Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι αλλα και σε αυτη την περιπτωση παλι αδικο δεν ειναι να του ζητησω να μου πληρωσει τα μτφ??? Αφου αυτος δεν φταιει...οντως τα εστειλε αμεσα (το ειδα απο τη σφραγιδα πανω στο γραμματοσημο) απλα καπου βολοδερνε το πακετακι στο ταχυδρομειο!!! Του εστειλα mail οτι παρελαβα το πρωτο ζευγαρι και περιμενω να δω τι θα μου απαντησει...

 

Ναι συμφωνώ ειναι άδικο αλλά αν θέλει το προιόν του πισω θα πρεπει να επωμιστεί κ τα μεταφορικά αφου ουτε δικό σου λάθος ήταν :D

Τωρα υπολογίζω οτι αν ειναι επαγγελματίας πωλητής κ οχι ιδιώτης οπως εμεις κ αν ειναι κάτι κατω απο 10λιρες το προιον που αγόρασες ίσως κ στο κάνει δωράκι το δευτερο χε χε γιατί δεν αξίζει ολη τη φασαρία.

Αυτα εχουν οι εμπορικές συναλλαγές

 

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματιας ειναι...αφου μου προτεινε αντικατασταση αμεσα χωρις σουξου μουξου!! Καλα δεν μιλαμε και για κανενα τραγικο ποσο 5 λιρες με τα μτφ...δεν θα πεσει εξω και ο προυπολογισμος του!!!:D:D:D

Επισης αυτην την καραμελα με την ελλειψη προσωπικου δεν την καταλαβαινω...και εγω που ειμαι νοσηλευτρια εχουμε ελλειψη προσωπικου εδω και κατι χρονια!!! Τι σημαινει αυτο???

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματιας ειναι...αφου μου προτεινε αντικατασταση αμεσα χωρις σουξου μουξου!! Καλα δεν μιλαμε και για κανενα τραγικο ποσο 5 λιρες με τα μτφ...δεν θα πεσει εξω και ο προυπολογισμος του!!!:D:D:D

 

Ε τοτε σιγουρα στο λέω απο τώρα δεν προκειτε να στα ζητήσει πισω θα στα χαρίσει τα δευτερα δεν αξίζει ολη τη φασαρία , εκτός κ αν ειναι τσιφούτης χαχαχαχα :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τσιφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτης!!!!! (τι γελια ειχα κανει με αυτη τη διαφημιση!!!!:D:D)

Καλαμαρακι μου φαινεται τα 2 μας ειμαστε σημερα !!!!!!!;)

 

Και για να μην ειμαι off...παρηγγειλα προχθες απο javari (οπως και αρκετες απο εμας οπως καταλαβα!!!) 1 ζευγαρι γαλοτσες και 1 ζευγαρι παντοφλιτσες για τον υιο...χθες μου στελνουν mail οτι εφυγαν οι παντοφλες με κανονικο ταχυδρομειο και σημερα εφυγαν οι γαλοτσες με ups (εχει και tracking no)...ειναι τρελλοι αυτοι οι γαλατες????????:confused::confused::confused::confused:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ebay...

Μου έχει τύχει να μην έρθει δέμα, να ενημερώσω τον πωλητή και να μου στείλει δώρο ακόμα ένα αντικείμενο.

Έχει τύχει το 2ο αντικείμενο να έρθει 1ο από αυτό που εστάλη πρώτο... ;Όταν επικοινώνησα, μου είπαν να τα κρατήσω και τα δυο!

Έχει τύχει να έρθει όντως μόνο το 2ο.

Έχει τύχει να ενημερώσω και να με γειώσει. Περίμενα μέχρι 39 μέρες πριν ανοίξω case.

