Μακρη


Recommended Posts

Κοριτσια ψαχνω εδω και καιρο εκκλησια για τη βαφτιση του μπεμπη και βρηκα τη συγκεκριμενη εκκλησια στο Ζουμπερι που μου αρεσει αλλα δε βρησκω τηλεφωνο να ρωτησω για ημερομηνια. Σε ενα σαιτ εχει το 2294090613 αλλα μου λεει οτι δεν ειναι σωστος ο αριθμος . Αν καποια κοπελα εχει αλλο τηλεφωνο θα το εκτιμουσα να το στειλει. ευχαριστω!!!!

και αν εχετε κανει εκει τη βαφτιση του παιδιου σας η' εχετε παει σε βαφτιση, για πειτε εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 9 months later...

Κορίτσια έχει περάσει ένας χρόνος βέβαια αλλά επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ για τη συγκεκριμένη εκκλησία για βάπτιση αν γίνεται πείτε κ σε μένα το τηλ!!! Επίσης το ξενοδοχείο Μυρτώ στην περιοχή το γνωρίζετε; Είναι αξιόπιστο για την μάζωξη μετα; Υπάρχει κάποιος άλλος χώρος που έχετε υπόψη εκει γύρω, ψάχνω για οικονομική λύση... Πολλές ερωτήσεις ε;; Κάθε πληροφορία είναι πολίτιμη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...