Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΛΙΚΑ???


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΒΓΑΙΝΩ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ 3/8/2009 ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 27/9/2009.ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.ΠΧ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟ ΕΝΤΥΠΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 8ο ΤΟΥ 2007 ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΥΠΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΠΑΡΕΠΕΜΨΑΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΟΥ 2009 ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΥΠΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ Ή ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ????ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΩ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΔΗΛΑΔΗ??? ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΟΣΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ???ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπερα NASIA.Θα σου πω για τα ενσιμα επιδισ μου ετιχε και εμενα το ιδιο.Αφου σου δινουν το προτο 3μηνο του 2009 δεν νομιζω να βαριουνται να σου εκτιποσου τα υπολιπα...εμενα μου ετιχε το ιδιο πριν λιγεσ μερεσ ο λογιστισ μου ειχε εκτιποσει τα μισα και τα αλλα μου ειπε να τα παρω απο το ΙΚΑ γιατι δεν μπορει να τα εκτιποσει λογο σιστιματοσ του ΙΚΑ.Ισοσ το ιδιο να σιμβενει και με εσενα...Δεν ειναι τιποτα τα περνεισ αμεσωσ απο το ΙΚΑ αυτα{εκτοσ και υπαρχει αλλο προβλιμα}Οσο για τα λεβτα και τα υπολειπα δεν μπορο να σου απαντισω γιατι και εγω ηδια πσαχνομαι να μαθω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα. δε θυμαμαι αν ο εργοδοτης σου διανι καποια χρηματα. αλλα το μεγαλυτερο ποσοστο θα το παρεις απο το ικα κι η διαφορα που προκυπυτει τη δινει ο οαεδ. επισης κοιτα και για το εξαμηνο της μητροτητας απο τον οαεδ. λιγη υπομονη θελει μονο και να εχεις ολα τα διακιολογιτικα καθε φορα που θα πηγαινεις ικα και οαεδ για να μη ταλαιπωρησε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...