Έχει τύχει (προχθες) να παραλάβω 2 ζιβαγκάκια λεπτά για τη μικρή και να είναι για βρεφάκια. Η φόρμα τους δηλαδή ήταν τραγικά μικρή! Καλά να πάθω, δεν διάβασα τα feedback, αρκέστηκα στις απίστευτες πωλήσεις του προϊόντος. Αποτέλεσμα? Έστειλα μειλ να ενημερώσω ότι είναι πολύ μικρά και δε μας κάνουν. Ξέρετε τι απάντηση πήρα? Ελληνική! Του στυλ "Ε και τι θες να σου κανω εγώ δηλαδή που ναι μικρά? Εγώ πουλάω αβέρτα, βάλτα εκεί που ξέρεις αμα δε σου κανουν"

Άμεσα αρνητικότατο feedback και ακόμα ένα μειλ. Απ το ebay μου έστειλαν και μειλ τύπου δημοσκόπηση τάχα μου, να πω γιατί ήταν ανεπιτυχής αυτή η αγορά μου. Ο τύπος βέβαια δεν μου χει βάλει feedback

Τις προάλλες, παρέλαβα φόρεμα λερωμένο (το χα γράψει). Επικοινώνησα με τον πωλητή και μου αρνήθηκε ότι πούλησε λερωμένο φόρεμα και ζήτησε φωτογραφίες. Τις έστειλα και μου απάντησε πως λυπάται και θα μου κάνει refund στο τέλος του μήνα αν δεν έχω πρόβλημα. Απάντησα οκ και έβαλα το φόρεμα στο πλυντήριο και λεω ότι γίνει. Το φόρεμα όμως καθάρισε. Έστειλα μειλ στον πωλητή, λέγοντάς του ότι δεν υπάρχει πλέον πρόβλημα, του ζήτησα συγνώμη που ήμουν πολύ αυστηρή, του είπα πως φυσικά δεν επιθυμώ refund και του έβαλα θετικό feedback. Το ίδιο έκανε και εκείνος!

Παράλληλα, πριν καιρό πούλησα μια θήκη τσιγάρων με διακοσμητικό φερμουάρ στο πλαι της. Όταν η κοπέλα που αγόρασε παρέλαβε, μου είπε πως ήταν χαλασμένο το φερμουάρ. Της απάντησα πως ποτέ δεν θα πωλούσα ελλατωματικό προϊόν αλλά αν θέλει μπορώ να της κάνω refund της τιμής του προϊόντος (είχα ήδη μπεί μέσα στα μεταφορικά, ήταν η 1η μου πώληση). Μου είπε ότι με ευχαριστεί για τη συμπεριφορά και ότι της αρκεί η απάντησή μου! Να παραδειγματιζόμαστε από αυτές τις θέσεις!

Τέλος, προχθες πωλήθηκε με δημοπρασία ένα προϊόν μου. Στέλνω invoice στον αγοραστή. Τίποτα εκείνη τη μέρα, τίποτα την επόμενη και τη μεθεπόμενη ξαναστέλνω invoice. Δυο μέρες μετά, στέλνω email παρακαλώντας να πληρωθώ για να στείλω το αντικείμενο. Τίποτα.

Ε, την επόμενη ανοίγω case απλήρωτου προϊόντος. Αν δεν το θελε, ας μη το χτύπαγε...

Ως εκ θαύματος, αμέσως πληρώθηκα! Δηλαδή πρέπει να βάζουμε τον μπαμπούλα?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου παντως ο κινεζος που περιμενω πανω απο 1 μηνα, δεν εχει απαντησει απο χτες....

 

κ μεχρι 6/11 μπορω να ανοιξω case...

 

πωωωωωως????

 

βεβαια ειμαι σιγουρη οτι φταινε τα ελτα...

αλλα κ αυτος ποτε περιμενει να απαντησει?

Link to comment
Share on other sites

οσο για το θεμα του αν πρεπει να επιστρεψουμε καποιο προιον ή να ξαναπληρωσουμε αν εχει ηδη γινει refund....εννοειται!

 

αν μας ενοχλουν οι "ο,τι φαμε ,ο,τι πιουμε κ ο,τι αρπαξει..." συμπεριφορες των ελληνων εμπορων στην πλειοψηφια τους,δε μπορει εμεις με τη σειρα μας να κανουμε το ιδιο...

 

ας αφησουμε πισω την ατιμια στην οποια εχουμε πηξει τοσα χρονια....

ατιμια,ασυνεπεια,μπινια,λαμογια,οοοοοοοολα αυτα δε μας ταιριαζουν ως λαο....αλλα κοντευουν να γινουν δευτερη φυση μας....

 

ας ειμαστε εντιμοι!!!

αν θελουμε να ανηκουμε σε μια κοινωνια εντιμων δηλαδη...

in rome,do as the romans ,ετσι δε λενε?

