Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Θα κάνω το απόγευμα βόλτα κι από Πασσαλίδη να δω μήπως.

 

Ή λες να ισχύει μόνο για outlet?

 

Μη πας τζαμπα πηρα το αουτλετ και μου ειπε μονο στο αουτλετ εχουν αυτην την εκπτωση! Αν θες να βρεθουμε πεςμου εγω λεω να παω μια βολτα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

litsat ευχαριστω πολυ!!!!πειραζει μηπως που ειναι γραμμενο το νομα σου και τηλεφ.αθηνας πανω ενω εγω ειμαι θεσσαλονικη???[/quote

Ε οχι δεν ισχυει μονο για μενα. Ουτε μονο για Αθηνα .

Link to comment
Share on other sites

Μη πας τζαμπα πηρα το αουτλετ και μου ειπε μονο στο αουτλετ εχουν αυτην την εκπτωση! Αν θες να βρεθουμε πεςμου εγω λεω να παω μια βολτα!

 

Κοριτσια μεχρι αυριο ισχυει οποτε πατε ειναι ευκαιρια μολις μιλησα με Orchestra(σωστα το εγραψα?) και ειναι μονο για αουτλετ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι μπορει να γινει κατι τετοιο!!!

 

 

Μολις μου ηρθε απαντηση στο Mail μου,λεει: "Μπορειτε να χρησιμοποιησετε τα κουπονια σας σε συνδιασμο με την συγκεκριμενη ενεργεια."

Οποτε φευγω για carrefour!!!

Σωστά πήγε ο σύζυγος καρφουρ και πρώτα αφαιρούν το κουπόνι στο ταμείο και μετά πας στην υποδοχή και σου κάνουν το -50 % οπότε βουρρρρρρρρρρρρρρρρ για ψώνια όλες

.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια εμενα παλι με χιλια ζορια μου γυρισαν πισω τα λεφτα, μονο στο μαρινοπουλο στη μοναστηριου γινεται αυτο????μου ειπαν κιολας οτι ειναι παρανομια αυτι που κανουν!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια εμενα παλι με χιλια ζορια μου γυρισαν πισω τα λεφτα, μονο στο μαρινοπουλο στη μοναστηριου γινεται αυτο????μου ειπαν κιολας οτι ειναι παρανομια αυτι που κανουν!!!!!

 

στο carrefour στο μακεδονια το έκαναν οι κοπελες χωρις κανενα προβλημα.

έιχα και το mail μαζι μου εαν έλεγαν κάτι πάντως.πρέπει να απαιτούμε και νομίζω ότι είναι κέρδος όλων μας αυτό που πετύχαμε με τα mail.

παλια ούτε λόγος για κουπόνια μαζί με προσφορα..!!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Kαθεστε??????για τα κουπονια BABYLINOεμενα ξερετε τι μου ειπαν στο Μαρινοπουλο στην Ανω Τουμπα?οτι αυτοι που μου εστειλαν το mail ,γιατι και εγω με mail πηγα, ειναι ασχετοι και δεν ξερουν πωσ λειτουργουν τα ταμεια. Αν ειναι δυνατον!!!Η κυρια στη reception προσπαθησε η ιδια να μου εξηγησει πως ειναι αδυνατον απο το συστημα του carrefour και των κομπιουτερ τουσ να γινει η επιπλεον εκπτωση. Φυσικα και δεν με επεισε, και μαλιστα οταν τησ ειπα οτι θα επικοινωνησω παλι με τα κεντρικα, για να δω τελικα ποιοσ λεει ψεματα, ειπε οτι πρεπει να μιλησω παλι μαζι τουσ!!!!!!!!!!

rYWUp3.png?PFNMbDcb
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειπα και το εκανα!ναι μεν ελαβα το mail απο τα κεντρικα δεν μπορουσα ομως να το εκτυπωσω. οποτε πηγα χωρις.πηγα στον Μαρινοπουλο της Γεωργικης σχολης που ειναι παντα αδειο!πηρα 1 μεγαλο πακετο και 2 μικρα!9 ευρω!παω στο ταμειο και μου λεει η κοπελα ευγενεστατα πως δεν τα περναει τα κουπονια. παω στη υποδοχη της εξειγω πως εστειλα mail κλπ και πως να το κανει. μου το κανουν,ομως αντι να αφαιρεσουν το 50% μετα το περασμα των κουπονιων αφαιρεσαν απο τις αρχικες τιμες και τελικα μου βγεικαν 9 ευρω!οεο!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το ειπα και το εκανα!ναι μεν ελαβα το mail απο τα κεντρικα δεν μπορουσα ομως να το εκτυπωσω. οποτε πηγα χωρις.πηγα στον Μαρινοπουλο της Γεωργικης σχολης που ειναι παντα αδειο!πηρα 1 μεγαλο πακετο και 2 μικρα!9 ευρω!παω στο ταμειο και μου λεει η κοπελα ευγενεστατα πως δεν τα περναει τα κουπονια. παω στη υποδοχη της εξειγω πως εστειλα mail κλπ και πως να το κανει. μου το κανουν,ομως αντι να αφαιρεσουν το 50% μετα το περασμα των κουπονιων αφαιρεσαν απο τις αρχικες τιμες και τελικα μου βγεικαν 9 ευρω!οεο!:cool:

 

Έτσι κάνουν οπότε συμφέρει ακόμη περισσότερο!!!!!!!!!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαθεστε??????για τα κουπονια BABYLINOεμενα ξερετε τι μου ειπαν στο Μαρινοπουλο στην Ανω Τουμπα?οτι αυτοι που μου εστειλαν το mail ,γιατι και εγω με mail πηγα, ειναι ασχετοι και δεν ξερουν πωσ λειτουργουν τα ταμεια. Αν ειναι δυνατον!!!Η κυρια στη reception προσπαθησε η ιδια να μου εξηγησει πως ειναι αδυνατον απο το συστημα του carrefour και των κομπιουτερ τουσ να γινει η επιπλεον εκπτωση. Φυσικα και δεν με επεισε, και μαλιστα οταν τησ ειπα οτι θα επικοινωνησω παλι με τα κεντρικα, για να δω τελικα ποιοσ λεει ψεματα, ειπε οτι πρεπει να μιλησω παλι μαζι τουσ!!!!!!!!!!

