Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πεθανε το μωρο μας!


aggeliki

Recommended Posts

:cry::cry::cry: μεσα σε ολα τα κακα που συμβαινουν στα μελη του φορουμ,ερχομαι να προσθεσω και το δικο μας κακο...

πηγα στον γιατρο και μολις εβαλε τον υπερηχο ειδα οτι δεν εβλεπα την καρδια,ειχα ενα κακο προαισθημα ολο αυτον τον καιρο και επαληθευτηκε δυστυχως.... :cry: ειμαι ψυχραιμη γιατι με τοσα που συμβαινουν σκεφτομαι οτι θα μπορουσαν να ηταν και χειροτερα τα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λυπαμαι πολύ αγγελική :cry::cry: . Ισως να μην ηταν να γινει... Μπραβο που εχεις δυναμη :!:, οντως δυστυχως παντα υπαρχουν και χειροτερα, αλλα σου ευχομαι να τελειωσαν εδω τα ασχημα για σενα.

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

aggeliki...........κουράγιο.... :(:(:(:(:( ............ :(:(:( ....

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ,δεν ξερω γιατι αλλα σε αυτην την εγκυμοσυνη δεν ειχα καλο προαισθημα απο την αρχη,ολο κατι γινοτανε...οταν πηγα για τον υπερηχο ηταν σαν να το ηξερα,κατι κακο περιμενα,αφου και ο γιατρος αυτο μου ειπε...απο την μια καλυτερα που ημουν ψιλιασμενη γιατι σιγουρα θα ειχα παθει σοκ.ευχαριστω και παλι,φοβαμαι λιγο αυριο γιατι μου ειπε οτι πρεπει πρωτα να μου κανουν καποιες εξετασεις ,και για συψεμια πρεπει να δουν και να εχουν αιμα μηπως χρειαστε μεταγγιση... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Για ονομα του Θεου πια... τι θανατικο ειναι αυτο που εχει πεσει στο φορουμ... Ας το κλεισουμε μεχρι τελη του μηνα μπας και γλιτωσουμε τιποτα... μας εχουν μουτζωσει.. κανε κανα τρισαγιο..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...