αφου λοιπον στην ελλαδα των λαμογιων ειμαστε λαμογια,τουλαχιστον στην ευρωπη των εντιμων(παλι κατα πλειοψηφια,μην παρεξηγηθω) ας ειμαστε κ μεις εντιμοι.

 

αυτα...κ τωρα ,φερτε μου την καρτουλα για το οφφ τοπικ,αλλα κ γω απο χτες κρατιεμαι να μη μιλησω...

Link to comment
Share on other sites

οσο για το θεμα του αν πρεπει να επιστρεψουμε καποιο προιον ή να ξαναπληρωσουμε αν εχει ηδη γινει refund....εννοειται!

 

αν μας ενοχλουν οι "ο,τι φαμε ,ο,τι πιουμε κ ο,τι αρπαξει..." συμπεριφορες των ελληνων εμπορων στην πλειοψηφια τους,δε μπορει εμεις με τη σειρα μας να κανουμε το ιδιο...

 

ας αφησουμε πισω την ατιμια στην οποια εχουμε πηξει τοσα χρονια....

ατιμια,ασυνεπεια,μπινια,λαμογια,οοοοοοοολα αυτα δε μας ταιριαζουν ως λαο....αλλα κοντευουν να γινουν δευτερη φυση μας....

 

ας ειμαστε εντιμοι!!!

αν θελουμε να ανηκουμε σε μια κοινωνια εντιμων δηλαδη...

in rome,do as the romans ,ετσι δε λενε?

αφου λοιπον στην ελλαδα των λαμογιων ειμαστε λαμογια,τουλαχιστον στην ευρωπη των εντιμων(παλι κατα πλειοψηφια,μην παρεξηγηθω) ας ειμαστε κ μεις εντιμοι.

 

αυτα...κ τωρα ,φερτε μου την καρτουλα για το οφφ τοπικ,αλλα κ γω απο χτες κρατιεμαι να μη μιλησω...

 

 

 

RESPECT !!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με το ebay...

Μου έχει τύχει να μην έρθει δέμα, να ενημερώσω τον πωλητή και να μου στείλει δώρο ακόμα ένα αντικείμενο.

Έχει τύχει το 2ο αντικείμενο να έρθει 1ο από αυτό που εστάλη πρώτο... ;Όταν επικοινώνησα, μου είπαν να τα κρατήσω και τα δυο!

Έχει τύχει να έρθει όντως μόνο το 2ο.

Έχει τύχει να ενημερώσω και να με γειώσει. Περίμενα μέχρι 39 μέρες πριν ανοίξω case.

Έχει τύχει (προχθες) να παραλάβω 2 ζιβαγκάκια λεπτά για τη μικρή και να είναι για βρεφάκια. Η φόρμα τους δηλαδή ήταν τραγικά μικρή! Καλά να πάθω, δεν διάβασα τα feedback, αρκέστηκα στις απίστευτες πωλήσεις του προϊόντος. Αποτέλεσμα? Έστειλα μειλ να ενημερώσω ότι είναι πολύ μικρά και δε μας κάνουν. Ξέρετε τι απάντηση πήρα? Ελληνική! Του στυλ "Ε και τι θες να σου κανω εγώ δηλαδή που ναι μικρά? Εγώ πουλάω αβέρτα, βάλτα εκεί που ξέρεις αμα δε σου κανουν"

Άμεσα αρνητικότατο feedback και ακόμα ένα μειλ. Απ το ebay μου έστειλαν και μειλ τύπου δημοσκόπηση τάχα μου, να πω γιατί ήταν ανεπιτυχής αυτή η αγορά μου. Ο τύπος βέβαια δεν μου χει βάλει feedback

Τις προάλλες, παρέλαβα φόρεμα λερωμένο (το χα γράψει). Επικοινώνησα με τον πωλητή και μου αρνήθηκε ότι πούλησε λερωμένο φόρεμα και ζήτησε φωτογραφίες. Τις έστειλα και μου απάντησε πως λυπάται και θα μου κάνει refund στο τέλος του μήνα αν δεν έχω πρόβλημα. Απάντησα οκ και έβαλα το φόρεμα στο πλυντήριο και λεω ότι γίνει. Το φόρεμα όμως καθάρισε. Έστειλα μειλ στον πωλητή, λέγοντάς του ότι δεν υπάρχει πλέον πρόβλημα, του ζήτησα συγνώμη που ήμουν πολύ αυστηρή, του είπα πως φυσικά δεν επιθυμώ refund και του έβαλα θετικό feedback. Το ίδιο έκανε και εκείνος!