 

Στείλε κι άλλο μεηλ και πες τους ότι δεν σε εξυπηρέτησαν...δώσε και ένα τηλέφωνό σου και θα δεις ότι αύριο θα σε παρακαλάνε να πας να ψωνίσεις και φυσικά θα δεχτούν και τα κουπόνια σου!!!!

Μου έχει συμβεί και αυτό...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Για οσες μενουνε καλαμαρια ή εστω τους βολευει,μου ηρθε sms στο κινητο για αυριο σαββατο στα benneton(αιγαιου&χειμωνιδου) -80%.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον έκανα ένα Carrfour ώπα... πήρα το e-mail moy kai piga .. οχι, οχι δεν περνανε μου λέγανε και τους είπα να πάρουν τηλέφωνα στα κεντρικά.. με τα πολλά μου δώσανε πίσω τα λεφτα των κουπονιών στην ρεσεψιον... Δηλαδή πήρα 2 πάνες μικρές babilino με περίπου 5,00 και τις 2

 

Αυτο που με εκνευρισε πιο πολυ είναι ότι οι ταμιες δεν βοηθάνε και λένε αμέσως όχι κουπόνια γιατι δεν θέλουν να κουραστούν....

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με εκνευρισε πιο πολυ είναι ότι οι ταμιες δεν βοηθάνε και λένε αμέσως όχι κουπόνια γιατι δεν θέλουν να κουραστούν....

 

από κει φαίνεται πόσο δύστροπος και κομπλεξικός μπορεί να είναι κάποιος....

Link to comment
Share on other sites

που μαρη???????μισες πληροφοριες???????θα σε μαλωσω!:D

xaxa

σοφακι να εισαι πολυχρονη και παντα ευτυχισνενη με την οικογενεια σου!!!

περασε λιγο η ωρα αλλα τελικα σε θυμηκα.

στο carrefour αλιμου τα πηρε τα κουπονια για τις πανες babylino.

στο ταμιο μου αφαιρεσε τα κουπονια και με εστειλε στην υποδοχη να μου δωσει πισω τα λεφτα που αντιστοιχουν στην εκπτωση.

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο Σκλαβενίτη της Καλλιθέας χθες πήρα πάνες Babylino 1+1δώρο. Πλήρωσα 3 και πήρα 6. Έτσι έχω για αρκετό καιρό.

 

Είχε και σε άλλα προϊόντα 1+1

Όποιος είναι κοντά ας ρίξει μια ματιά.

Rikiki & Καραμελίτσα

Link to comment
Share on other sites

Στο Σκλαβενίτη της Καλλιθέας χθες πήρα πάνες Babylino 1+1δώρο. Πλήρωσα 3 και πήρα 6. Έτσι έχω για αρκετό καιρό.

 

Είχε και σε άλλα προϊόντα 1+1

Όποιος είναι κοντά ας ρίξει μια ματιά.

 

 

Το 1+1 δεν τελείωσε στις 14-08?

Το ξανάβαλαν? Δεν μένω κοντά αλλά αξίζει να πάω!!

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθεί και βάζει σε διάφορα προϊόντα. Χθες πήγε ο αδελφός μου και τα είδε. Μου είπε πως είχε σε κάτι σαμπουάν σε κάποια σαλάμια Νικας.

Μετά της 14/08 συνέχισε τις παρόμοιες προσφορές (σε ποιο λίγα προϊόντα)

Rikiki & Καραμελίτσα

Link to comment
Share on other sites

xaxa

σοφακι να εισαι πολυχρονη και παντα ευτυχισνενη με την οικογενεια σου!!!

περασε λιγο η ωρα αλλα τελικα σε θυμηκα.

στο carrefour αλιμου τα πηρε τα κουπονια για τις πανες babylino.

στο ταμιο μου αφαιρεσε τα κουπονια και με εστειλε στην υποδοχη να μου δωσει πισω τα λεφτα που αντιστοιχουν στην εκπτωση.

 

Ετσι ακριβως κ στα καρφουρ θεσσαλονικη της Ευκαρπιας

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε 4 καταστήματα Βερόπουλου και ΚΑΝΕΝΑ δεν είχε την οικονομική συσκευασία, αλλά ούτε και τη μικρή τα Λιμπερο Νο 2 !!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted:

Τι γίνεται?τόσο πολύ ζήτηση εχει το Νο2????????

Επίσης κι εγώ εχω στειλει μαιλ στο Καρφούρ, αλλά δεν μου απάντησαν!!!!Πρέπει να κάνω κατι το ιδιαίτερο????????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια επειδη ειμαι λιγο ουφο ,τι μαιηλ λετε οτι στελνετε στο καρφουρ?ισχυει και για τα καρφουρ της αθηνας?γιατι απο κει ψωνιζω αλλα δεν εχει πεσει κατι στην αντιληψη μου! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...