Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ


ikas

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM!ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ BLOG ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ http://www.1000keria.blogspot.com ειναι το δευτερο στην σειρα!περιμενω και σασ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM!ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΦΙΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ BLOG ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ http://www.1000keria.blogspot.com ειναι το δευτερο στην σειρα!περιμενω και σασ ευχαριστω

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΛΙΓΑΚΙ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο σου,πολυ ομορφο το βιντεακι!

Εισαι τυχερος που εχεις αυτα τα δυο υπεροχα πλασματα και αυτες ειναι τυσερες που εχουν ενα συζυγο και μπαμπακα που τις λατρευει και το απεδειξε ΚΑΙ με το βιντεακι που εφτιαξε με αγαπη!

Να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια σας,να ειστε παντα υγιεις,αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!!!

Φιλακια στην συζυγο και την μπουμπουκα σας :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπράβο Λευτέρη!!Τέλειο το βίντεο!Τα έδεσες όλα πολύ ωραία.Και μόνο ο κόπος που έκανες για να το φτιάξεις δείχνει πόσο πολύ αγαπάς τις γυναίκες σου.Να τις χαίρεσε λοιπόν και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Λευτέρη και ξανα μανα μπράβο. Τελειο. Να ειστε πάντα ευτιχισμένη και αγαπημένοι να καμαρώνετε αυτο το υπεροχο πλασματακι που δημιουργησε η αγάπη σας. :-D:-P:razz::-P

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Πολύ ωραίο Λευτέρη.

Και στο τέλος συγκινήθηκα με το "αφιερωμένο στις γυναίκες της ζωής μου". Να σου ζήσουν η μπέμπα σου και η γυναίκα σου. Κούκλες και οι δυο.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε Λευτερη, καταπληκτικο:P:p:p να τις χαιρεσαι τις κουκλες σου.

εχουμε και μεις μια μπεμπα και μπηκα λιγο στην θεση της γυναικας σου , θα ξετρελαθει:-P:-Pκαι θα συκγινηθει παραλληλα.

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...