Παράλληλα, πριν καιρό πούλησα μια θήκη τσιγάρων με διακοσμητικό φερμουάρ στο πλαι της. Όταν η κοπέλα που αγόρασε παρέλαβε, μου είπε πως ήταν χαλασμένο το φερμουάρ. Της απάντησα πως ποτέ δεν θα πωλούσα ελλατωματικό προϊόν αλλά αν θέλει μπορώ να της κάνω refund της τιμής του προϊόντος (είχα ήδη μπεί μέσα στα μεταφορικά, ήταν η 1η μου πώληση). Μου είπε ότι με ευχαριστεί για τη συμπεριφορά και ότι της αρκεί η απάντησή μου! Να παραδειγματιζόμαστε από αυτές τις θέσεις!

Τέλος, προχθες πωλήθηκε με δημοπρασία ένα προϊόν μου. Στέλνω invoice στον αγοραστή. Τίποτα εκείνη τη μέρα, τίποτα την επόμενη και τη μεθεπόμενη ξαναστέλνω invoice. Δυο μέρες μετά, στέλνω email παρακαλώντας να πληρωθώ για να στείλω το αντικείμενο. Τίποτα.

Ε, την επόμενη ανοίγω case απλήρωτου προϊόντος. Αν δεν το θελε, ας μη το χτύπαγε...

Ως εκ θαύματος, αμέσως πληρώθηκα! Δηλαδή πρέπει να βάζουμε τον μπαμπούλα?

 

ravT δε βαζεις και ενα λινκ απο αυτα τα ζιβαγκο γιατι ψαχνω και εγω αυτες τις μερες για να μην κανω λαθος.

 

Και φυσικα συμφωνω με την πλειοψηφια εδω. Για να μην αναρωτιομαστε γιατι αρνουνται να μας στειλουν στην Ελλαδα.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!!

 

μια που μιλάτε για μπλουζάκια, παρέλαβα την Δευτέρα από εδώ http://www.ebay.co.uk/itm/120777933758?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

πολύ καλή ποιότητα και μια χαρά τα νούμερα. πήρα το 7-8 και το 9-10 για την κόρη μου που είναι 7 (όχι πολύ αδύνατη) και την είναι μια χαρά το πρώτο (προς το άνετο) και το δεύτερο προς το πολύ άνετο, δηλαδή για του χρόνου

 

επίσης, δεν ξέρω τί να κάνω με τον πωλητή από την Κίνα (το ίδιο πρόβλημα που έχει και η ΕΛΕΝΟΥΦΙ) να ανοίξω case ή να βασιστώ στα email που έχουμε ανταλλάξει? ότι δηλαδή έχουν καθυστερήσει στο ταχυδρομείο και εάν δεν έρθουν θα μου κάνει refund? να θυμίσω ότι έχω περιθώριο για open case μέχρι τις 05/11

καμία συμβουλή??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

σημερα επιτελους μετα απο ενα μηνα περιπου ηρθαν τα gymborakia μου.

Το μεγαλειο των ελληνικων ταχυδρομειων!!!Με βαλατε χτες στο τρυπακι με το Javari και τσιμπησα ενα ζευγαρι crooks με γουνα και τον Mickey επανω στα 13,50 ευρω για τον ταλιμπαν μου και περιμενω πως και πως να μεγαλωσει η μικρη(η οποια ειναι μολις 20 ημερων) για να αρχισω τις αγορες γιαυτην!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρες!!

 

μια που μιλάτε για μπλουζάκια, παρέλαβα την Δευτέρα από εδώ http://www.ebay.co.uk/itm/120777933758?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

πολύ καλή ποιότητα και μια χαρά τα νούμερα. πήρα το 7-8 και το 9-10 για την κόρη μου που είναι 7 (όχι πολύ αδύνατη) και την είναι μια χαρά το πρώτο (προς το άνετο) και το δεύτερο προς το πολύ άνετο, δηλαδή για του χρόνου

 

επίσης, δεν ξέρω τί να κάνω με τον πωλητή από την Κίνα (το ίδιο πρόβλημα που έχει και η ΕΛΕΝΟΥΦΙ) να ανοίξω case ή να βασιστώ στα email που έχουμε ανταλλάξει? ότι δηλαδή έχουν καθυστερήσει στο ταχυδρομείο και εάν δεν έρθουν θα μου κάνει refund? να θυμίσω ότι έχω περιθώριο για open case μέχρι τις 05/11

καμία συμβουλή??

