Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


tas

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Ο γιος μου πηγαίνει στο νηπιαγωγείο των εκπαιδευτηρίων Ανδρεάδη. Η δασκάλα του την οποία έχει από πέρυσι είναι εξαιρετική. Από γονιό άλλου παιδιού που είναι σε μεγάλη τάξη του δημοτικού έχω ακούσει θετικά σχόλια.

Αν κρίνω από τον παιδικό σταθμό και το νηπιαγωγείο πρόκειται πράγματι για ένα πολύ καλό σχολείο. Εμείς σκοπεύουμε να συνεχίσουμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Κορίτσια σκέφτομαι σοβαρά να στείλω τα παιδάκια μου στα εκπαιδυτήρια Ανδρεάδη στο Ωραιόκαστρο Θεσ/νίκης (νηπιαγωγείο και μικρά προνήπια). Θα ήθελα να μου στείλετε τις εμπειρίες σας για το πρόγραμμα, τους ανθρώπους, τις εγκαταστάσεις κτλ, τόσο για το νηπιαγωγείο όσο και για το δημοτικό!

 

Είμαι πολύ αγχωμένη με το όλο θέμα γιατί θα είναι το τρίτο σχολείο που αλλάζουμε τα τελευταία χρόνια!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα και από εμένα, έχω ακούσει και εγω καλά λόγια για το συγκεκριμένο νηπιαγωγείο , αλλα δεν εχω ακουσει κατι για το δημοτικό. νομιζω πως δεν λειτουργουν όλα τα τμηματα η κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...