Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το αεροστατο - Sparrows School - Μενιδι


Recommended Posts


Διαφημίσεις


λυπαμαι γειτονισσα μου αλλα εγω μπορω να σου πω μονο για το 5ο παιδικο του δημου,,,,,το εδευτερο δε το ξερω καθολου το πρωτο εαν ειναι ενα απο ταδυο στους θρακομακεδονες δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα αλλα δεν εχω η ιδια γνωμη οποτε ξερω δε σε βοηθησα!

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

λυπαμαι γειτονισσα μου αλλα εγω μπορω να σου πω μονο για το 5ο παιδικο του δημου,,,,,το εδευτερο δε το ξερω καθολου το πρωτο εαν ειναι ενα απο ταδυο στους θρακομακεδονες δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα αλλα δεν εχω η ιδια γνωμη οποτε ξερω δε σε βοηθησα!

 

ελα ρε φιλεναδα, σε καθε θεμα συναντιομαστε! :D

μωρε εκανα τα χαρτια μεσω εεταα και ηθελα να συμπληρωσω τις υπολοιπες θεσεις. εμεις παμε ηδη 2 χρονια σταθμο στο καματερο (προσχολικη αγωγη φωτεινου) που ειναι η 1η επιλογη μου

 

Εγώ την πάω στον Ήλιο στην Νέα φιλαδέλφεια, εκεί τελείωσε η μεγάλη μου εκεί πάει και η μικρή και τον συστήνω....έρχεται και μενίδι

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση :). απλα ρωτησα για τους συγκεκριμενους γιατι εκανα οπως ειπα αιτηση στην εεταα.

Link to comment
Share on other sites

εγω στελνω την μικρη μου στο sparrows και εχω μονο τα καλυτερα να πω, πραγματικα επειδη ειμαι και πολυ σχολαστικη και εχω εμπειρια και απο αλλους σταθμους που πειγαιναν τα παιδια μου ειναι ενα πραγματικο κοσμημα ο σταθμος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω στελνω την μικρη μου στο sparrows και εχω μονο τα καλυτερα να πω, πραγματικα επειδη ειμαι και πολυ σχολαστικη και εχω εμπειρια και απο αλλους σταθμους που πειγαιναν τα παιδια μου ειναι ενα πραγματικο κοσμημα ο σταθμος

 

εχω ακουσει παρα πολυ θετικα σχολια για τον συγκεκριμενο σταθμο και ειδικα για το ζευγαρι που τον εχει, γι' αυτο και ειναι η 2η επιλογη μου, αλλα ελπιζω να μας παρουν μεσω εεταα στον σταθμο που ηδη πηγαινουμε ωστε να μην χρειαστει να αλλαξουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα!

Μετά από 2 παιδιά που έστειλα στο sparrows και εμπειρία 3 χρόνων στο συγκεκριμένο σταθμό-νηπιαγωγείο τι να πω...

Το καλύτερο σχολείο της περιοχής με άτομα που πραγματικά λατρεύουν τα παιδιά και κάνουν ότι καλύτερο για αυτά σε όλους τους τομείς...

Θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε μέχρι να πάει και η μικρή μου Δημοτικό όπως πήγε και ο μεγάλος μου!

Πραγματικά ένα μεγάλο ευχαριστώ στο sparrows για τα χαμόγελα και την αγάπη που χαρίζει στα παιδιά μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου sisaki.

Πραγματικά ο τέλειος παιδικός σταθμός-νηπιαγωγείο με λατρεία στα παιδιά.

Εμείς φέτος πήγαμε για πρώτη φορά αλλά πάλι εκεί θα είμαστε του χρόνου και για τα επόμενα δύο χρόνια μέχρι το Δημοτικό.

Απλά δεν χορταίνω να ακούω την μικρούλα μου να μιλάει συνέχεια για το πόσο ωραία περνάει στο σχολείο και να μου λέει για τη δασκάλα της που πραγματικά λατρεύει.

Όσο για τους υπεύθυνους απλά η τέλεια συνεργασία στα πάντα.

Είναι νέοι άνθρωποι με πολύ αγάπη για αυτό που κάνουνε κάτι που φαίνεται και από τη σχέση τους με τα παιδιά.

Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...