 

Αυτα κοιτουσα. Ευχαριστω πολυ.

 

Εγω θα ελεγα να του πεις αυτο ακριβως που λες εδω οτι εχεις περιθωριο να ανοιξεις case μεχρι της 5 του μηνος και αν δεν ερθουν μεχρι αυριο θα το ανοιξεις. Τοτε σε περιπτωση που ερθει κλεινεις το case και αν σε εχει πληρωσει ηδη του δινεις πισω τα λεφτα του.Με ειλικρινεια νομιζω ειναι καλυτερα.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Πήγα χτες στα Ελτα για να παραλάβω συστημένο κατι παπουτσάκια Geox που είχαν σταλεί από 20/10 από Αγγλία και ένα δώρο από τις κουκουβάγιες της Δέλτα. Γινόταν πανικός. Είχαν τόσα ανεπίδοτα δέματα που έκαναν σχεδόν 10 λεπτά να βρουν πού είναι. Επίσης ο ταχυδρόμος μας περνάει μόνο δυο φορές την εβδομάδα.

Όση ώρα ήμουν εκεί υπήρχαν άτομα που παραπονιούνταν ότι δεν έχουν παραλάβει δέματα, ότι ο ταχυδρόμος αφήνει ειδοποιητήρια σε λάθος πολυκατοικίες κ.λπ. Η απάντηση "και τι να κάνουμε εμείς;". Αδιάφοροι, αγενέσταστοι, χωρίς διαθεση να βοηθήσουν. Ελλάς το μεγαλείο σου.

 

Και μια ερώτηση για παπούτσια. Ο μικρός μου είναι σχεδόν ενός έτους. Καθε ποτε αλλάζουν νούμερο σε αυτή την ηλικία; Γιατί τελικά τα παπουτσια έχουν μεγάλη φόρμα και δεν ξέρω αν θα προλάβει να τα βάλει μέσα στο χειμώνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα :P

Λοιπόν να θυμίσω ότι στην προσπάθεια να στραφώ προς Ιταλία ebay στις 17 Σεπτέμβρη ψώνισα αυτά:

http://www.ebay.it/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150625435319&ssPageName=ADME:X:RTQ:IT:1123

στο πρώτο μήνυμα δεν απάντησε και χθες στο δεύτερο απάντησε αυτό:

 

Dear ........

 

we have not sent because you did not release the number of shoes to be shipped

 

- coccinella82

 

ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι εννοεί :roll:

στο μεταξύ δεν έχει επιστρέψει χρήματα κοίταξα την pay pal.

Να τη ρωτήσω άλλη μια φορά για αυτό ή να δώσω άσχημο feedback να τελειώνω, αλλά δεν μου έχει δώσει εκείνη!!!!!! Μπορεί άραγε να μου δώσει τώρα;;;;:roll: και να πάρω κι εγώ κουλούρι!:evil:

Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενα συστημενο απο Σαλονικα αφαντο

ευτυχως με το τρακινκ σημερα ειδα οτι ειναι απο τις 25 στο Μαρουσι!

και καλα εχουν σταλει 2 ειδοποιητηρια!

σε εταιρεια με 24ωρη φυλαξη!

τσεκαρα διευθυνση, σωστη

καπακι πηρα προισταμενο τους και ενημερωσα σχετικα!

να δω τι θα με πει!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

To σκέφτηκα πολύ για το αν έπρεπε να το σχολιάσω αλλά δεν αντέχω μιας και τέτοιες συμπεριφορες είναι επικριτέες. Αν λειτουργούμε κατ΄αυτον τον τρόπο σε λίγο κανένας seller δεν θα δέχεται να στείλει στην Ελλάδα. Δυο πωλητές αυτή την εβδομάδα (μπορω να δημοσιεύσω τα μνμ και τα ονόματά τους) μου απάντησαν πως δεν στέλνουν Ελλάδα γιατί συνήθως χάνονται. Τυχαίο;...Σε νομίζω.

