Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΥΨΗ ΣΕ ΚΑΓΚΕΛΑ ΒΕΡΑΝΤΑΣ


baggi

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ο τίτλος που χρησιμοποιώ είναι ο σωστός...Είμαστε για τα καλά στο φθινόπωρο αλλά εχω αρχίσει να σκέφτομαι τι θα κάνω την άνοιξη γιατί έχω σοβαρό πρόβλήμα με τη μια βεράντα του διαμερίσματος μου. Η από κάτω βεράντα προεξέχει της δικής μου και θα ήθελα να βάλω κάτι στα κάγκελα που να με βοηθήσει να γλιτώσω από τα αδιάκριτα βλέμματα των ιδιοκτητών του από κάτω διαμερίσματος που δεν μας έχουν αφήσει σε ησυχία. Εχω βάλει καλαμωτή αλλά είναι αρκετά αραιή και φθίρεται εύκολα με αποτέλεσμα να πέφτουν καλάμια στην από κάτω βεράντα...έχω βάλει λουλούδια...εκεί όντως όλα τα φύλλα πάνε στους από κάτω...δεν ξέρω τι να κάνω...θέλω κάτι οικονομικό που να μην επηρεάζει την αισθητική της οικοδομής και από φυτά κάτι που να είναι πυκνό και ψηλό το οποίο δεν θα ρίχνει τα φύλλα ... θα ήθελα από τώρα να γνωρίζω για να είμαι έτοιμη για την άνοιξη και προετοιμασμένη για τα έξοδα περισσότερο...έχετε να προτείνετε κάτι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω καλαμωτη θα σου προτεινα μηπβως αυτη π πηρες δεν ηταν τοσο καλη??εγω ειχα στο παλιο μου σπιτι και δεν ειχε παθει τιποτα...

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...