Δεν θα σου πω τι να κάνεις, απλα θα σε παρακαλέσω να μην δίνεις τέτοιου είδους ιδέες εδώ.

 

Oταν παραγγελνεις κατι μικρής αξίας και λένε ότι σε 15 εργάσιμες θα το έχεις, και έχει περάσει 1 1/2 μηνας και δεν το εχεις, λογικο ειναι κατι να μην πάει καλά. Ειτε ο πωλητης δεν ειχε στοκ και το εστειλε όποτε εκεινος ήθελε άρα και μενα μου ήρθε αργα είτε τσιγγουνευτηκε το συστημενο, που (στην προκειμενη)πληρωσα γιατι δεν ειχε tracking Number. Ο πωλητης εκει παίζει και χάνει, δυστυχως. Αλλιώς σου έρχεται π.χ. το φουλάρι μέσα στο κατακαλόκαιρο και απλά το βλέπεις και λες "δεν πειράζει, του χρόνου".

 

Ιδέες δεν δίνω...έχω πάνω απο 500 θετικό feedback sτο ebay, κάτι που με κάνει να έχω μια καλή ιδέα στο τι γινεται. Ειναι το ιδιο που κανουν και εκεινοι οταν δεν συνδυάζουν τα μεταφορικα όταν πάρεις 2 ιδια προιόντα και σου βρίσκουν μια φτηνη δικαιολογία. Για μένα ειναι σεβασμός προς τον πελάτη και δεν γίνεται να σου έρχεται το ένα προιον στις 12 μερες και το άλλο στον 1 1/2 μηνα. Ε, κατι συμβαινει τοτε...

Link to comment
Share on other sites

εγω να ενημερωσω για το δικο μου θεματακι!

αγορασα 3 πραματακια απο εναν, ολα καλα ηρθανε

Αλλα το ενα που ηταν γιλεκο νο 5 ηταν οριακο στον Β που ειναι 4 και κανονικο παιδακι

τον ενημερωνω τι συμβαινει δεν απαντα και ανοιγω κειζ

συμφωνουμε λοιπον να του το στειλω συστημενο και οταν το παραλαβει θα μου επιστρεψει τις 8.50 λιρες του προιοντος + 6 λιρες για τα εξοδα αποστολης

παραλαμβανει , μου επιστρεφονται 9,47 λιρες και το κειζ κλεινει αυτοματα

απο μενει μια διαφορα 4.76 λιρες και αυτος παλι αφαντος

μιλαω με παυπαλ και δυστυχως δε μπορουν να κανουν τιποτα πλεον!

πρπει να παρω εγω τηλεφωνο στην αγγλια σε ενα συγκεκριμενο department για να το δουνε

πιας τα αυγο και κουρευτο!

τεσπα του ξαναστελνω μνμ και μου απανταει οτι θελει το παυπαλ-μαιλ μου για να μου στειλει τη διαφορα

αντε λεω να τελειωσουμε

ξανα αφαντος

ξανα εμαιλ

....συνεχιζεται.........

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτα κοιτουσα. Ευχαριστω πολυ.

 

Εγω θα ελεγα να του πεις αυτο ακριβως που λες εδω οτι εχεις περιθωριο να ανοιξεις case μεχρι της 5 του μηνος και αν δεν ερθουν μεχρι αυριο θα το ανοιξεις. Τοτε σε περιπτωση που ερθει κλεινεις το case και αν σε εχει πληρωσει ηδη του δινεις πισω τα λεφτα του.Με ειλικρινεια νομιζω ειναι καλυτερα.

 

σε ευχαριστώ κοριτσάκι, αυτό μάλλον θα κάνω..........

 

τελικά μόλις ανέφερα το "case" μου έκανε αμέσως "refund" - του απάντησα ευχαριστώ κτλ και ότι εάν τελικά παραλάβω, θα του στείλω τα χρήματα. επιμένει να το κρατήσω ως δώρο. φυσικά θα του τα στείλω εάν και εφόσον έρθει το πακέτο

Link to comment
Share on other sites

Κικι το εχω αναφερει

ΝΑΙ στελνει

ΝΑΙ μας δουλευει!

στην αγγλια κατι κανει 90 λιρες και για ελλαδα το ιδιο 150 ευρω

ευχαριστω αλλα ΔΕ θα παρουμε!

τους εκραξα σχετικα αλλα δεν ιδρωσανε

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...